NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Słownik Niderlandzki?
Autor Wiadomość
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 4:36 pm   

kup sobie slownik: Nederlands als Tweede taal... slownik jest dla obcokrajowcow... minusem dla ciebie bylo by ze jest tylko i wylacznie po niderlandzku... tzn. slowka sa wytlumaczone po niderlandzku... plusem jest plytka ze wszystkimi slowami i wymowa, ktora mozesz zainstalowac na komputerze...
 
 
goscNL 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 15
Skąd: NL
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 10:36 pm   

Duuvelke, oooo dzieki to bede go szukal a to ze caly po niderlandzku to jest plus bo slownikow polsko niderlandzkich i polsko angielskich mam pare :) :038:
 
 
MiniSmurfin 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2008
Posty: 733
Skąd: Alphen a/d Rijn
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 10:48 pm   

goscNL, tutaj zapraszam na sprawdzian ;) http://www.nederlandsalst...aptoets--en.htm
 
 
 
ewka7 
Poczatkujacy
JG23

Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 12
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 8:09 pm   słownik

Ja kupiłam w Polsce na Allegro.pl podrecznik poziom podstawowy,slownik plus płyta CD z polskim lektorem za 42 zł..Bardzo sobie chwalę,zresztą jest na allegro duży wybór,w różnych cenach.Tak ,że myślę ,że te droższe są zapewne bardziej rozszerzone,ale jak dla mnie to, plus strona Internet Polyglot wystarczy narazie.Oj trudny język :013: Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez ewka7 Wto Gru 09, 2008 8:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
goscNL 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 15
Skąd: NL
Wysłany: Śro Gru 10, 2008 9:38 pm   

Korzystajac z rady Duuvelke, kupilem slownik van dale Nederlands als tweede taal NT2 no i rewelacja! :) wymowa wszystkich slow, czasowniki w bezokoliczniku (procz czasu przeszlego i liczb mnogich :P ) Podaje linka jesli ktos chce tez kupic jest tam podany ISBN

http://www.vandale.nl/van.../article342.ece
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group