NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawe hobby?
Autor Wiadomość
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Śro Sty 16, 2008 7:09 am   

Widze na stronie ze tylko jeden club maja w NL, a szkoda bo ja chodze na Fitness First tam tez moge chodzic kiedy tylko chce, takze w weekendy i tez jest mase roznych cwiczen i lekcji w grupie, ale nie ma basenu, na basen chdze gdzie indziej, fajnie byloby gdyby bylo razem, ale niestety tak nie ma takiego klubu w moim rejonie :)
 
 
brzoza34 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 9
Wysłany: Śro Sty 16, 2008 2:39 pm   

moje hobby..?..jest nim na razie moja praca hi hi..jest nowa i wciagajaca wiec bardzo mnie cieszy i co najwazniejsze odpreza! Chodze na fitness ale to raczej dla zdrowia, duzo jezdze na rowerze, rolkach i lyzwach w sezonie. . i zaczynam gre na keybordzie. Moim dzieciom jest troche latwiej (chyba) bo z zapalem kopia pilke w wolnych chwilach, tancza breakdance w klubie i w garazu i tez oddaja sie muzyce przy keybordzie. Czesto tez siedza na murku , rzuja gume i machaja nogami..ponoc bardzo uspokajajace...W wakacje dopada nas goraczka podrozy.I sa to podroze i male i duze, w zaleznosci od obecnego stanu konta, i wszytskie ciesza!! Chociaz w sumie czym dalej tym lepiej, i najchetniej autem. uwielbiam dalekie wyjazdy samochodem, licznik noca, spokoj na drodze i cicha muzyka w radiu. Nie pisze tu tylko o podrozach do Polski czy po Holandii - chociaz te ostanie to dla mnie ciagle tereny nie do konca poznane i bardzo czesto wyruszamy w weekend do jakiegos nieznanego zakatka .

Zjezdzilam juz w taki sposob kilka krajow ze wymienie np Francje, Hiszpanie, Anglie...wybieram sie tak do Turcji..i juz az czuje te adrenalike..hmmm..to chyba do tej pory moje najwieksze hobby.
pozdrawiam
 
 
Marzena38 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 54
Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 79
Skąd: Lodz
Wysłany: Śro Sty 16, 2008 4:06 pm   

Jezdze do Turcji co roku i to w rozne czesci kraju , w tym roku bedzie to Morze Czarne - Ordu . Gdyby byly potrzebne jakies informacje , chetnie Ci je udostepnie . Ja tez uwielbiam jezdzic po Swiecie ... Pozdrawiam :)
 
 
brzoza34 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 9
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 10:49 am   

Marzena38
o !! to bardzo fajnie!!! Ten wyjazd to ewentualnie wakacje za rok. Ale juz slyszalam od zanjomych ze to ciezka trasa ze wzgledu na korupcje szczegolnie w Bulgarii czy
Grecji, trzeba miec zawsze troche kasy na tzw.soepgeld . Jak sie zaplaci mozna jechac dalej.... I oczywiscie kradzieze na postojach. Ciekawa jestem jakie ty mialas doswiadczenia i czy jest naprawde tak ''ciekawie "'jak slyszalam. Ale okolice sa podobno cudowne i naprawde warto pojechac tam autem.
pozdrawiam
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 11:55 am   

Uwazaj tez na policjantow na drodze,ktorzy zatrzymywac cie beda za szybka jazde,mimo tego ze stosowalas do przepisow szybkosci...w Bulgarii oczywiscie.Przez Bulgarie nie radze jechac przez noc...W Grecji zadnej soepgeld,w Bulgarii bedziesz sie czula jak dobra cioteczka co szasta kasa na boki :)Okolice ... :119: zwlaszcza Serwia,Kroatia,Slowacja...Grecja to siostra Turcji,czyli to samo...Radze miec drobna kase w portfelu,w Austrii placisz za "mosty",w Slowacji,Kroatii i Serwii za autostrade i to po kilka razy ...za kazdy odcinek ...Na granicy miedzy Bulgaria i Turcja uwazac na Cyganow !!!
Nie przestraszylam cie?Nie bylo to w moim zamiarze,nie jest tak zle...ale naprawde warto.Mnie lot samolotem nie podnieca...Speeda dostaje w trasie...

Powodzenia
Ostatnio zmieniony przez baba jaga Czw Sty 17, 2008 11:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marzena38 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 54
Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 79
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 5:05 pm   

Ja jechalam z Bulgarii odrazu do Grecji , troszke tam pozwiedzalam a dopiero z Grecji wjechalam do Turcji . Nie mam przykrych doswiadczen , bo ani razu nikt mnie nie zatrzymal i nikomu nie musialam nic placic...
Mam nadzieje , ze i Wam tak sie uda .
Pozdrawiam
 
 
brzoza34 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 9
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 10:20 pm   

baba jaga..nie przestraszylas ;) ...podobnie sie balam podrozy do tunezji czy Maroka.
Na poludniu Hiszpanii , gdzies za Alicante okradli nasz samochod...cyganie (prawdopodobnie) ale ogolnie wszytsko bylo ok i nie spotkalam sie z korupcja.
Gorzej wspominam juz Bialorus i odludne tereny Rosji..wlasciwie czasami wole ich nie wspominac. Przykre ze bieda zmusza ludzi do bycia wrogiem..
pozdrawiam
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 11:10 pm   

trzymajcie sie tematu... to jest temat o hobby...
 
 
meg 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 95
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 4:07 pm   

podroze to rowniez moje hobby (troche szarpie po kieszenie wiecej niz te inne), ale rzeczywiscie jest osobny dzial turystyka...

ja mam ochote sprobowac latania na latawcu (jestem lekka podobno mnie zdola uniesc :082: )
zdam Wam relacje jesli mnie nie porwie wiatr do Anglii albo Skandynawii... ;)

pozdrawiam papira, mam nadzieje, ze uda nam sie posmigac po plazy:)
 
 
giaur
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 1
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 9:04 pm   

no to jaj hobby to troche swojego dorzuce

Do
Właścicielki Biura Podróży
''Żegnaj i Witaj''
Z Siedzibą po Tamtej Stronie

Uprzejmie zwracam się z...

przyjdź
do wczoraj będąca niechcianą
zbawienna dziś
zerwij łańcuchy z pręgierza
za rękę chwyć ''duszę''-kochanie
ciału daj ukojenie
nie zwlekaj!
proszę

Za przyśpieszenie odejścia
z góry dziękuję

z poważaniem
walczący z bólem


0000000000000

(...)
osady wsiami
wsie miastami
miasta metropoliami
metropolie regionami
regiony państwami
państwa kontynentami
kontynenty Ziemią
Ziemia?

przed wczoraj
płaskim dyskiem
wczoraj
ciałem niebieskim
dziś
globalną wioską
jutro
wielkim bum
pojutrze
kosmicznym pyłem!

00000000000000

z myśli moich-myśl I

dopóki byłem w pragnieniach
byłem wiecznością-czystą

przychodząc na świat
stałem się początkiem końca

Bytu mego

0000000000000000życiorys

za dnia
jak słońce podczas zaćmienia
Jestem i zarazem mnie nie ma

martwy bez snu

nocą
jak księżyc oświetlony
podczas pełni w nocnej toni

żyjący we śnie

krótki opis istnienia-mego
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 10:27 pm   

Uhm... jeszcze nie miałem okazji wypowiedzieć się w tym temacie, więc tak właśnie czynie. Mam dosyc sporo zainteresowań, do najczęstszych należą;

1. Texas Hold'em (poker)- nie ma to jak całonocny turniej pokera ze znajomymi.

2. Filmy- jestem przesadzonym kino maniakiem.

3. Bilard- uhm partyjka bilarda ze znajomymi lub jakiś mały tournament, jak najbardziej za ;)

4. Piłka nożna- jeszcze do niedawna gra w klubie, teraz pozostało tylko oglądanie w tv i od czasu do czasu może jakiś meczyk ze znajomymi.

5. Książka- dla niektórych na pewno najciekawsze hobby, ja niestety nie poświęcam aż tak bardzo dużo wolnego czasu na książki, lecz staram się od czasu do czasu coś porządnego przeczytać.

Kolejność przypadkowa... :029:
 
 
 
SYLWUSIA 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 25 Sty 2008
Posty: 31
Skąd: Casteren
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 1:46 am   

ja też mam hobby.
jaranie i zwiedzanie coffeshopów :033: .......
no może mam jeszcze jedno zainteresowanie ale to zbyt intymne :029:
 
 
 
papir
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 48
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 3:13 am   

uch a ja mam nowe hobby he he
klikasz ...
Ostatnio zmieniony przez papir Nie Lut 03, 2008 3:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 10:22 am   

papir napisał/a:
uch a ja mam nowe hobby he he
klikasz ...


Uhm moja przeglądarka nie otwiera stronki...
 
 
 
SYLWUSIA 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 25 Sty 2008
Posty: 31
Skąd: Casteren
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 4:07 am   

moja też :033:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group