NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawe hobby?
Autor Wiadomość
aurynka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 9
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 10:21 am   

Z racji tego, iż zawsze byłam jednostką nie odpowiadającą normom społecznym to moje zainteresowania są niestety nieadekwatne z normalnością. :mrgreen:
A więc : astronomia,kryminologia, poezja surrealistyczna, fizyka kwantowa, motoryzacja(auta terenowe),resocjalizacja, psychoprofilaktyka społeczna, psychologia dziecięca, schizma bytu, nihilizm, aksjologia, parapsychologia, fotografia(głównie B&W), geografia, ogrodnictwo, cybernetyka umysłu, public relations, asembler. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez aurynka Wto Lut 05, 2008 6:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rock_boy 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 3
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 10:59 am   

<data_crash>
Ostatnio zmieniony przez Rock_boy Sob Lut 09, 2008 1:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aurynka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 9
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 5:15 pm   

Rock_boy napisał/a:
POEZJA - lubię czasem napisać coś futurystycznego i brutalnego...
Brzmi ciekawie ;-) Może coś wrzucisz? :)
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 11:41 am   

Temat umarł, a szkoda :)
To moze ja go odnowie :)
Piszcie forumowicze, jakie jest wasze hobby? Co robicie w czasie wolnym?
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 12:10 pm   

To ja sie dolacze, bo przykro ze ten temat umarl...

W wolnym czasie z reguly robie to co w czasie zajetym ;)
"udzielam siem artystyczniem" :033: :082:

Z reguly biore do reki tablet graficzny i maluje (w Corel Painter IX zazwyczaj), albo zajmuje sie designem, retuszem zdjec, zawsze cos stwarzam, kreuje, modyfikuje, projektuje, skladam teksty... To praca i hobby i nie moge bez tego zyc.

Oprocz tego maluje rowniez tradycyjnie (bo plotna moge za smieszne pieniadze kupic tutaj w kazdym Xenos, w Ikei i czasem w Blokkerze). Z reguly jest to akryl, ale lubie olej najbardziej. Milo jest patrzec na cos co powstaje spod reki...

Do tego mam mase innych zainteresowan. jestem molem ksiazkowym i pochlaniam ksiazki (uwielbiam fantastyke pokroju Terry'ego Pratchetta, realizm magiczny Marqueza, powiesci Tokarczuk, Pilcha, Kuczoka. Oraz klasyki w postaci Jane Austen, Wiktora Hugo itd.). jestem troche ku-ku ;) bo czytam rowniez monografie i przede wszystkim ksiazki naukowe dotyczace antropologii, historii (antyk i mediewistyka szczegolnie) i historii religii (roznych religii), mam hopla na punkcie literatury o Wikingach i mitologii germanskiej (odzywaja sie moje korzenie hehe :033: ). Interesuje sie teatrem (kiedys sie takze wystepowalo, daaawno temu. Malowalo scenografie itd.), kompozycja sceniczna, historia teatru, dyskursem antropologia-teatr, rytualem i historia rytualu itd. itp.

Co jeszcze? Masa rzeczy! Plywanie ocywiscie (ale nie lubie basenow. Jezioro to jest to). Czasem komponuje muzyke, udzielam sie w pisaniu. No i gry komputerowe - szczegolnie RPG, im bardziej skomplikowane tym lepiej, takze RTS i strategie. Takze zrecznosciowe i przygodowe (ostatnio ukonczylam Tomb Raider Anniversary). Gry pochlaniaja za duzo czasu ;)

Muzyka: Black metal, viking metal, folk metal, industrial, power noise, rythmic noise, EBM, electro, new age, tribal, goa, psychedelic, folk wikinski i slowianski, muzyka szamanska, spiew gardlowy, skandynawski joik, ambient, dark ambient, ritual ambient, martial, martial industrial, neofolk, synthpop, dark electro, darkwave itd.

Co jeszcze?

Czy piwo z przyjaciolmi zaklasyfikowac pod hobby? :033: :082:
_________________
Nell
Ostatnio zmieniony przez nelly Czw Maj 22, 2008 12:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 6:52 pm   

nelly napisał/a:


Czy piwo z przyjaciolmi zaklasyfikowac pod hobby? :033: :082:


To jest chyba jedno z moich ulubionych hobby, więc oczywiście, że tak :P . Zresztą, nie tylko moich... :083:
 
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 7:13 pm   

ajax4ever napisał/a:
To jest chyba jedno z moich ulubionych hobby, więc oczywiście, że tak :P . Zresztą, nie tylko moich... :083:


To dorzuce kilka piw z przyjaciolmi :030: W Utrechcie jest fajna knajpka z cala lista piw do wyboru (szkoda tylko ze polskich nie maja) ale lista jest na cala sciane w 3 kolumnach :083:
_________________
Nell
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 7:19 pm   

Ja ostatnio bardzo polubiłem irlandzkie knajpy/restauracje gdzie można zjesc i wypic bardzo dobre piwo; guinness. Mmm pyszne :) .
 
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 7:59 pm   

Nelly, bylam na Twojej stronie!
:119:
Jedyne co moge powiedziec/napisac. Szczerze i bez lukru. Jestes bardzo utalentowana!
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 11:57 pm   

Justine napisał/a:
Nelly, bylam na Twojej stronie!
:119:
Jedyne co moge powiedziec/napisac. Szczerze i bez lukru. Jestes bardzo utalentowana!


Dziekuje ci z calego serca Justine :) :033: Skromnie mowie: pasja wciaga, i to bardzo :)
_________________
Nell
 
 
zielaczysko 
Gaduła
Zielaczysko


Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 108
Skąd: Łódz-Den Haag;)
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 7:07 am   

moje pasja to-
podziemia,bunkry,panzerwerki,ruiny, schrony-czyli wszystko co pozostalo,
(nie rozkradziono :072: ),
po II wojnie swiatowej na terenach polski i nie tylko :033:

ps.
niema co pisac Nelly,z Talentem trzeba sie urodzic :083:
Ostatnio zmieniony przez zielaczysko Pią Maj 23, 2008 7:09 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 10:38 am   

zielanczysko. Z takim zainteresowaniem masz na pewno masę ciekawych fotek zrobionych przez siebie?! ;) Podziel się może czymś na forum :083: .

P.S. Mały pomysł, tylko nie wiem czy są odważni... W tym temacie, gdy mówimy o swoim hobby, można by było dodać też jakąś fotkę która to okazuje. Nelly nie miała by np problemu z wrzuceniem fotki gdzie coś maluje/rysuje lub coś podobnego, zielanczysko wrzucił by jakąś fotkę w podziemiach itp... myślę, że to fajny temat i dobrze, że Justine go ruszyła ;) .
Ostatnio zmieniony przez ajax4ever Pią Maj 23, 2008 10:39 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
ALICE 
Gaduła


Pomogła: 1 raz
Wiek: 104
Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 109
Skąd: Holandia
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 11:13 am   talent

Nelly ja tez odwiedziłam twoją stronę.Naprawdę masz talent.
Moja 10 letnia córka bardzo lubi szkicować portrety,ale czy kiedyś rozwinie swoje zdolności??
Ostatnio zmieniony przez ALICE Pią Maj 23, 2008 11:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 4:49 pm   

zielaczysko napisał/a:
moje pasja to-
podziemia,bunkry,panzerwerki,ruiny, schrony-czyli wszystko co pozostalo,
(nie rozkradziono :072: ),
po II wojnie swiatowej na terenach polski i nie tylko :033:

ps.
niema co pisac Nelly,z Talentem trzeba sie urodzic :083:


Super, Zielaczysko! Ja lubie martial i martial industrial nie tylko w muzyce. Militaria, bunkry itd. jak najbardziej. Uwielbiam te klimaty! Na trasie Slubice - Poznan, w lasach pod Skwierzyna jest moj ulubiony bunkier - ogromny, choc po czesci zrujnowany...

A co do talentu: z talentem urodzil sie moj ojciec. ten to dopiero maluje :038: a ja - no coz, nie mialam wyboru, bo od dziecka mi wtykali kredki do reki :082:

ajax4ever napisał/a:
Mały pomysł, tylko nie wiem czy są odważni... W tym temacie, gdy mówimy o swoim hobby, można by było dodać też jakąś fotkę która to okazuje. Nelly nie miała by np problemu z wrzuceniem fotki gdzie coś maluje/rysuje lub coś podobnego, zielanczysko wrzucił by jakąś fotkę w podziemiach itp... myślę, że to fajny temat i dobrze, że Justine go ruszyła ;) .


Ha! Z tym to najmniejszego problemu nie ma :033:

O, prosze:



:027:

Co do podziemi to chetnie bym cos zobaczyla, wiec zielaczysko slij!

Pokaze wam moje ulubione podziemia ;) Zdjecie jest slabej jakosci bo bylo ciemno (moj kolega je robil). Zdjecie jest zrobione podczas industrialnego festiwalu Maschinengeschrei II w galerii Inner Spaces w Poznaniu :D :038:


Inner Spaces, Poznan - niesamowite miejsce! foto by T. Lewicki (www.beastofprey.com)
:033:

ALICE napisał/a:
Nelly ja tez odwiedziłam twoją stronę.Naprawdę masz talent.
Moja 10 letnia córka bardzo lubi szkicować portrety,ale czy kiedyś rozwinie swoje zdolności??


Dziekuje Alice :D Jesli twoja coreczka lubi, to zachecaj ja bardzo mocno. Szkoda to stracic, niech to rozwija. Teraz jest tyle akcesoriow - dobre olowki, wegiel, tanie plotna (chocby z Xenos'u), wystarczy tylko chciec :) jesli to w niej drzemie, to z pewnoscia sie obudzi :)
_________________
Nell
Ostatnio zmieniony przez nelly Pią Maj 23, 2008 5:00 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 5:08 pm   

Damn... masz Kobieto talent :083: . To i ja wrzucę jakąś fotkę. Uwielbiam podróżować, jest to też związane ze studiami na które zamierzam iść, więc niech będzie i fotka;

Uwielbiam to miasto... :083:

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group