NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ice Agency!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Velos
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 9
Wysłany: Wto Paź 22, 2013 2:17 pm   

Sam właśnie się zarejestrowałem i jestem ciekawy, jak ta sprawa pójdzie. Patrząc na opinie nie ma kompletnie do czego się przyczepić. Zakładając, że mieszkania wyglądają normalnie[tak jak na stronie internetowej] jest to naprawdę ciekawa opcja. Tym bardziej, że doczytałem, że nie ma stawek wiekowych. Ktoś, kto się już tam rejestrował i wyjechał do pracy mógłby powiedzieć, ile czeka się na odzew ze strony firmy? Zarejestrowałem się razem ze szwagrem,


czesc postu edytowana , wlasnego CV to tu nie umieszczaj
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Paź 22, 2013 5:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomasz2999
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 12
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 9:58 am   

Velos, do mnie odezwali,się na @ tego samego dnia.Niestety nie mieli wtedy żadnych ofert dla par ;/ .
 
 
Velos
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 9
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 12:57 pm   

Witam, dzięki, że odpisałeś ;) Do mnie po dwóch dniach, żebym wysłał skany papierów. Mam nadzieję, że coś z tego będzie . Napisałem, gdzie pracowałem do tej pory,bo może jest różnica, jak ludzie idą na produkcję, a inaczej jak na magazyn czy coś.

PS. Już w sumie robi się ta pora roku, że do Holandii tęskno[tak tak, wiem co piszę :D ]
 
 
czper 
Poczatkujacy
czper

Dołączył: 29 Kwi 2016
Posty: 3
Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 9:03 pm   

Złodziejska agencja. Zatrudnili mnie po czym nie wypłacili pieniędzy za przepracowane godziny. Zasłaniają się brakiem dokumentów, które wysyłałem dwukrotnie. Kiedy dzwonie nikt nie odbiera lub celowo odrzucają połączenia. Sprawa zostanie zgłoszona do holenderskiej Inspekcji Pracy, a skoro nie chcą rozwiązać sprawy polubownie i płacić w terminie sprawą zajmie się prawnik. Roszczę sobie prawo do odszkodowania i odsetek ustawowych. Uważajcie na tych złodziei.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group