NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dostęp internetowy do konta w Post Banku
Autor Wiadomość
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 11:13 pm   

jak sie nie mozecie dodzwonic... to moze warto list/maila napisac... i jak to sie mowi po niderlandzku klachtbrief... ze bardzo dlugo czekacie na te kody i ze nie mozna sie do nich dodzwonic...
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 10:31 am   

Witam,

Mam prozbe do doswiadczonych usterów

Otóz w lipcu tego roku założyłem sobie konto w PostBanku (karte i kod pin itp otrzymałem tzn odebrałem na poczcie )

Podczas zakładania konta wziołem sobie opcje z dostepem do internetu niestety strona postbanku jest w języku holenderskim a ja wogóle nie czaje tego jezyku :cry:

Moja proba jest taka aby pokierować mnie krok po kroku jak sie zalogować bo chce sprawdzić stan konta

Jeżeli ktoś by chiał mi pomoc to podaje nr gg8532469

Pssss
Obecnie jestem juz w PL

Pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za pomoc
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 11:02 pm   

Nikt mi nie pomoże :cry: :cry: :cry:
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 2:08 pm   

Witam,

Przepraszam ze pisze 3 posta pod rzad ale zastanawia mnie jedna rzecz :

Założyłem sobie konto w NL w PostBanku cos kolo lipca-sierpnia pracowałem do początku września pieniądze wpływały regularnie do momentu kiedy pracowalem w NL - niestety od polowy wrzesnia nie pracuje juz tylko wrocilem do Pl bo sie ucze ...

Moje pytanie jest takie czy te konto bedize nadal aktywne czy mogli mi je zablokować z powodu braku wpłat ???

Chce to wiedzieć ponieważ nie chce aby bylo tak ze ktos mi przeleje pieniadze na konto(NL) a ja nie bede mogl ich wybrac :roll:

Z gory dziękuje za odp
Pozdrawiam serdecznie
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 11:24 pm   

Beny.rac napisał/a:
Moja proba jest taka aby pokierować mnie krok po kroku jak sie zalogować bo chce sprawdzić stan konta


wchodzisz na strone https://mijn.postbank.nl

Gebruikersnaam - twoj login
Wachtwoord - haslo
Gebruikersnaam bewaren op deze computer - zaznaczajac ta opcje... twoj login bedzie zapamietany na danym kompie...

i wciskasz: inloggen.... po czym wyswietla ci sie strona na ktorej widac jaki masz stan konta...
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 11:25 pm   

Beny.rac napisał/a:
Moje pytanie jest takie czy te konto bedize nadal aktywne czy mogli mi je zablokować z powodu braku wpłat ???


konto powinno byc aktywne... dopuki go nie zlikwidujesz bedzie aktywne...
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 8:50 pm   

Dziekuje ślicznie za odp :D

Pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: Nie Sty 20, 2008 11:00 am ]
Witam serdecznie

Od razu przepraszam ze odświeżam ten temat ale mam wielka prozbe - bardzo bym prosił o kontakt osobe która rozmawiala ze mna na gg na temat dostepu do internetu POSTBANK (dzieki niej przyszedł list na adres w holandi ale nie wiem co z nim z robic i czego szukać bo dostałem ich sporo bo nie było mnie z 5 miechów w NL ..)

Wiem ze była to bardzo miła Pani ale wiecej nie pamietam a nr gg nie mam bo gg mi sie zrypało i straciłem niektóre nr gg :017:

Jeszcze raz bardzo bym prosił o kontakt - oto mój nr gg 8532469

Pozdrawiam serdecznie
Daniel

Witam po raz kolejny z tego co poczytałem wcześniejsze posty wynika ze mam te : Uw gebruikersnaam is :...

Przeczytałem tez listy które dostałem z NL i cos mi sie zdaje ze te wachtwoord mialem odebrać 25.12.2007 w Postkantoor ale niestety nie wiedziałem o tym bo nie miałem możliwości spokojnie przeczytać tych listów ... :021:

Moja sytuacja jest taka jestem juz z powrotem w PL i raczej nie pojade do NL przez najbliższe pare miechów a bardzo potrzebuje dostep do stanu konta bo firma ma mi przelać 2 tyg + wakacyjne i nadgodziny i chce wiedzieć czy nie przelali za malo itp ...
Bardzooo prosze kogos o pomoc...

Aaa zapomniałem dodać ze mam znajomego co mieszka na tym samym domku na który zakładałem konto wiec mogli by ten wachword wyslac na poczte na ten adres ale z tego co czytam chyba to mozna tylko osobiscie odebrać - czy jest taka możliwość ???

Jeszcze raz bardzo bym prosił o kontakt - oto mój nr gg 8532469

Pozdrawiam serdecznie
Daniel
Ostatnio zmieniony przez Beny.rac Nie Sty 20, 2008 1:29 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Indyk 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Wrz 2008
Posty: 4
  Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 3:55 pm   Help

Bardzo Was błagam pomóżcie!! ;(

Założyłam konto w Postbanku w Holandii i chodzi o to, że chyba nie mam założonego konta przez Internet. Błagam Was czy mógłby mi ktoś krok po kroku napisać jak zarejstrować się w Internecie?:) Proszęęę, chciałabym w końcu wiedzieć ile mam kasy na koncie:P
 
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 4:12 pm   

Pomoge Ci

wejdz na www.postbank.nl


po lewej stronie masz opcje,wybierz 4ta - internet bankieren- nu aanvragen

wypelniasz -

Girorekening - nr konta

Giropasnummer - numer karty bankowej

Giropas geldig tot - karta bankowa wazna do...(jest na karcie)

Geboortedatum - data urodzenia


E-mailadres - adres mailowy

wybierz - verder (dalej)

i dalej Ci pomoge,jak mi skopiujesz dalsze opcje.
 
 
Indyk 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Wrz 2008
Posty: 4
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 6:24 pm   

Po kliknięciu verder -> dalej uzyskałam takie coś...:)

Uw 06-nummer invullen
Elke keer dat u bij een opdracht (in de verzendlijst) op verzenden klikt, verschijnt een pagina waar naar een TAN-code wordt gevraagd. Op het moment dat deze pagina verschijnt, ontvangt u van Postbank uw TAN-code via een gratis sms bericht op uw mobiele telefoon. Deze TAN-code kunt u invullen in het daarvoor bestemde veld om de opdracht te bevestigen.

Uw mobiele nummer moet beginnen met 06, gevolgd door precies acht cijfers.
Vul uw mobiele nummer in
Mobiele nummer .............. -> chyba mam wpisać numer tel? ale holenderski czy polski? bo ja w banku podawałam holenderski a nie polski numer

Poproszę o kolejne korki Witch01:) Bardzo dziękuję;)
Ostatnio zmieniony przez Indyk Pon Wrz 08, 2008 6:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
marzena 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 99
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 7:19 pm   

Indyk masz podać numer komórkowy (holenderski), na ten numer bedziesz otrzymywać Tan cody potrzebne do robienia przelewów perzez internet.
 
 
Indyk 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Wrz 2008
Posty: 4
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 7:52 pm   

A właśnie mam pytanie: Jak to jest z tym Gebruikersnaam? Coś tam czytałam, że niby pocztą przychodzi i trzeba iść osobiście do banku czy coś takiego. A ja już na stałe przyjechałam do Polski:/ i narazie jako tako nie będzie mnie w Holandii:( Czy poprostu mogę normalnie założyć to konto przez Internet bo jeżeli ten login ma przyjśc pocztą to go nie odbiorę skoro mnie nie będzie?
 
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 8:15 pm   

Niestety trzeba odebrac na poczcie - dwie koperty wysylane sa jedna po drugiej.Do tego zdaje mi sie(bo juz nie pamietam)ale chyba musisz sie wylegitymowac.
 
 
marzena 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 99
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 8:19 pm   

Dokładnie tak jak napisała Witch, list z loginem przychodzi do domu,a po hasło trzeba iść z drugim listem osobiscie na pocztę i trzeba okazac sie jakimś dowodem tożsamosci
 
 
Indyk 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Wrz 2008
Posty: 4
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 9:12 pm   

Kurde to trochę dupa z tym. Nic już nie poradzę. Przyjechałam z Holandii jakieś dwa tygodnie temu i narazie się tam nie wybieram. No nic trudno. Będę jakoś na oko :083: mniej więcej wiedziała ile mam na koncie hehe :-P Ale za to bardzo dziękuję za pomoc i chęci;*:* buziaki :039:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group