NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pośrednictwo pracy - AB Job Service, Graser
Autor Wiadomość
Kamila Edyta
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 1
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 9:15 pm   Pośrednictwo pracy - AB Job Service, Graser

Proszę wszystkich, którzy mieli do czynienia z AB Job Service lub Graser o informacje na temat uczciwości tych firm. Będę ogromnie wdzięczna za każdą wskazówkę.
 
 
Madziunia1985
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 1
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie Lip 15, 2007 5:11 pm   

Hej ja bylam w Holandii przez AB JOB SERVICE i powiem ci ze oni co innego gadaja co innego jest na miejscu :wink: wiec ja szukam przez cos innego bo moj chlopak tam jest wlasnie przez ta firme i juz mu sie skonczyla praca a jest dopiero 3 tyg. a te biuro mowilo ze praca jest na dlugi okres czsu ,przeniesli go na pole takze chyba niedlugo wraca do polski. ale to roznie bywa wiec mozesz sprobowac a tej drugiej firmy nie znam, powodzonka jak bedziesz miala jakies namiary to daj znac :wink:
 
 
ElmOKS 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 11:57 am   

Wie ktoś może coś więcej o AB Job Service? Bo nie wiem czy warto głowę zawracać sobie nimi...
_________________
Stomil Olsztyn Jedyna Duma Warmii i Mazur !
 
 
leszek1982 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 8
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 5:14 pm   

Moja dziewczyna pracowala i zle nie bylo placili na czas i wedlug przepisow tylko jak nie masz wlasnego auta to rowerem musisz dojezdzac,a pracowala przez AB
Ostatnio zmieniony przez leszek1982 Sob Kwi 12, 2008 10:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marek01 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 1
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 7:53 pm   Re: Pośrednictwo pracy - AB Job Service, Graser

Kamila Edyta napisał/a:
Proszę wszystkich, którzy mieli do czynienia z AB Job Service lub Graser o informacje na temat uczciwości tych firm. Będę ogromnie wdzięczna za każdą wskazówkę.
hej ja jade w niedziele do graser czy ktos jeszcze jedzie niech sie odezwie wyjazd 13.04 2008 :026:
 
 
Mantios 
Poczatkujacy

Wiek: 98
Dołączył: 12 Maj 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Maj 12, 2008 12:10 pm   

Ja czekam juz 3 tydzien i nic !!
Jak dzwonie do nich z zapytaniem czy jest juz jakas praca dla mnie ?
A kolsuntantka ze sie ze mna skataktuje !! Co do czego to ani razu nie zadzwonil nikt z biura!!
Dzwonie do nich dwa razy w tygodniu i nic ;( !!
 
 
niuńka 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 1
Wysłany: Pią Wrz 05, 2008 9:12 pm   

Ja bylam w Holandii przez AB i nie narzekam.Zle nie placa(tylko osoby ponizej 23 roku zycia maja nizsze stawki)zakwaterowanie spoko,zwrot kosztow za benzyne,idzie dogadac sie z koordynatorem i wogole jest niezle,ale to oczywiscie zalezy jak kto trafi.Mi sie udalo i niedlugo planuje ponowny wyjazd.
Pozdrowienie i powodzenia wszystkim ktorzy sie staraja:-)
 
 
Izula25 
Poczatkujacy
Być albo nie być...


Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 15 Sty 2009
Posty: 40
Skąd: polska
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 2:22 am   

Witam
A ja pociągne dalej ten temat.Czy ktoś pracował przez firmę Graser.NL?Bo wybieram sie na szklarnie przez ta firme .Piszcie wszystko co wiecie o niej :033:
 
 
holender1369 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 9
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 10:01 am   

post w calosci edytowanty
Nie wrzeszcz!

Regulamin forum (nie umieszczamy postow napisanych duza litera )
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lip 06, 2010 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
isztarr 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Lut 2009
Posty: 1
  Wysłany: Pon Lut 16, 2009 11:49 pm   

Witam :-)

Chciałabym wiedzieć cokolwiek na temat []AB job service z Wodzisławia Śląskiego[/color].... Firma wypłacalna czy nie? Godziny zapewnione czy jak sie trafi? Gdzie dokładnie trafiliście, co robiliście, ile godzin pracy i za jaką stawkę?


Z góry dziękuję za info,
Pozdrawiam!

:061:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lip 06, 2010 6:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cytryna24 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Lut 2009
Posty: 3
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 1:46 pm   

na forum nie uzywmy duzej litery :074:
_________________
jesteś odpowiedzialny za istotę którą sobie oswoiłeś...
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lut 21, 2009 1:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolina24hol 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Lut 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 2:16 pm   

Czesc byłam z chlopakiem w AB Midden Nederland tak ta firma nazywa sie w Holandi i jestem bardzo zadowolona.Po przyjezdzie na miejsce czekalismy na koordynatora którym jest holender z którym porozumiewaliśmy sie po angielsku.Po podpisaniu umowy :039: dostalismy swoje auto którym jezdzilismy do pracy.Pracowalismy w sklepie praca bardzo fajna i przyjemna.Mielismy duzo godzin i fajnie mozna bylo zarobic.Pieniazki wplywaly po przepracowanym tygodniu na konto i nigdy nie bylo problemu zeby sie nie zgadzalo .Po tygodniu pracy zacząl mnie bolac zab poinformowalam o tym koordynatora który w tym sam dzien po mnie przyjechal i pojechalismy do dentysty za którego nic nie zaplacilam ze swojej kiszeni zplacila za mnie firma :026: a co do warunków mieszkaniowych to bylismy pozytywnie zaszkoczeni mieszkalismy w hotelu mielismy z chlopakiem duzy pokój,łazienke i toalete prywatna w pokoju poprostu rewelacja tylko kuchnia byla wspolna.BARDZO BYLISMY ZADOWOLENI ZE WSPÓŁPRACY Z AB I WKRÓTCE ZNOWU WYJEZDZAMY Z TEJ WIRMY DO NL. :039:
 
 
karolina nowak 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 3
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 10:29 am   

witam nie zawracaj sobie głowy sa niewypłacalni to po pierwsze czego wiecej trzeba pracujesz a kasy niema...dobre co?!

[ Dodano: Pon Lut 23, 2009 10:30 am ]
wiem bo znajomi przez to biuro pracowali
 
 
cytryna24 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Lut 2009
Posty: 3
  Wysłany: Śro Lut 25, 2009 9:36 am   

jedni maja pozytywne opinie, drudzy jak najgorsze........... kurcze, już sama niewiem co o nich myśleć a zależy mi na opiniach ludzi ktorzy byli z tej firmy bo niewiem czy warto zaryzykować :091:
to czekam dalej [color=red]ab job service łączcie się
_________________
jesteś odpowiedzialny za istotę którą sobie oswoiłeś...
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Wrz 24, 2009 12:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justa26 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 23
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 9:19 pm   

Ab Midden to nie jest Ab Service. Komus pomyliły sie firmy. A co do Ab Service to jest takie samo jak każde inne biuraopracy tymczasowej. Co do plusów to płacą na czas, co do pracy to jak sie trafi, moga cie co chwila przenosic, co do warunkow na domkach różnie, co do dojazdów do pracy to dają ci rower(oczywiscie płacisz za niego)żadko sie zdarza ze daja auto, jesli masz swoje auto to bardzo niechetnie zwracaja za dojazd i wyłącznie tylko jesli masz powyzej 10km. Mimo minusow mysle ze jest to chyba jedno z nauczciwszych biur jesli tak mozna powiedziec o biurze pracy bo przeciez oni na nas zrabiaja i patrza tylko jakby zarobic jeszcze wiecej

Dodano: Pią Lut 27, 2009 9:21 pm
Jak masz jakies szczegolowe pytania to dawaj, pracuje w Ab Job Service ponad rok
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group