NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ice Agency!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 6:10 pm   firma

Ja to sie dlugo pewnie nie połape w tym wszystkim wiec zaszywam sie w kącie i nie pytam juz o nic Jedni twierdzą ze pomagają inni na tych co to niby pomagają narzekaja (o nawet zaczelam rymowac !!) ja juz nic nie wiem -pozdr
 
 
 
zuziacz1985 
Poczatkujacy
zuzanka

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: wernhout/zundert
Wysłany: Wto Lis 25, 2008 1:49 pm   

witam powiem tylko jedno o ice agency pracuje tam moj maz i poki co nie powiem na nich zlego slowa!!!a jezeli ktos sie na nich przejechal to jest sobie tylko winny jak sie nie nadaje do pracy to niech zjedzie do pl i tam siedzi a nie odrazu pisze ze ta firma taka czy owaka spojrzcie na siebie i napiszcie cos o sobie!!! :074:
 
 
 
winky25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Paź 2007
Posty: 44
Skąd: Debno
Wysłany: Wto Lis 25, 2008 8:01 pm   

zuziacz1985 napisał/a:
witam powiem tylko jedno o ice agency pracuje tam moj maz i poki co nie powiem na nich zlego slowa!!!a jezeli ktos sie na nich przejechal to jest sobie tylko winny jak sie nie nadaje do pracy to niech zjedzie do pl i tam siedzi a nie odrazu pisze ze ta firma taka czy owaka spojrzcie na siebie i napiszcie cos o sobie!!! :074:
Odpowiem krótko.,,,,Sam sobie winien i niech jedzie do polski,,,,,A nie pisze,,,, Tak najlepiej by bylo ale ja nie bylem zadowolony!!!! i napisałem!Bo ustroj w ktorym nie bylo wolnośći słowa juz odszedł .Ale widze ze nie do wszystkich to dotarło! :021:
 
 
 
luzak 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 8:03 pm   

do winky 25

gowno wiesz ,gowno gadasz!moze i miales obiecane to 10 e,a dostales 9,60- czyli max na ile zaslugiwales pewnie..wiekszasc ludzi przychodzac na rozmowy snuja bajki o swojej niezawodnosci i perfekcji w zawodzie...a okazuje sie to porazka!!!
Firma Ice wobec mnie jest naprawde jedna z tych powaznych i konkretnych pracodawcow,moze i stawki maja niskie,ale czy nie uwazacie ze warto robic w takiej firmie,gdzie traktuja nas-pracownikow z prawdziwym szacunkiem, niz w innej gdzie oferuja "niby" ogromne superlatywy a okazuje sie to totalna klapa,czeka sie na pieniadze,mieszaknia takie ,ze strach o tym pisac ponadto miesza sie w 4 osoby po pokojach itp itd,wszyscy pewnie wiecie jak to jest,wystarczy sie troche bardziej zainteresowac,poczytac ile jest w samej holandi nielegalnych firm?????jedynie 1/4 to powazne biura pracy!!!
wiec jeszcze raz nawiazujac do Ice-jak widac forum o tej firmie swieci pustkami,jedynie zdarzaja sie opinie tych ktorzy "szukaja igly w stogu siana" :021:

Polecam bardzo firme Ice Agency.zapewniaja dobre zakwaterowanie,szybka i solidna opieke lekarska,a szefostwo to zwykli prosci ludzie ktorzy bardzo szanuja swoich pracownikow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
winky25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Paź 2007
Posty: 44
Skąd: Debno
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 9:08 pm   

Do luzak Gowno to ty wiesz chłopaczku,Ja napisałem co miało miejsce a ze ty pierwszy raz w zyciu widziałes w miare komfortowy dom i oszalales to juz twoja sprawa,a na ile zasługiwałem to raczej nie tobie sadzic bo jeszcze za młody jestes,a i popracuj troszke wiecej niz jeden miesiac i wtedy sie wypowiadaj jaka to wspaniała firma,i chłopcze mi praca za pare euro zycia nie uratowała bo na dzien dzisiejszy mam swoja firme i zatrudniam 12 osób i smiesza mnie tacy jak ty!A co do firmy to napisałem co było nie tak w moim przypadku.Tobie zycze powodzenia w aic agency.A jakbyś szukał kiedyś pracy za normalne pieniadze to moge Cie zatrudnic i nie za 8.24euro.
 
 
 
luzak 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 1:57 pm   

ok,temat z Toba uwazam za skonczony ... ja mialem/am swoje 5 minut na forum i Ty tez,kazdy ma swoje zdanie...acha i pamietaj ze internet to swiat wirtualny,i nic nie mozesz wiedziec o mnie czy ze mnie chlopaszek czy dziewczynka ile pracuje a ile nie, tym bardziej ile mam lat....wiec zycze sukcesow w Towjej firmie!
 
 
Aniuska 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Sty 2009
Posty: 2
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 11:22 pm   

winky25, HALLO,DZIEŃ DOBRY......CZYTŁAM TWOJA ODPOWIEDZ NA POST KOGOS TAM....MOJ CHLOPAK SZUKA PRACY A JEST W HOLANDII PONAD ROK CZASU I JEST MAGISTREM ....JESLI COS U SIEBIE ZNAJDZIESZ [email protected] POZDROWIONKA
 
 
karamba123 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1
  Wysłany: Nie Sty 18, 2009 9:58 pm   Ice Agency

Ice Agency
Ta firma jest do dupy nie polecam jej nikomu.....bo nie jest tak pięknie jak obiecóją......pracowałem tam i sie przeniosłem do innej firmy bo tam sie niedało wytrzymać....rządzi tam Monika z Radkiem a teraz słyszałem że doszła jeszcze jedna Polka do dyrygowania ludzmi niejaka Kasia........ciekawe czy też jest taka zryta jak oni:)Oszczegam wszystkich by nie ufali im to co mówią bo nie jest to prawdą :079: ....A szefostwo trzyma strone wyłącznie M i R. Jestem ciekawy jak ta firma długo pociągnie z tymi ich machlojkami,i kłamstwami. :021: I zgadzam sie z wszystkimi kturzy gadają żle o tej firmie bo mają zupełną racje co do tej firMY. :072:


oSZCZERZENIE DLA PRZYSZŁYCH PRACOWNIKÓW ICE AGENCY ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
neder 
Poczatkujacy
nederland

Wiek: 44
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 1:37 pm   

To jest raczej ostrzezenie dla analfabetow, zeby sie publicznie nie osmieszali. Chlopie kup se slownik ortograficzny i nie rob siary!!! A jak sie cos slyszalo, to sie nie powtarza, tak sie rodza ploty!!!
_________________
mfg
 
 
winky25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Paź 2007
Posty: 44
Skąd: Debno
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 10:34 am   

Do Neder
neder napisał/a:
To jest raczej ostrzezenie dla analfabetow, zeby sie publicznie nie osmieszali. Chlopie kup se slownik ortograficzny i nie rob siary!!! A jak sie cos slyszalo, to sie nie powtarza, tak sie rodza ploty!!!
Masz całkowitą racie panie z poprawna polszczyzną,dla Ciebie też bym proponował pare lekcji bo w pięciu zdaniach zrobiłeś byka bo co to jest za słowo,,,SE,,,Krytykujesz kogoś za coś co sam robisz! A co do wypowiedzi Karamby to może i są tam błedy ale liczy sie treść i to co chciał przekazać a nie błedy!A plotki to chleb powszedni w Firmie Ice Agency,Ja pracowałem tam osiem miesięcy i wiem do czego jest zdolny personel (chodzi o pare osób).
 
 
 
oster426 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 1
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 5:46 pm   PUENTA ;)

moja puenta wyglada nastepujaco..

W obecnych czasach agencja nie sa zbyt uczciwe wzgledem pracownikow bo teraz wyjazd za granice stal sie tak samo normalny jak wyjazd po bulki do sklepu..kazdy chce wyjechac i na tym korzystaja agencje ktore z Polakow robia murzynow ktorzy maja zapier.... bo dostali 6 euro na godz :074: hahaha to my Polacy nauczylismy tego agencja bo jezeli ktos na forum pisze "nie wazne sa warunki w jakich bedzie mieszkal" albo "nie wazne co bedzie robil" to jak agencja ma ciebie szanowac skoro sam siebie nie szanujesz!!!


kazdy kij ma dwa konce

tu poczesci bronie agencji bo mnossssssssssssssstwo Polakow pracujacych za granica to alkoholicy cpuny i ludzie z przeszloscia na kilometr rozpoznam Polaka na dworcu autobusowym po czym bo piwie w rece lub po kacu na twarzy..i dlatego dziwie sie ze nie ma konretnych selekcji w agencjach tylko wpuszcza sie marginesy spoleczne miedzy ludzi chcacych pracowac uczciwie czego efektem sa nie porozumienia w domkach lub ta "wspaniala" opinia o Polakch



z doswiadczen zyciowych
tekst by oster426 :033:
 
 
tomasz2999
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 12
Wysłany: Czw Wrz 05, 2013 9:31 am   

Odkopię trupa ;) Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tej agencji tj.Jak to się wszystko przedstawia na dzień dzisiejszy,czy mają pracę dla par itp.?

I czy Ice Agency pośredniczy również w pracy np.Przy zbiorach?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Wrz 05, 2013 10:28 am   

Znajomy pracowal przez te agencje w czerwcu i nie bylo sie do czego przyczepic. Pracownicy mili, kasa sie zgadzala i byla na czas. Nie wiem jedynie, jak z mieszkaniami, bo on mieszkal prywatnie. Co do ofert pracy, to najlepiej chyba u nich bezposrednio zapytac, bo to sie co chwilee zmienia. Powodzenia :039:
_________________
<cenzura>
 
 
tomasz2999
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 12
Wysłany: Czw Wrz 05, 2013 11:23 am   

Dzięki bagniaczka, ,poczekam jeszcze kilka godzin,może ktoś coś jeszcze od siebie dopisze i chyba będzie trzeba zadzwonić.
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Wrz 05, 2013 12:57 pm   

Dzwon juz, nie ma na co czekac. Ja tu naprawde sporo biur pracy przerobilam i uwazam, ze Ice Agency jest rzeczywiscie w porzadku. A sprawe znam naprawde dobrze, to byla sciema, ze to tylko "znajomy" :D
_________________
<cenzura>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group