NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Sob Mar 23, 2013 11:56 pm
Kto z rodziną na stałe wyjeżdża do NL? Lub Ci,którzy już są.
Autor Wiadomość
lena930 
Super gaduła
lena930

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 261
Wysłany: Śro Sie 25, 2010 9:03 pm   

pewnie ze nie.Prawde mowiac ci ktorzy decyduja sie na wyjazd z Polski zazwyczaj za wiele do stracenia nie maja.Moje dzieci twierdza ze do kraju nie chca wracac wiec wiem ze wybralam dobrze i swiadczy o tym ze nie mieli wiekszego problemu z zaaklimatyzowaniem sie w holandii a byly w chcwili wyjazdu tylko troszeczke mlodsze od Twoich pociech :043:
 
 
ania* 

Dołączyła: 29 Sie 2010
Posty: 0
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 1:52 pm   

witam
prosze o pomoc w kwesti wyjazdu z rodziną
chcemy z mezem wyjechac z Polski do Holandi.mamy dwoje dzieci w wieku 10 i 12lat.Jak na ten moment wyglada sprawa mieszkania i pracy.Chce nadmienic ze chcemy wyjechac razem.Trzy lata temu nosilismy sie juz z takim zamiarem bylismy w Holandi załatwilismy sofie nr ale dzieci szły do komuni wiec to jakos rozeszlo sie po kosciach.teraz jestesmy zdecydowani.Tylko mam obawy chocby własnie do tego gdzie bedziemy mieszkac,bo szkołe dla dzieci to zalatwie prace mysle tez.Na początek jakąs gotówke bedziemy miec z Polski.Samochód dostawczy mamy wiec moze jakas praca dla meza w tym kierunku....zobaczymy.Jesli ktos moze cos na ten temat powiedziec to bardzo prosze o jakąs rade od czego zacząc
pozdrawiam
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 2:02 pm   

ania*,
Cytat:
prosze o pomoc w kwesti wyjazdu z rodziną


jakiej pomocy oczekujesz?
jesli szukasz odpowiedzi na swoje pytania ,to wystarczy jak zapoznasz sie z tematami z tego dzialu ,a nawet z tego topicku


Cytat:
gdzie bedziemy mieszkac
i oto wlasnie jest pytanie ?


Cytat:
prosze o jakąs rade od czego zacząc


od zalatwienia:dachu nad glowa ,pracy ,lub odwrotnie ... potem meldunku i ubezpieczenia ...
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 6:54 pm   

ania*, wiesz... ja bym się bała wyjechać w ciemno z dziećmi... Wg. mnie najpierw niech wyjedzie np. mąż, niech znajdzie pracę i mieszanie a wtedy dojedziecie do niego... Bo w końcu mieszkanie z dnia na dzień też raczej nie dostaniecie.
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
Athlon 
Gaduła

Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 113
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 9:48 pm   

ania*, musicie jeszcze chwilke zaczekac, opoznily sie prace wykonczeniowe w waszej dosyc obszernej willi, wlasciwie to jest juz gotowa , ale basen i kort tenisowy nalezy jeszcze dopracowac.
P.S Parking na wielkiego dostawczaka jest juz gotowy (podziemny oczywiscie).
Mam nadzieje, ze zostaniecie jednak w kraju.
Pozdrawiam.
 
 
estenskar 

Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 0
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 12:51 am   

Witam!!
mam pytanie- mianowicie czy są wśród użytkowników forum ludzie związanie z oceanografią??
jesteśmy z mężem świeżymi absolwentami oceanografii, mamy 5-letniego syna. dwa lata temu "przegapiliśmy" okazję wyjazdu do Holandii na studia i bardzo chcemy wyjechać teraz. czy jest może ktoś jak wygląda praca w naszym zawodzie? oczywiście nie znamy języka holenderskiego, ale za to znamy dość dobrze angielski. nie chcemy wyjeżdżać w ciemno ze względu na pierworodnego, a niestety, mam nadzieję, chwilowo kontakty zawodowe zostały zawieszone. :083: pozdrawiam gorąco :083:
Ostatnio zmieniony przez estenskar Pon Sie 30, 2010 12:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lena930 
Super gaduła
lena930

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 261
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 9:35 am   

Athlon napisał/a:
ania*, musicie jeszcze chwilke zaczekac, opoznily sie prace wykonczeniowe w waszej dosyc obszernej willi, wlasciwie to jest juz gotowa , ale basen i kort tenisowy nalezy jeszcze dopracowac.
P.S Parking na wielkiego dostawczaka jest juz gotowy (podziemny oczywiscie).
Mam nadzieje, ze zostaniecie jednak w kraju.
Pozdrawiam.

:021: po co te zlosliwosci?
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 9:50 am   

Athlon, o co w ogole Ci chodzi?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 5:01 pm   

EdysiaK,

a chodzi o to ze kolega ,Athlon, popusil wodze fantazji ....choc wcale sie nie dziwie ,bo mnie rowniez w lekkie oslupienie wprawiaja tego typu pytania

Cytat:

Tylko mam obawy chocby własnie do tego gdzie bedziemy mieszkac,


no i badz tu czlowieku madry i udziel odpowiedzi .... :119:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
anastazjaaa 
Poczatkujacy
Ana

Wiek: 40
Dołączyła: 14 Sie 2010
Posty: 6
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 5:08 pm   

tego typu posty prosze umieszczac tu http://www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=111
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Sie 30, 2010 5:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Niunia27 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 113
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 5:16 pm   

post edytowany nie na temat
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Sie 30, 2010 5:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Athlon 
Gaduła

Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 113
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 5:40 pm   

EdysiaK napisał/a:
Athlon, o co w ogole Ci chodzi?


Chodzi mi o bardzo banalna sprawe , jaka niewatpliwie jest ...zdrowy rozsadek, ale nie bede sie na ten temat rozwodzic.
Pragne ewentualnie nadmienic, byc moze zainteresuje to wszystkich tych , co jak w temacie, pragna z rodzina na stale wyjechac do NL, by odnalezc swoj raj na ziemi, ze ...nikt tutaj na was nie czeka , nie ma dla was mieszkan ani pracy na wyciagniecie reki, poprostu nie czarujmy sie , nie jestescie tu welkom, wazne aby o tym pamietac rozpoczynajac nowe , wspaniale zycie.
Succes.
P.s. Absolutnie nie ma w moim poscie nawet cienia zlosliwosci, lecz przeciwnie.
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 9:38 pm   

Athlon, zgadzam sie w 100%
 
 
lena930 
Super gaduła
lena930

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 261
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 9:48 pm   

Athlon napisał/a:
EdysiaK napisał/a:
Athlon, o co w ogole Ci chodzi?


Chodzi mi o bardzo banalna sprawe , jaka niewatpliwie jest ...zdrowy rozsadek, ale nie bede sie na ten temat rozwodzic.
Pragne ewentualnie nadmienic, byc moze zainteresuje to wszystkich tych , co jak w temacie, pragna z rodzina na stale wyjechac do NL, by odnalezc swoj raj na ziemi, ze ...nikt tutaj na was nie czeka , nie ma dla was mieszkan ani pracy na wyciagniecie reki, poprostu nie czarujmy sie , nie jestescie tu welkom, wazne aby o tym pamietac rozpoczynajac nowe , wspaniale zycie.
Succes.
P.s. Absolutnie nie ma w moim poscie nawet cienia zlosliwosci, lecz przeciwnie.

Athlon ja tez sie zgadzam z tym ale po co odrazu tak ostro :039:
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 11:01 am   

Gochna H, ja rozumiem, ze popuscil wodze fantazji, ale jesli ktos nie mysli, to takimi tekstami nie spowoduje, ze mozg tej osoby zacznie pracowac. Pozatym nie musi na nikogo naskakiwac, pytaja i oczekuja odpowiedzi. A jak cos go irytuje, to niech lepiej nie odpisuje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group