NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Randstad W NL opinie-skończyłem kontrakt NIE POLECAM
Autor Wiadomość
bobikpl 
Super gaduła
:)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 352
Skąd: Friesland
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 12:32 am   Randstad W NL opinie-skończyłem kontrakt NIE POLECAM

Proszę o zamieszczanie postów na temat pracy za pośrednictwem tej agencji.Prosze o rzeczowe opinie.


dopisane...

Wszyscy koledzy zrezygnowali z usług tej agencji-paru konczy kontrakty.

Okres pracy dla tej agencji to nieustanne moje nerwy ,stres,dochodzenie kazdego tygodnia niemal błędów w kwocie wypłaty.Trudny kontakt.

Moja żona pracuje w PL w biurze rachunkowym i oblicza ludziom wypłaty-w razie pomyłki o przysłowiową złotówkę by ją ludze chcieli niemal zlinczować.
Nie dostałem w terminie ostatniej wypłaty cyt"mamy awarię systemu" zero przeprosin

A co mnie k.... wasz system obchodzi


N I E P O L E C A M .


Sprawdzone agencje OLYMPIA ,AB Service,Start People-płacą na czas,nie mają nieustannych "awarii systemu"
Ostatnio zmieniony przez bobikpl Sob Wrz 08, 2007 7:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Beata 
Super gaduła


Wiek: 51
Dołączyła: 13 Gru 2006
Posty: 200
Skąd: Utrecht
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 12:33 pm   

Randstad to jedno z wiekszych biur posrednictwa pracy w Holandii. Zaraz na pierwszym spotkaniu dostajesz ksiazke CAO z wszystkimi regulami i zasadami, czyli wszystko czarno na bialym.
Sa uczciwi chociaz czasem o czyms im sie zdarzy zapomniec, wtedy jak sie upomnisz to dostaniesz (np. pokrycie kosztow dojazdu do pracy)
O stawke mozesz troche negocjowac.
Pieniadze wyplacaja raz na tydzien.
 
 
janosik 
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 759
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 3:14 pm   

Cytat:
Zaraz na pierwszym spotkaniu dostajesz ksiazke CAO z wszystkimi regulami i zasadami, czyli wszystko czarno na bialym.

Szkoda tylko, ze jest ona napisana w jezyku holenderskim (nie kazdy musi znac akurat ten jezyk).CAO voor Uitzendkrachten (ABU-CAO) juz od dawna jest w polskiej wersji jezykowej lecz malo ktora agencja rozdaje ja polskim pracownikom.Minusem jest brak uaktualnien stawek.
Pozdrawiam.
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING - GEN.PATTON

www.polstore.nl - strona poświęcona wspaniałej rasie jaką jest Długowłosy Owczarek Niemiecki
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 5:22 pm   zalety i wady

Janosik- nie zebym do ciebie cos miala - ale mysle ze ty pracujesz chyba w super firmie w ktorej nie ma wad a tylko same zalety- mysle tak bo jeszcze nie zdarzylo mi sie przeczytac twojej dobrej opini na jakiakolwiek firme o ktora pytaja formuowicze- tak wiec gratuluje ci twojego pracodawcy!. pozdrawiam
 
 
janosik 
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 759
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 7:23 pm   

Agato zle myslisz!Firma w ktorej pracuje nie jest super firma lecz po prostu normalna.Sa w niej zalety ale rowniez i wady (np. wypadki w pracy).Najwazniejsze jednak jest to iz nie ma tam zadnych agencji, bo to najwieksi zlodzieje i dorobkiewicze.Nawet kazdy w miare madry pracodawca tak Ci powie.
Cytat:
...nie zdarzylo mi sie przeczytac twojej dobrej opini na jakiakolwiek firme o ktora pytaja formuowicze...

Zgadza sie.Pisze o agencjach, pracodawcach ktorych znam, wiem badz slyszalem ale tylko o tych zlych, zle postepujach, oszukujach i lamiacych prawa pracownika.
Cytat:
tak wiec gratuluje ci twojego pracodawcy!

Dziekuje,
pozdrawiam.
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING - GEN.PATTON

www.polstore.nl - strona poświęcona wspaniałej rasie jaką jest Długowłosy Owczarek Niemiecki
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 7:34 pm   janosik

mam nadzieje ze nie wziales sobie tego za bardzo do serca- bo to nie bylo moim zamiarem - ja sama mieszkam tu jakis czas i mam wyrobione zdanie o agencjach a w szczegolnosci polskich. no coz takie zycie. sama pracuje jako ZZp-ers ale spotykam ludzi z roznych posrednict i wiem co sie dzieje. mnie jednak to szczescie opuscilo bo nigdy nie pracowalm przez polskie posrednictwa ale owszem kilka lat temu pracowalam w tureckim uizendb. i choc nie bylo rozowo nie narzekalam- wyplata na czas a wtedyjeszcze nie moglismy legalnie tu pracowac ale pomimo tego nie klanialam sie w pas - zawsze mialam swoje zdania i umialam glosno o tym powiedziec co wcale zle sie nie odbijalo na mojej sytuacji . prawda jest taka JESTESMY TRAKTOWANI TAK JAK SOBIE NA TO POZWOLIMY! ja nigdy nie pozwalalam na ponizanie siebie i czy to Polak , czy Turek , czy Holender potrafilam miec swoja godnosc ale niestety nie wszyscy jestesmy zlepieni z tej samej gliny i wielku z pokora znosi upokorzenia. no i na to nie ma rady . tak wiec jeszcze raz sorry ale mysle ze jestesmy ulepieni z tej samej gliny i ty tez potrafisz walczyc o swoje . wiec nie miej mi za zle . pozdarwaim a tak a propos to twoje uwagi sa bardzo pomocne choc przypuszczam ze wiellu i tak nie skorzysta z rad i wpakuje sie w bagno urzadzone przez naszych rodakow.
 
 
Digger 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 8
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 7:38 pm   

Mało opinii na temat tego biura...
Temat dość start, ale chcę go odświerzyć.
Dzisiaj wstąpiłem do palcówki Ramstad`u i chciałem się spytać o pracę.
Pan któy tam był, dał mi ulotkę z numerem i powiedział żebym tam zadzwonił.
Po dłuższej rozmowie, dowiedziałem się, że potrzebują ludzi na wózki wodłowe.
Poprosił mnie o przesłanie krótkiego C.V. oraz kopie dyplomu i tego "plastiku", upoważniającego do kierowania wózka.
Ale zanim zmienie pracę, chciałbym się dowiedzieć, czy nie trafię gorzej;p
Aktualnie pracuję dla E&A, ale mam zamiar zmienić pracodawcę.
Wacham się między Crayf`s i właśnie Ramstad`em.
Proszę o opinie na temat tego pracodawcy.
Ogólnie chodzi mi o:
-czy są godziny
-ubezpieczenie
-czy wypłacają pieniądze systematycznie(czy często mają "problemy z systemem")
-czy trzeba sprawdzać godziny, bo np oszukują

Z góry dzięki
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 12:41 pm   

Od Creyf'sa trzymaj sie z daleka.

Randstad obsluguje ciekawych klientow, wiec z praca powinno byc OK.
Firma jak najbardziej wyplacalna, chociaz tak jak w kazdej agencji zdazaja sie bledy i pomylki, ktorych wyrównanie dosc dlugo trwa.
Mam jednak nadzieje ze posiadasz wlasne mieszkanie, bo mieszkania "uzyczane"
Polakom przez Randstad to istna tragedia...
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
Ostatnio zmieniony przez kindzal Wto Lut 22, 2011 12:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kuntjesquad 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 23
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 1:57 pm   

co wy narzekacie ze nia ma cao w j. polskim,nie jestescie w polsce,w necie sa tlumaczenia tylko popatrzec wam sie nie chce,mieszkacie tu to sie przystosujcie a nie wymagacie wszystkiego w swoim jezyku,proponuje wywalczyc mniejszosc narodowa wtedy mozecie miec pretensje a tak przyjmujcie wszystko na klate i bez pisku
_________________
w pół do jumy
 
 
Digger 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 8
Wysłany: Pon Mar 14, 2011 6:05 pm   

kindzal napisał/a:
Od Creyf'sa trzymaj sie z daleka.


Mam jednak nadzieje ze posiadasz wlasne mieszkanie, bo mieszkania "uzyczane"
Polakom przez Randstad to istna tragedia...


Tak jak najbardziej. Jestem zameldowany w Holandii.
I słyszałem że faktycznie nie za ciekawie z tymi mieszkaniami jest. Ale ja się tym nie martwię. Dalej czekam na telefon od nich. Ale coś głucho:( Chyba sam zadzwonię do nich i się spytam jak tam moje podanie o pracę.
A zarobki w tej formie na jakim poziomie są?
Mam 22 lata i szczerze mówiąc, nie chcę się wprosić na wiekówke;p
 
 
kumpel1908 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 36
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 12:13 pm   

Jakie holenderskie agencje moga zalatwic robote dla osoby ktora mowi po ang ? bylem w adecco i start people i mowili ze musze holenderski znac , do randstad jutro sie przejde . Trzeba sie holenderskiego uczyc
 
 
aneczka26 
Poczatkujacy
anka

Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 33
Skąd: polska/holandia
Wysłany: Pią Mar 25, 2011 10:39 am   

No cóż wiele oddziałów Randstad wymaga by znać język holenderski dlatego i CAO jest dawane w Nl. języku.Jesli chodzi o pieniądze jeszcze nie maiałam problemu ale wiem że jesli chodzi o pomyłki i korekty tych pomyłek to troche trwa.Prace mają dosyć fajne i ogólnie problemów nie było,jesli opinie o Tobie od pracodawców są dobre to prace będziesz miał.
 
 
gosiekth 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Mar 2014
Posty: 15
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 11:14 am   

Jakieś świeższe opinie odnośnie agencji? Znalazłoby się coś dla kogoś ze znajomością dobrą j. angielskiego, słabą niemieckiego na okres 10 tygodni? Jak warunki?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group