NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przelew z rabobanku do ING czas
Autor Wiadomość
Tomek24abc 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 2
Wysłany: Pią Gru 02, 2011 7:01 pm   Przelew z rabobanku do ING czas

Witam, ile czasu trwa dotarcie pieniędzy od czasu wykonania przelewu do otrzymania pieniędzy na drugie konto? Chodzi mi tutaj o przelew z Rabobanku do banku ING. Bylem z tym pytaniem w Rabobanku i mi odpowiedziano, ze transfery z ich banku na konta w ING trwają od dwóch do czterech dni ponieważ ING ''is a speciale bank''. Czy to prawda? czy może po prostu szef mnie okradł bo już piątek a wypłaty dokonał rzekomo we wtorek, możliwe jest otrzymanie pieniędzy w sobotę czy banki w te dni nie funkcjonują jak należy??
Ostatnio zmieniony przez Tomek24abc Pią Gru 02, 2011 7:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pią Gru 02, 2011 7:03 pm   

jak na razie to nie spotkalem sie zeby przelew pomiedzy 2 holenderskimi bankami szedl dluzej niz 1 dzien.
przelewy w weekend nie dochodza (chyba, ze w ramach 1 banku). pieniadze przychodza dopiero w poniedzialek.
chyba, ze chodzi o przelew zagraniczny. taki moze isc kilka dni.
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
Ostatnio zmieniony przez zaq Pią Gru 02, 2011 7:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tomek24abc 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 2
Wysłany: Pią Gru 02, 2011 7:09 pm   

Wiec zostaje mi tylko adwokat jeśli w poniedziałek nie ujrzę pieniędzy czy są jakieś inne legalne sposoby na ściągniecie długu od pracodawcy biura itp? może wystarczy go czymś tylko po straszyć znacie jakieś sprawdzone i dobre metody?
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pią Gru 02, 2011 7:12 pm   

stary i sprawdzony sposob - najpierw porozmawiaj z pracodawca i sprobuj sie dowiedziec o co chodzi, a dopiero potem siegnij po odpowiednie srodki.
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
kasia0987 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 68
Skąd: okolice Amsterdam
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 5:02 pm   

Witam:) Mam pytanie. Czy godzina w ktorej zostal dokonany przelew ma znaczenie? Tzn w piatek wieczorem zrobilam przelew z Rabobank na konto Ing. Dzisiaj jest poniedzialek godz.17 sta a pieniazki na konto Ing nie wplynely. Bardzo prosze o odpowiedz i z gory dziekuje:) Pozdrawiam:)
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 5:14 pm   

kasia0987,

Moim zdanie choc moge sie mylic godzina nie ma znaczenia ...jutro bedziesz miala na koncie

przeciez po ''drodze'' byla sobota i niedziela .Ja tez tak mialam
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 10:29 pm   

Gochna H napisał/a:


Moim zdanie choc moge sie mylic godzina nie ma znaczenia ...jutro bedziesz miala na koncie

przeciez po ''drodze'' byla sobota i niedziela .Ja tez tak mialam


Godzina ma znaczenie. W ING przelew zrobiony do ktorejs tam (nie pamietam, jest na stronie) bedzie w innym holenderskim banku tego samego dnia, a jezeli pozniej, to na drugi. A w soboty banki tutaj tez pracuja i przelewy dochodza. Od piatku do dzis to ta kasa powina byc na 100%
_________________
<cenzura>
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 10:48 pm   

baginiaczka

Cytat:
Godzina ma znaczenie. W ING przelew zrobiony do ktorejs tam (nie pamietam, jest na stronie) bedzie w innym holenderskim banku tego samego dnia, a jezeli pozniej, to na drugi. A w soboty banki tutaj tez pracuja i przelewy dochodza. Od piatku do dzis to ta kasa powina byc na 100%


Nie bede sie sprzeczala ja robilam przelew i tak wlasnie mialam



Cytat:
A w soboty banki tutaj tez pracuja i przelewy dochodza


Rabobank u nas w sobote niestety zamkniety jest ,a przelew dochodzi i owszem ... ten moj byl we wtorek
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 2:19 am   

Gochna H napisał/a:


Rabobank u nas w sobote niestety zamkniety jest ,a przelew dochodzi i owszem ... ten moj byl we wtorek


Upssss.... Sorki
_________________
<cenzura>
 
 
kasia0987 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 68
Skąd: okolice Amsterdam
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 10:51 am   

Dziekuje za odpowiedz:) Pieniazki jeszcze nie wplynely na konto. Podpytywalam znajomych, podobno jesli pieniadze byly przelewane z Rabobank w piatek wieczorem na konto Ing to najpozniej we wtorek po godz. 12stej powinny juz byc. Zobaczymy :) Pozdrawiam.

[ Dodano: Wto Lut 05, 2013 4:25 pm ]
Nic z tego, pieniazki dalej nie wplynely.Tak mysle, czy ma znaczenie z jakiego konta tzn Pieniazki wyslalam z firmowego konta na konto firmowe. Moze tam inaczej to wszystko jest ksiegowane...hm pojecia nie mam. Jesli ktos wie to bardzo prosze o pomoc.Pozdrawiam:)

[ Dodano: Śro Lut 06, 2013 5:59 pm ]
Witam:) Pieniadze doszly dzisiaj okolo 10tej rano. Od uprzejmej Pani w Rabobanku dowiedzialam sie ze inaczej wyglada cala procedura przelewu z konta firmowego na konto firmowe.Trwa to troszke dluzej niz z konta prywatnego na konto prywatne. :)
 
 
Jbaba 
Poczatkujacy
Ja baba

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Paź 2017
Posty: 2
  Wysłany: Nie Paź 01, 2017 9:59 pm   

spam
_________________
Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej glupoty. O!
Ostatnio zmieniony przez baileys Pon Paź 02, 2017 9:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group