NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ice Agency!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
winky25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Paź 2007
Posty: 44
Skąd: Debno
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 12:01 pm   Ice Agency!!!!!!!!!!

Witam wszystkich.Postanowilem napisac pare słow o tej firmie bo pracowałem tam i jestem szczesliwy ze stamtad uciekłem bo jak zyje takich kłamcow nie widziałem,rzady w firmie sprawuje Radziu ze swoja zona (ponoc koordynator)Nie polecam pracowac dla nich wszyscy moi znajomi uciekli stamtad.Zaczynajc prace w tej firmie usłyszysz ,,pracuj a wszystko bedzie zajebiscie" i jest, tylko ze nie dla ciebie!A jezeli zostaniesz oszukany w jakiejs sprawie to usłyszysz ze ,,żle zrozumiałes"W ciagu 7 miesiecy przez moj dom przewineło sie 12 osob sciagaja ludzi ktorzy siedza w domach bo pracy nie ma albo sciagna cie i po tygodniu jedziesz do domu bo ,,sie nie nadajesz" .I PS.Panie Vincent 9,60euro to nie 10 ale jak znam zycie i twoja firme to zle zrozumiałem.
 
 
 
ICE Agency 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Breda
  Wysłany: Sob Lis 15, 2008 5:02 pm   Cała prawda o Panu Sławku K

Panie Slawku postaram sie wyjasnic kilka spraw.
Po pierwsze nie uciekł Pan z Firmy tylko został Pan dyscyplinarnie zwolniony z pracy przez nas i firme w ktorej Pan pracowal!!!
Jesli chodzi o mnie i mojego męża...rządzi w niej własciciel Firmy nie my, a jak wiadomo w ICE Agency nie ma koordynatorów.... no ale może to było również trudne do zrozumienia dla Pana.
Z tego co pamietam to z poprzedniej Firmy tez Pan uciekł bo niby bylo tak strasznie... teraz to sie domyslam ze i wtedy byl Pan zwolniony!
7 m-cy i 12 osób?????? Po pierwsze mieszkal Pan na 3 różnych domach i w każdym z nich mieliśmy skargi o Pana agresywnym zachowaniu do innych mieszkańców oraz nadużywaniu przez Pana alkoholu i pod jego wpływem prowadzenie samochodu. To ludzie na domach skarzyli sie na Pana i prosili o przeprowadzenie do innych domow!!!!!
I Ps Panie Sławku podpisywal Pan kontrakt gdzie była wpisana w nim stawka za godzine, takze jesli Pan sie nie zgadzał z nią a podpisał to do kogo ma Pan teraz pretensje????

Na koniec chciałabym powiedziec innym, iż nie zawsze jest się w stanie zadowolic każdego pracownika, jak w tym przypadku widać.!!!
Jedyne co mogę powiedziec to wspolczuje przyszłemu pracodawcy jesli zatrudni Pana Sławka K z Kostrzynia lub okolic... jeśli wogóle ktos bedzie chciał taka osobe zatrudnic.

Życze Panu powodzenia i troche rozsądku, ponieważ juz kolejny raz obraził Pan Firmę, właściciela oraz nas.
 
 
puchatkowa 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 17
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 5:14 pm   

Nareszcie ktos przedstawia druga strone ;]
 
 
winky-25 
Poczatkujacy
Ewelina

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 2
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 6:15 pm   

Bez komentarza!

[ Dodano: Sob Lis 15, 2008 6:27 pm ]
winky25 napisał/a:
Witam wszystkich.Postanowilem napisac pare słow o tej firmie bo pracowałem tam i jestem szczesliwy ze stamtad uciekłem bo jak zyje takich kłamcow nie widziałem,rzady w firmie sprawuje Radziu ze swoja zona (ponoc koordynator)Nie polecam pracowac dla nich wszyscy moi znajomi uciekli stamtad.Zaczynajc prace w tej firmie usłyszysz ,,pracuj a wszystko bedzie zajebiscie" i jest, tylko ze nie dla ciebie!A jezeli zostaniesz oszukany w jakiejs sprawie to usłyszysz ze ,,żle zrozumiałes"W ciagu 7 miesiecy przez moj dom przewineło sie 12 osob sciagaja ludzi ktorzy siedza w domach bo pracy nie ma albo sciagna cie i po tygodniu jedziesz do domu bo ,,sie nie nadajesz" .I PS.Panie Vincent 9,60euro to nie 10 ale jak znam zycie i twoja firme to zle zrozumiałem.
Ostatnio zmieniony przez winky-25 Sob Lis 15, 2008 7:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 6:58 pm   praca

Nie wiem po czyjej stronie wina ! ale na temat pracoawców a raczej firm polskiego pochodzenia naczytałam sie duuuuuzo i to wcale nie pochlebnych słow !!! Troche było mi przykro ze mało Polakow spotykam <<< czasem jakas rozmowa w sklepie>>>>ale teraz jak czytam o naszych potyczkach w pracy i zachowaniu po pracy to sie ciesze ze jestem tak zaszyta w kącie jak ESPERAL :030: !!! na balangi jezdze do PL bo tam mnie znają a tu mnie nie muszą znac :035: -pozdr.
 
 
 
Gabee 
Poczatkujacy
ICE Agency

Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 6
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 10:49 pm   

Chciałam zaznaczyć, że Ice Agency B.V. nie jest polską firmą, ani firmą polskiego pochodzenia, a pan Sławek faktycznie może czuć się pokrzywdzony, bo on nie chciał pić, awanturować się i jeździć po pijaku, po prostu musiał, a że to druga firma, z której wyleciał na zbity ..., to chciałby się może wybielić, ale cóż, proszę pana, nie tędy droga...
Mimo wszystko, życzę powodzenia.
 
 
winky25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Paź 2007
Posty: 44
Skąd: Debno
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 11:45 pm   Re: Cała prawda o Panu Sławku K

ICE Agency napisał/a:
Panie Slawku postaram sie wyjasnic kilka spraw.
Po pierwsze nie uciekł Pan z Firmy tylko został Pan dyscyplinarnie zwolniony z pracy przez nas i firme w ktorej Pan pracowal!!!
Jesli chodzi o mnie i mojego męża...rządzi w niej własciciel Firmy nie my, a jak wiadomo w ICE Agency nie ma koordynatorów.... no ale może to było również trudne do zrozumienia dla Pana.
Z tego co pamietam to z poprzedniej Firmy tez Pan uciekł bo niby bylo tak strasznie... teraz to sie domyslam ze i wtedy byl Pan zwolniony!
7 m-cy i 12 osób?????? Po pierwsze mieszkal Pan na 3 różnych domach i w każdym z nich mieliśmy skargi o Pana agresywnym zachowaniu do innych mieszkańców oraz nadużywaniu przez Pana alkoholu i pod jego wpływem prowadzenie samochodu. To ludzie na domach skarzyli sie na Pana i prosili o przeprowadzenie do innych domow!!!!!
I Ps Panie Sławku podpisywal Pan kontrakt gdzie była wpisana w nim stawka za godzine, takze jesli Pan sie nie zgadzał z nią a podpisał to do kogo ma Pan teraz pretensje????




Witam panie Radosławie małe sprostowanie bo troszke faktów panu uciekło....Mieszkałem w jednm domu w Bredzie i 12 osób to tam sie przewineło przypomne panu....Mariola i Paweł,,,Emil,ania,mietek,robert(szumacher),maciek,siwy,bandzior,Adam, TOci jakich pamietam.A piłem owszem ale tak jak ty ale w czasie wolnym;jezdziłem owszem ale swoim bmw.A kontrakt podpisałem miesiac po terminie i zostałem przez pana szefa oszukany obiecał mi 10 euro dostałem 9,60 i dlatego nie chodziłem do pracy.Nie wiem kto tu kogo oczernia bo ja nic nie dodaje pisze tylko to co ma miejsce.Ps przyszłego pracodawcy to sam sie zatrudniłem i jestem z siebie bardzo zadowolony.A zapomniałem wspomniec o małej Krysi i Marlenie,Pisze pan jaka to wspaniala firma a Zapomina pan o ludziach jacy dla niej pracowali.Nieładnie panie Radziu!!!!!!!!

Na koniec chciałabym powiedziec innym, iż nie zawsze jest się w stanie zadowolic każdego pracownika, jak w tym przypadku widać.!!!
Jedyne co mogę powiedziec to wspolczuje przyszłemu pracodawcy jesli zatrudni Pana Sławka K z Kostrzynia lub okolic... jeśli wogóle ktos bedzie chciał taka osobe zatrudnic.

Życze Panu powodzenia i troche rozsądku, ponieważ juz kolejny raz obraził Pan Firmę, właściciela oraz nas.


[ Dodano: Nie Lis 16, 2008 1:03 am ]
Gabee napisał/a:
Chciałam zaznaczyć, że Ice Agency B.V. nie jest polską firmą, ani firmą polskiego pochodzenia, a pan Sławek faktycznie może czuć się pokrzywdzony, bo on nie chciał pić, awanturować się i jeździć po pijaku, po prostu musiał, a że to druga firma, z której wyleciał na zbity ..., to chciałby się może wybielić, ale cóż, proszę pana, nie tędy droga...
Mimo wszystko, życzę powodzenia.
Pani Gabrielo wypowiada sie pani na temat na który nic nie ma pani do powiedzenia no bo niby piłem bo musze? Co to jest albo inaczej pani mnie na oczy nie widziała a wypowiada sie pani pani jest w polsce i werbuje ludzi i to tyle a firma owszem jest Holendra ale jakos nie widze zeby on sie tu wypowiadał czyli na logike kto tam szefuje? Pani Radek czy Vincent?
 
 
 
Gabee 
Poczatkujacy
ICE Agency

Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 6
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 12:34 am   

To co uważałam za stosowne, napisałam i nie zamierzam z panem polemizować, a to, że pana na oczy nie widziałam nie znaczy, że o panu nie słyszałam i wcale nie od "pani Radka" tylko od szefa Ice Agency, który musiał w trybie natychmiastowym znaleźć nowego pracownika na pana miejsce, gdyż firma w której pan pracował postawiła taki warunek. Wystarczy? Myślę, że tak.
 
 
winky25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Paź 2007
Posty: 44
Skąd: Debno
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 1:08 am   

Gabee napisał/a:
To co uważałam za stosowne, napisałam i nie zamierzam z panem polemizować, a to, że pana na oczy nie widziałam nie znaczy, że o panu nie słyszałam i wcale nie od "pani Radka" tylko od szefa Ice Agency, który musiał w trybie natychmiastowym znaleźć nowego pracownika na pana miejsce, gdyż firma w której pan pracował postawiła taki warunek. Wystarczy? Myślę, że tak.
Witam pania a mogła by pani napisac ilu operatorow juz pani znalazła do firmy pana Artura? Ja wiem o 3 osobach w ciagu 2 miesiecy.Co sie z nimi stało?Tak sie składa ze mam emaile od nich jak firma ich potraktowała.A pani szef owszem musiał znalesc innego kierowce po tym jak mnie zwodził miesiac z kontraktem który miał być na 10 euro brutto a był na 9,60euro.
 
 
 
Gabee 
Poczatkujacy
ICE Agency

Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 6
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 10:01 am   

Nie zamierzam się zniżać do pana poziomu, żegnam.
 
 
ICE Agency 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Breda
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 10:57 am   

Po pierwsze Panie Sławku kradnąc komuś ten login juz swiadczy źle o Panu!!!
Po drugie wraz z Panią Ania wystarczająco obraził Pan nas Firme oraz właścieciela Firmy.
Ostatnim razem dostał Pan ostrzezenie, kiedy strszył nas Pan "Ukraincami ktorzy nas zaj..ią'', mamy swiadków na każde Panskie zachowanie dlatego uważam iż skończymy na tym , ponieważ my i Pan wiemy co zrobiliście w Firmie i na domkach gdzie musiał być po was zrobiony remont!!! No ale uważam za skonczoną rozmowę a Pan i kolezanka Pana możecie dalej pisać co uważacie my to bedziemy monitorować i zapisywać. Myśle, że obraza i zniewaga z waszej strony wystarczy do dalszego postepowania.

Ps. Cieszymy sie że w naszej Firmie nie ma juz taki osób pokroju Sławka i Ani !!! Mamy samych wspaniałych pracowników!!! Oby nam sie nie trafiły juz wiecej takie osoby!!!
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 3:37 pm   soorki

jak ktoś wróci jeszcze na chwile do tego tematu -prosze mi wyjasnic bo sie pogubiłam !! Po czym to biegnie ??Jak odróznic firme polską od holenderskiej ?Tu niby firma holenderska a nikaki holender ani pół słowa a polacy sie między sobą szarpią -nie rozumie-pozdr. :039:
 
 
 
Gabee 
Poczatkujacy
ICE Agency

Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 6
  Wysłany: Pią Lis 21, 2008 9:28 am   

Firma jest holenderska i to wszystko, nikt się nie szarpie, tylko nie pozwolimy sie obrażać pracownikowi, który wyleciał dyscyplinarnie z pracy. A to, że w języku polskim, jesteśmy Polakami zatrudnionymi przez holenderskiego pracodawcę, czy coś w tym dziwnego? Nie wszyscy poszukujący pracy w Holandii znają język obcy w takim stopniu, aby załatwić samodzielnie sprawy związane z naborem do pracy, więc po to firmy holenderskie zatrudniają w swoich biurach pracowników polskojęzycznych.
Pozdrawiam.
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 5:35 pm   firma- Ice Agency !!

A dziekuje za odpowiedz Ja szczerze -to nie mam pojecia jak sie to rysuje (po holendersku wiecej rysuje niz mówie :082: ) A tu chodzi o to ze polacy pomagają mniej kumatym i bardzo dobrze !! My (ja i maz)pracujemy u holendrow nie ma polaka w zasiegu ręki dlatego nie bardzo wiem o co chodzi z tymi firmami A po ichszemu mowie tylko :nahujmidach ! -cokolwiek to znaczy -brzmi nieciekawie -dzięki pozdro.
 
 
 
winky25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Paź 2007
Posty: 44
Skąd: Debno
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 5:52 pm   

NO to juz cos ale kto tu kogo obraził,To ze pije bije awanturuje sie 3 domy,i dyscyplinarnie? Pisałem juz ze nie chodziłem do pracy bo miałem dostac 10 euro a dostałem 9,60,i to po miesiacu czekania na kontrakt.I poczytac mozna wyzej jak to Pan Radek radzi zakonczyc to pisanie bo ONI wszystko widza zapisuja,HAha to tak jak za dawnego ustroju w Polsce :036: Mam swoje zdanie i to jest problem bo o Ice Agency mozna sie wypowiadac ale w superlatywach! A jezeli chodzi kto sprawuje tam władze to wszystko widac!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group