NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ruigrok Opole
Autor Wiadomość
mattic
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 2
Wysłany: Śro Cze 20, 2007 10:00 pm   Ruigrok Opole

potrzebuje informacji na temat tego posrednika, najlepiej od osob ktore byly w pracy za posrednictwem tej firmy. chce z dziewczyna wyjechac i szukamy jak najlepzego rozwiazania. z gory dzieki :D
 
 
erafek
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 9
Wysłany: Śro Cze 20, 2007 10:40 pm   

Witaj postaram sie uzyskać jakiekolwiek info o tej firmie a ciebie chcialem zapytac czy wiesz cos o firme E&N z Opola ?
 
 
mattic
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 2
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 2:41 pm   

moze E&A nie slyszalem o takiej agencji e&n. bede bardzo wdzieczny za info na temat ruigrok
 
 
lady_fire
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 10:25 am   

witam! czy ktoś ma namiary na firmę Ruigrok? nr telefonu lub cokolwiek?
 
 
manienka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 31 Sty 2007
Posty: 69
Skąd: polska
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 11:57 pm   praca

Ruigrok
Opole
077 4410410
oferty podobno maja być w Srodę ok. 13-15
Pozdrawiam :D
_________________
manienka-1962
 
 
manienka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 31 Sty 2007
Posty: 69
Skąd: polska
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 11:53 pm   

Witam
dzwoniłam do tej firmy,ale powiedziano mi,ze ten tydzien jest bez ofert pracy, moze beda w przyszłym tygodniu.
Pa :o
_________________
manienka-1962
 
 
Barbie29
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 7
Wysłany: Śro Lip 11, 2007 1:08 am   

Hej:) Kiedyś w tej firmie było o niebo lepiej niż jest dziś. Mają i fajne prace i beznadziejne. Te w których byłam i było ok. to: Sierex, Sierafor, Inter mail, inne drukarnie, praca w cebulkach Bakker, mają także pracę w innych cebulkach ale już wiele gorszą, i pracę na halach, przy kwiatach, też tragicznie. Najlepiej można zarobić od stycznia do maja, w wakacje mają przestuj w kwiatach i od października znowu są godziny. Co do mieszkań, różnie - albo hotel i mieszka się jak śledzie, albo można dostać się na domek i wtedy są dobre warunki. W biurze w Holandii natomiast pracuja Polki, które bywają bardzo niekulturalne i hamskie. Duży plus to to, ze firma jest w 100% wypłacalna. Dla tych którzy zarabiają. Bo były przypadki, ze ludzie przyjeżdżali do nich do pracy i siedzieli przez tydzień na hotelu bez pracy...
 
 
janosik 
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 759
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 8:56 am   

Do pracujacych przez Ruigrok Uitzendbureau lub chcacych tam pracowac polecam cyniczny artykul pt. "De Pool wil dansen en schransen" w Volkskrant Magazine z dnia 1.12.2007
http://www.volkskrant.nl/...blic/index.html --> strona 24-28
Wstyd i hanba.Do diabla z takim "pracodawca"!!!
Pozdrawiam.
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING - GEN.PATTON

www.polstore.nl - strona poświęcona wspaniałej rasie jaką jest Długowłosy Owczarek Niemiecki
 
 
Barbie29
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 7
Wysłany: Pon Gru 17, 2007 3:46 pm   

Janosik, Ty jesteś bardzo wesołą osobą:) Masz twarde zasady:)
 
 
nord
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 65
Skąd: OSDORP/ZLOTOW
Wysłany: Pon Gru 17, 2007 8:18 pm   ruigrok opole

moi znajomi pracuja przez te firme 2 miesiace.co do pracy ktora wykonuja to on jest zadowolony,ona zas nie bo musi dzwigac skrzynki po 30kg.pracuja od 6 do 19.wyplate co tydzien maja za 40h,reszta pieniedzy ma byc wyplacana po zakonczeniu umowy w nst. sposob-co tydzien za 40h.z tego wzgledu ,ze nie maja konta w NL ruigrok zalozyl im konto WSPOLNE z przedstawicielem biura.i niestety gdy ostatnio chcieli wyplacic kase okazalo sie ze na koncie jest jej za malo.okazalo sie ze jak biuro potrzebuje kaski to sobie ja wybiera ale po kilku dniach zwrocono im calosc.mieszkanie podobnie bardzo male,ze nie ma mozliwosci aby wszyscy naraz w salonie ogladali TV.za informacje zawarte w tym poscie nie recze ale moi znajomi raczej nie koloryzuja.Met vriedelijke groeten Nord
 
 
viperx4 
Poczatkujacy
JanekOpole

Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 6:51 pm   

Witam, łącznie pracowałem w tej firmie pół roku. Po urlopie wracałem tam 3 razy, Barbie29 idealnie przedstawiła sytuację :) . Praca od bardzo ohydnych do bardzo pozytywnych, nawet te same branże potrafią sie bardzo różnić, na pewno odradzam hiacynty i pole( można przeżyć ale nie warto). Mieszkania tak samo są naprawdę kiepskie ale są też bardzo fajne, trochę gorzej jest na hotelu i campingach, zależy do jakiego pokoju sie trafi i z kim :) Transport do pracy to stare wysłużone transity i często rowery. Opieka ze strony biura jest znośna nie licząc Pań z biura. Dużym plusem jest bliskość morza i cywilizacji w większości przypadków. Ogólnie są tam przekręty ale można też dobrze zarobić i sie pobawić moja ocena to 6 na 10. Pozdrawiam

[ Dodano: Pon Cze 23, 2008 7:00 pm ]
PS. Kasa w 90 % sie zgadza i jest na czas, warto uporczywie zabiegać o nią.
 
 
skorpion 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 7:33 pm   

witam ,pare słów na temat firmy ruigrok z opola. Byłem tam w pracy, miałem pracować przy sortowaniu przeterminowanej żywności w hurtowni spożywczej, a trafiłem na jakieś śmietnisko , smród taki że się można pożygać a miejsce to nie ma nic wspólnego z hurtownią .Jeśli chodzi o mieszkanie to jeszcze gorzej to wygląda.Motel w Lisse o nazwie Golden Tulip , w jednym pokoju mieszka razem 6 osób, łóżka wojskowe piętrowe w pokoju tym są 2 lodówki i 2 szafy , pomieszczenie to stanowi sypialnie , kuchnie , salon wszystko w jednym.Dookoła brud smród i ubóstwo.Ogólnie warunki jak w 18 wieku.Panie w biurze wszystko zbywają milczeniem ,i nie można liczyć na zmiane motelu , traktują cię jak powietrze.Uwaga na tą firme bo cały trud i koszty podróży mogą pójść na marne. :088:
 
 
jezzy 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1
  Wysłany: Śro Lut 25, 2009 6:34 pm   

Pozdrowienia dla firmy OSKAM Z Oświęcimia

Wizytówka Tego Programu.
 
 
ssijgerard 
Poczatkujacy
greard

Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 2
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 2:21 pm   UWAGA RUIGROK UWAGA

Przestrzegam przed oszustami!!! posrednik pracy z Oploa,firma zatrudnia około 1000 ludzi
wiekszosci nie wypłacaja na czas,trzeba sie upominac o swoje,obozowe warunki mieszkania 6 ludzi w jednym pokoju,kary pienieżne za dosłownie prywatne zycie!mnustwo razy okazało sie ze praca jest,jedziesz i nagle niema "wracaj do polski"! jak sie ponizysz i pobłagasz "gerarda" to dadza ci cos nedznego
ale joz nie masz żadnych praw człowieka-jestes psem! "gerard"- to takie paskudztwo gadajace po polsku lizacy dupsko wielkiemu bosowi dostał sie na stolek i uwielbia pokazywac jaki to z niego strażnik prawa
 
 
studentka177
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 13
Skąd: woj lubuskie
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 2:09 pm   

witam,czytam i az nie chce mi sie w to wierzyc co niektorzy wypisuja,pracuje w tej firmie od 3lat w okresie wakacji,owszem zgodze sie z tym ze warunki na motelu w lisse nie naleza do najlepszych ale uwierzcie mozna trafic przez inne firmy zdecydowanie gorzej,ja takie cos przezylam,pracuje przy kwiatach ukladanie na tamsme praca jak dla mnie rewelacyjna wiadomo pierwszym razem bylo trudno dopiki nie nabralo sie wpracy ale pozniej jest dobrze,tym nbardziej jezeli pracuje sie z ludzmi ktorzy sa przyjaznie nastawieni a takich nie brakuje,jezeli dobrze pracujesz wypelniach powierzone obowiazki to nikt sie do ciebie nie przyczepi,mieszkalam w lisse tyle ze na domku,pozniej zamieszkalam na innym domku w okolicach rinsburga do pracy dojezdzalam rowerem sama przyjemnosc no pomijajac ze czasem pogoda nie sprzyja,firma jest jak najbardziej wyplacalna cotydzien wyplaty tyle ile powinno byc co do centa jedziesz i wiesz ze masz i wiesz za co pracujesz,wakacyjne wyplacaja po zjezdzie do polski zadnych przekretow a panie z biura hmmmm?ja nie moge nazekac nie mialam za wiele z nimi do czynienia,ale kazdy ocenia wedlug siebie,jak dla mnie naprawde siwetna firma jakich malo,prace rozne.mimo jednak tego ze jestem studentka i nie mialam najwyzszego wynagrodzenia wyplaty az same mnie zaskakiwaly.co do gerarda to nie nalezy do osob najbardziej przyjemnych ale to chyba najmniejszy problem.poleca naprawde warto i nie pisze tego bo jestem podstawiona przez biuro czy cos po prostu sama to przezylam bylam i w wakacje mam zamiar znow wyjechac;)mam nadzieje ze trafie znow do swojej ulubionej firmy sierafor i spotkam sie z osobami ktore poznalam dawano.pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group