NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pośrednictwo pracy - AB Job Service, Graser
Autor Wiadomość
RED_MEN 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 24
Wysłany: Śro Kwi 18, 2012 10:07 pm   

ja pracowałem przez AB Oost a oni mają prace głownie w rolnictwie , praca jest jak jest pogoda , a teraz to głownie prace na polu bedą mieli ,,,,wiec z godzinami róznie jest i wcale to nie jest zależne od agencji,sciągną mase ludzi gdzie połowa z nich bedzie siedziała na domku
 
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 7:02 pm   

gabik6 napisał/a:
Beny.rac napisał/a:
gabik6 napisał/a:
Ja do AB w moim przypadku AB Oost nie miałam większych zastrzeżeń.


Bo AB Oost to nie to samo co AB Job Service...


AB Job Service funkcjonuje w Polsce, a w Holandii AB Nederland dzieli się na Oost, Zeeland, Limburg etc. Prosiłabym nie wprowadzać innych w błąd, jeżeli nie posiada się wiedzy na dany temat.


A wiec AB Oost to nie AB Job Service ... :029:

Jak juz jestes taka dokladna to podaj jeszcze oddziały AB Oosu :

Assen
Beilen
Deventer
Doetinchem
Dronten
Geldermalsen
Hardenberg
Harderwijk
Huissen
IJsselmuiden
Klazienaveen
Meppel
Rijssen

Co oddział to rozne opinie/ praktyki itp ... :039:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Thyrvald
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 4
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 9:53 pm   

Z tego co czytam to każde biuro ma opinie na poziomie piwnicy. A wielu moich znajomych pojechalo do pracy w holandii wlasnie poprzez takie biura i nie maja im nic do zarzucenia. Wydaje mi sie ze wiekszosc tych zlych opinii wystawianych jest poprzez niezadowolonych pracownikow ktorzy pojechali sobie do holandii bimbac i cpac niz pracowac. Pamietajcie. czlowiek ktory chce pracowac i zarabiac pieniadze nie ebdzie narzekal na burdel w kuchni bo jest na tyle ogarniety zeby samemu sobie zapewnic jakis porzadek. Z tego co slysze to wiekszosc "polaczkow" w NL to patalachy ktorzy nie potrafia sobie sami za przeproszeniem tylka podetrzec. Wbrew wszystkim opiniom te biura jednak nam pomagaja. Wiadomo duzo na nas zarabiaja.. ale chyba o to chodzi.. Kazdy chce miec cos dla siebie. NIe wszystkim odpowiadaja warunki mieszkaniowe albo praca w jakiej sie znalezli, z tym ze wiedzieli po co jada. jada pracowac a nie na wakacje. Dlaczego masa ludzi wyzywa biura od zlodzieji opierajac sie tylko na syfie w domu? TO NIE ZALEŻY OD BIURA TYLKO OD MIESZKAŃCÓW!. Jak se pościelisz tak sie wyśpisz. Mnie tez czeka pierwszy wyjazd do holandii. Mam wiele obaw ale chce sam sie przekonac jak tam jest. Przywyklem do ciezkiej pracy i warunkow mieszkalnych. Jade sam bez znajomych. Do ludzi ktorych nie znam ale chce pracowac, chce zarabiac pieniadze i tyle! Praca w delegacji w polsce tez jest okrutnie ciezka ale jedziemy do pracy a nie odpoczywac do cholery. chcecie pieniedzy to dajcie cos od siebie a nie tylko wymagajcie!


Pozdro Thyr!
 
 
RED_MEN 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 24
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 10:30 pm   

"Z tego co slysze to wiekszosc "polaczkow" w NL to patalachy" z takim typem jak ty to nawed do czynienia niechciał bym miec jeszcze nie był w holandi a juz tak nisko oceniasz swoich rodaków , gówno jesz , gówno wiesz ,zobaczymy jak popracujesz troche w holandi to wtedy bedziesz wiedział co to cieżka praca
 
 
 
Paweł79 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 44
Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 9:08 am   

Kazde AB to do niczego sie nie nadaje,np AB z De Lier to dopiero oszusci kiedys tam pracowałem tylko dwa tygodnie i zwolniłem sie ,nie wypłacaja na czas pieniedzy kłamią strasznie i maja Cie cetralnie w odbyci....sory za wyrazena ale tak jest prawda.NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ!!! :072:
 
 
Thyrvald
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 4
Wysłany: Czw Maj 10, 2012 12:14 pm   

Red_men.

Myślisz ze w Polsce nie ma ciezkiej pracy?

Nie bylem jeszcze w Holi w celach zarobkowych ale mam od cholery znajomych ktorzy tam siedza juz pare ladnych lat i widza ze dla polaka za granica najgorszy jest drugi polak do tego pieprzone malkontenctwo.

Poza tym czytaj ze zrozumieniem.

Pozdro!
 
 
Paweł79 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 44
Wysłany: Czw Maj 10, 2012 7:10 pm   

rodak za granic to twojim wrogiem pamietoj o tym,wszystkie nacje trzymaja sie razem ale nie polacy przykro mi sie to pisze ale to prawda..pozdr dla normalnych polaków :031:
 
 
RED_MEN 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 24
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 4:16 pm   

Thyrvald
Przede wszystkim co innego jest cos przeżyc samemu niż coś słyszec z opowiesci, zastanów sie co piszesz , poprostu niepisz tak ze wiekszosc polaków w holandi to patałachy,co do pracy w polsce to wiem co to ciezka praca i w dodatku z marną pensją, jak narazie nic sensownego nie napisałes , i ja wcale nie piszem ze w hollandi siedzi sam kwiat polskiej społecznosci , tu zycie eliminuje leserów i ludzi z lewymi rękoma.

Thyrvald czytaj i zastanów sie a nie tylko atakujesz
SZKODA ze POLACY juz przed wyjazdem tak są nastawieni do swoich rodaków za granicą
 
 
 
monis1902 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 08 Cze 2012
Posty: 2
Wysłany: Sob Cze 09, 2012 3:30 pm   graser

Witam,
bardzo prosze o jakieś aktualne opinie na temat biura graser. Czy pracuje tam ktoś obecnie? Czy jest dużo godzin? Co możecie powiedzieć o uczciwości tej firmy?
Z góry dziękuję za odp.
pozdrawiam
 
 
Krys 100
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 4:10 pm   

A ja zapytam tak. Jak jest z wypłata pieniedzy ogólnie a AB i z warunkami mieszkaniowymi , gdyż zamierzam sie wybrac do Netherland, byłem wcześniej w UK też z agencji i bylo spox ale praca sie skończyła i musiałem wrócic do Polski.Teraz mam dylemat jechac czy nie ? HELLP ME !!!
_________________
Life is brutal!!!
 
 
panki1333
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 1
Wysłany: Sob Cze 22, 2013 8:17 pm   

Witam. Mam zamiar zarejestrować się w biurze ab job service w Lublinie z chęcią wyjazdu do pracy i mam pytanie
1. Czy wiek nie będzie przeszkodą w dostaniu propozycji pracy mam 29 lat
2. Co to jest numer sofi
 
 
ewkaa20 
Poczatkujacy

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2016
Posty: 2
Wysłany: Śro Kwi 13, 2016 9:26 pm   Re: Pośrednictwo pracy - AB Job Service, Graser

Kamila Edyta napisał/a:
Proszę wszystkich, którzy mieli do czynienia z AB Job Service lub Graser o informacje na temat uczciwości tych firm. Będę ogromnie wdzięczna za każdą wskazówkę.


NIE POLECAM FIRMY AB JOB SERVIS!!! To najgorsze na co w życiu mogłam trafić!!!
Wraz z narzeczonym udaliśmy się do firmy ab, aby znaleźli nam pracę za granicą w Holandii. To był jeden wielki błąd. Obiecywali nam dobre zarobki jak na nasz wiek, tzn. 6 euro netto za h. Jednak na miejscu okazało się, że zarobki te będą wynosiły ponad 3 euro netto. Obiecywali też, że gdy dojedziemy na miejsce wyjdzie po nas Pani koordynator. Jednak gdy tam dotarliśmy okazało się, że koordynatorka ma nas daleko w dupie i nawet nie przyjechała ani się nami nie zainteresowała a miała przyjechać nam dać klucze, wszystko pokazać i podpisać umowę. Kazała nam szukać kluczy do domku pod śmietnikiem i szukać tego domku co mieliśmy w nim mieszkać. Najlepsze było to, że parę godzin później do tego samego domku przyszła para twierdząc, że oni również zostali tu wysłani w taki sam sposób jak my pomimo tego, że i tak mieliśmy w domku więcej osób niż przewidywanych było miejsc. W domku dużo rzeczy było zniszczonych albo czegoś brakowało. Sms o tym czy idziemy do pracy dostawaliśmy o 12 w nocy lub w najgorszym wypadku o 5 rano tuż przed pracą. Było też tak, że musieliśmy chodzić w nocy po innych domkach i pytać się wszystkich czy nikt nie dostał o nas sms o tym czy idziemy do pracy pomimo naszych sms i telefonów do koordynatorki. Jak raz się nie poszło do pracy to się wylatywało a nawet czasem ludzie nie mieli jak się dowiedzieć czy idą bo koordynatorka miała nas w dupie. Więcej chyba byśmy wydali tam na połączenia i sms do niej niż byśmy zarobili. Pracowaliśmy przez 3 dni bo nic się nie zmieniało, a wręcz było coraz gorzej i postanowiliśmy wyjechać. Dostaliśmy sms, że ja mam iść na noc do pracy a nawet nie było mowy o czymś takim a mój narzeczony miał jechać 130km do pracy z Holandii do Niemiec(2 h w jedną stronę). No po prostu śmiech. Chyba jakbyśmy chcieli pracować w Niemczech to nie jechalibyśmy do Holandii. Samochody którymi jeździliśmy do pracy były w stanie tragicznym. Pomijając syf w środku, puszki, butelki itp., jeden miał rozbitą szybę a drugi nie miał wycieraczek. Któregoś dnia jechaliśmy do pracy właśnie tym samochodem bez wycieraczek, było rano, ciemno, nic nie było widać, samochody z naprzeciwka nas oślepiały, strasznie lało, ledwo dojechaliśmy. Oczywiście koordynatorki nic to nie obchodziło. Tak samo jak nasi znajomi raz pojechali do pracy i kończyło im się paliwo, zadzwonili do koordynatorki przed pracą i ją o tym poinformowali, niby powiedziała, że im zatankuje przed końcem pracy, niestety milili się. Gdy zadzwonili do niej po pracy bo nie mieli jak wrócić to powiedziała im, że już nie jest rzekomo już naszą koordynatorką i kazała im radzić sobie samym. Gdyby nie fakt, że ten chłopak miał przy sobie pieniądze to by nie mieli jak wrócić do domu. Drudzy znajomi też mieli podobną sytuację i czekali na Panią koordynator 4 h na stacji paliw, aby im zatankowała bo też nie mieliby jak wrócić. Ogólnie jak na takie zarobki to ciężka jest tam praca. Dodam jeszcze, że jak zadzwoniliśmy do Pani koordynator, że chcemy zjechać do Polski to nawet nie zapytała dlaczego. Porażka!!!
 
 
13stka
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 5
Wysłany: Czw Kwi 21, 2016 9:14 pm   

@up
co to za marna prowokacja? 6 euro netto jak na wasz wiek to dobrze? jak tak sie cenisz to sie nie dziw ze takie warunki :)
 
 
ewkaa20 
Poczatkujacy

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2016
Posty: 2
Wysłany: Czw Kwi 21, 2016 9:22 pm   

[quote="13stka"]@up
co to za marna prowokacja? 6 euro netto jak na wasz wiek to dobrze? jak tak sie cenisz to sie nie dziw ze takie warunki :) [/quote
No tak tylko, że ja jechałam za granicę 1 raz i mam 20 lat, więc dla mnie to było dużo]
 
 
ateris 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 4
Wysłany: Nie Maj 15, 2016 9:45 pm   

6 euro na godzinę, gdzieś tyle dostają dorośli pracownicy w Holandii pracujący przez agencję.
Jednak to 6 euro jest bezpośrednio na konto, czyli już bez mieszkania i ubezpieczenia.

Wychodzi około 230 euro na 5 dni (przy stawce 100 %).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group