NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
firma otto ??
Autor Wiadomość
jumbo 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 11:21 pm   

No moze wtedy spotykales normalnych bo OTTO na poczatku wyslalo 4 ogarniete osoby z doswiadczeniem zeby sobie wyrobic dobra opinie bo chca wykurzyc te 2 biuro co z niego tam ludzie pracuja (be-working czy cos takiego), a teraz juz zaczeli przysylac "normalnych" czyli ciagle na kacu myslacych tylko jak tu wyjsc blanta zapalic.
 
 
binuska 
Poczatkujacy

Dołączyła: 06 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: Czw Wrz 06, 2012 9:50 pm   

Na youtube można zobaczyć jakie są teraz masakryczne warunki mieszkaniowe w OTTO:
Mieszkanie OTTO w Diemen
 
 
Zibby3
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 17
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 9:03 pm   

ok, widziłem filmik, oczywiscie szok, ale to nic w porównaniu z tym co pisze autor: "Nigdzie nie można się poskarżyć" czy wy ludzie jesteście aż tam malo rozgarnięci?!!! skoro tak to nie dziwcie się że są takie przypadki i bedą, skoro dzwonienie do instytucji specjalnie powołanych do zwalczania tego typu przypadków przekracza wasze mozliwości...
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Wrz 12, 2012 11:17 am   

Moj facet od niedawna pracuje przez Otto. Pani Ania z biura w Tilburgu bardzo mila i kompetentna. Gorzej z ludzmi, ktorzy dzwonia do niej z kazda >>>cenzura<<<, a w dodatku nie rozumieja, co sie do nich mowi. Prace facet ma ciezka, mieszka na zadupiu w Maarssen, ale domki kempingowe sa spoko, ludzie tez. Koordynatorzy z Otto pomocni. Czyli chyba nie jest tak zle.
_________________
<cenzura>
 
 
talyb 
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: Brabant
Wysłany: Śro Wrz 12, 2012 9:06 pm   

Moze w końcu i w OTTO zrozumieli, ze pracownika trzeba szanować?
A może to tylko przypadek? Pożyjemy zobaczymy...
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 8:26 am   

Moze faktycznie zalezy to od tego, gdzie i na kogo sie trafi, jak wszedzie zreszta. Moj znajomy pracowal przez Otto jakies 4 czy 5 lat temu i tez byl zadowolony.
_________________
<cenzura>
 
 
encepence
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 29
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 2:21 pm   

Dziewczyna podpisała umowę z firma Otto. Ma powyższej 23 lat, wiec należy się jej najwyższa stawka wiekowa.
I tu rodzi się pytanie, czy właśnie od tej najwyższej stawki wiekowej nalicza się prowizje dla agencji?
Czy ta stawka 8.80e netto powinna figurować jako wynagrodzenie godzinowe?
Pytani blachę, aczkolwiek szanowne towarzystwo wzajemnej adoracji w siedzibie firmy Otto nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie, ba, nie jest w stanie odpowiedzieć jak wygląda kwestia wynagrodzenia.
 
 
LaszkarEToiba
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Gru 2012
Posty: 4
Wysłany: Nie Gru 16, 2012 11:20 am   

encepence napisał/a:
Czy ta stawka 8.80e netto powinna figurować jako wynagrodzenie godzinowe?
Wow, to ta firma Otto daje 8,8 Euro netto, czyli 12 Euro brutto? Może się wybiorę z nimi do pracy jeżeli są tacy vrijgevig.
 
 
encepence
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 29
Wysłany: Wto Gru 18, 2012 2:15 pm   

Czyli to 8e to płaca brutto?
A co z minimalna dla wieku >23 lata.
I skąd te 12e, gdy w grę wchodzi wyłącznie podatek?
Ostatnio zmieniony przez encepence Wto Gru 18, 2012 2:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
polak-marian
Poczatkujacy
polak-marian

Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 1
Wysłany: Pon Lip 14, 2014 1:22 am   Agencja pracy OTTO

Oto link przedstawiający realne warunki mieszkania za granicą z ludźmi "zwerbowanymi" przez agencję OTTO. Dlatego bez środków "przymusu bezpośredniego" nie wyjeżdżajcie bo nikt nie wie na kogo traficie. Agencja ma wszystko w du...ie więc Wam nie pomoże.. Bo nie odpowiadają za ludzi z którymi was wsadzają do jednego domku.. Śmieszne - są od tego jak dupa od srania załatwiając Wam nocleg.
http://youtu.be/ifpE1dGx6RM
Ostatnio zmieniony przez polak-marian Pon Lip 14, 2014 1:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Lip 15, 2014 2:16 am   Re: Agencja pracy OTTO

post edytowalam ,

cytat ktory tu umiescilas wyglada jak napisany cyrylica dla nas malo czytelny ,mozesz cos z tym zrobic ?


Nie rozumiem, co ma jakas prywatna rozmowa do agencji OTTO i do Slazakow chcacych autonomii.....
_________________
<cenzura>
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lip 15, 2014 11:05 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Niodan
Poczatkujacy
Niodan

Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 3
Wysłany: Nie Wrz 27, 2015 6:36 pm   

Witam,
Mam ofertę pracy w JUMBO z agencji OTTO, Lokalizacja Woerden lub Ommen.
Przedstawione warunki przez rekrutera są zachęcające, ale czy na pewno tak jest?
Przeczytałem trochę nagatywnych opinii o tej agencji i stąd moje wątpliwości.
Czy ktoś pracował lub wie coś o warunkach jakie tam panują oraz o samej wiarygodności agencji OTTO?

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam :)
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 4:28 pm   

Otto to znany badziew.
Nie słuchaj tego co rekruter plecie bo zawsze jest pięknie, ładne widoki z okna, jednoosobowe pokoje, superszybki internet, plazma na ścianie, antyki w pokojach i darmowy klub go-go z dużymi balonami ;)
Szykuj się na pokoje 2-osobowe wzwyż, znikające pieniędze z pensji (oficjalnie niewinne pomyłki), kręcenie nosem jak dostaniesz grypę itp.

Natomiast same Jumbo to jeszcze jako tako płaci i nie ma źle - w zależności od miejscowości, w której jest LDC.

Jeśli Jumbo trzyma za mordę Otto oraz są tam związki zawodowe to nie powinno być wielkich wałków.
 
 
tarnogorzanin
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 1
Wysłany: Czw Paź 15, 2015 12:30 pm   

Witam, właśnie się zarejstrowałem na tym forum. Dostałem ofertę pracy w fabryce Voestalpine i zakwaterowanie w miejscowości Uddel w parku z bengalami. Wszystko za pośrednictwem firmy Otto. Czy ktoś może napisać coś więcej o pobyciu tam/ zakwaterowaniu/ warunkach , jak i o samej pracy ? Dzięki serdeczne za odpowiedź , pozdrawiam !
 
 
JacobB 
Poczatkujacy

Wiek: 30
Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 21, 2015 12:31 pm   Otto Jumbo Werden voicepicker

Witam,

Jak w temacie nawiązanie, drugiego listopada mam wyjazd Otto do Jumbo Werden. Zdaje sobie sprawę ze agencje pracy tymczasowej to obusieczne w kontekście korzyści instytucje w związku z czym rodzi się pytanie - czego się tam spodziewać (oprócz miniwyplat) warunków etc. Chodzi mi o spojrzenie na świeżo.
No i najważniejsze - jako ze moje auto tam ze mną nie ładuje - jak wygląda sprawa dostępu do sklepów etc.
Biorąc pod uwagę transport busem z organizacji otto - jak to u was wyglądało pakowanie z pożywieniem ? Lodówka i kilogramy mięsa czy jak ?
Reasumując chodzi mi o poradnik młodego emigranta zarobkowo w takim wypadku. Sezonówki we Francji oraz w Boomkwekerij T fort kolo Zeewolde rządziły się swoimi prawami ;)

Przyznam, że te testy pseudo psychologiczne budzą wyobraźnię pod względem tego co tam mogę zastać - zeby chociaż ogarnieta ekipa była z naciskiem na pleć żeńska. ;)

Dzięki za info z góry.
Do kiedyś przy packu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group