NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Ubezwłasnowolniona" z Holandii
Autor Wiadomość
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 4:12 pm   

Jaka urgencje???Zeby starac sie o urgencje Mozaika musialaby mieszkac w danej gminie minimum rok czasu i byc tam zameldowana a z tego co pisze przebywa tu 5 miesiecy,nie piszcie wiec bzdur!
 
 
jolcia88 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 190
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 4:14 pm   

Nie wszystkie gminy maja taki sam regulamin dotyczacy urgentie..a Ty nie krzycz, bo wychodzi na to, ze jakbys mogla to sama bys ja kopnela pod most :] Tak czy siak niech idzie do gminy tam na pewno jej cos doradza...

:039:
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 4:20 pm   

jolcia88 napisał/a:
Nie wszystkie gminy maja taki sam regulamin dotyczacy urgentie..a Ty nie krzycz, bo wychodzi na to, ze jakbys mogla to sama bys ja kopnela pod most :] Tak czy siak niech idzie do gminy tam na pewno jej cos doradza...

:039:


W calej Holandii sa jednakowe przepisy na temat urgentie,wiec nie wprowadzaj ludzi w blad.

Co do drugiej czesci - to nie wypowiadaj sie w moim imieniu co ja bym zrobila, PISZ ZA SIEBIE !
 
 
jolcia88 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 190
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 4:39 pm   

Dziwne czytalam tez o 2 latach...-np. Haarlem
W Lelystad w ogole nie ma mowy o czasie

WIEC JAK NIE ZNASZ WSZYSTKICH PRZEPISOW WE WSZYSTKICH GMINACH TO TY SIE NIE WYPOWIADAJ !!!!!!
 
 
cyganka 
Poczatkujacy
JOANNA

Wiek: 50
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 5:01 pm   

witajcie-u mnie tez jest raz z gorki raz pod gore i tak juz 3lata staram sie robie wszystko duzo rozmowy poki sie stara i uczy to daje jeszcze szanse a jak zobacze ze zlewa i nie pracuje nad soba to wtedy sie poddam uwazam ze trzeba probowac jesli sie kogos kocha ale jak uczucie jest tylko z jednej strony to-szkoda czasu rozumiem Cie mozajka bardzo dobrze jaki jest Twoje rozczarowanie i jak podle sie czujesz nie jest latwo dac rade komus jesli sie nic o tym nie wiei ciezko jest tez zaczac wszystko od nowa -moj syn tez tu zaczal szkole jest z poprzedniego mojego zwiazku a z obecnego mamy 2.5letnia corcie.TO JEST NAWAL MYSLI....................
_________________
Joanna
 
 
Dorisben 
Super gaduła

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 5:10 pm   

Witch01 moze i masz racje... Nie mowie, ze nie. Ale ja chcialabym jej jakos pomoc, podpowiedziec. Skoro ona nie wie jak zaczac niech idzie do gemeente. Moze jej cos tam poradza. A moze sie okaze, za ma szanse na mieszkanie. Zycie potrafi byc podle i fajnie, ze tobie jest wszystko dobrze i cudownie. Ja tez przechodzilam przez podobne rzeczy i wiem, ze nie jest latwo a nie kazdy jest wystarczajaco silny. Mimo wszystko mozaika czekam na wiedsci z gemeente. :041:
 
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 5:10 pm   

Mozaika-masz madrego syna,male dzieci w domu nie placza i nie choruja,prace znalezc mozna to w czym problem??Podjelas taka a nie inna decyzje,postawilas wszystko na jedna karte i nie wyszlo.Ok,ale otrzasnij sie,wyciagnij wnioski i idz dalej,do przodu.Zycze powodzenia,bo sa kobiety w gorszej sytuacji i jakos daja rade to i ty dasz.Pozdro.
_________________
nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radze...
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 5:13 pm   

jolcia88 napisał/a:
Dziwne czytalam tez o 2 latach...-np. Haarlem


Witch01 napisał/a:
musialaby mieszkac w danej gminie minimum rok


Nie rozumiem co Cie tak dziwi...

jolcia88 napisał/a:
WIEC JAK NIE ZNASZ WSZYSTKICH PRZEPISOW WE WSZYSTKICH GMINACH TO TY SIE NIE WYPOWIADAJ !!!!!!


Chyba sie troche zapedzilas :079:
 
 
jolcia88 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 190
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 5:15 pm   

"W Lelystad w ogole nie ma mowy o czasie "

Skoro nie wiesz na pewno nie zwracaj komus uwagi ze nie ma racji - tyle. I kto tu sie zapedza ? Ja nie mowie "glosne nie" jesli nie mam pewnosci :]

[ Dodano: Sro Lut 18, 2009 5:15 pm ]
"W Lelystad w ogole nie ma mowy o czasie "

Skoro nie wiesz na pewno nie zwracaj komus uwagi ze nie ma racji - tyle. I kto tu sie zapedza ? Ja nie mowie "glosne nie" jesli nie mam pewnosci :]
 
 
Dorisben 
Super gaduła

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 5:15 pm   

Witch01-nie krzycz. Mozliwe, ze masz racje ale to nie uprawnia cie do podnoszenia tonu. Ja chce jej pomoc jakkolwiek. Przechodzilam, przez podobna sytuacje i wiem, ze jej ciezko. Nie kazdy jest jak skala!!! Jezeli tobie zycie jest uslane rozami to tylko pozazdroscic...
Niech idzie i spyta zamiast sie zamartwiac i widziec w czarnych barwach. Po takim poscie jak twoj to ona moze pomyslec" a nie ide skoro to nic nie da... " A jezeli cos jej sie uda zalatwic lub uzyskac jakiekolwiek informacje?? Mozaika czekam na wiesci z wizyty w gemeente!! I nie siedz tylko dzialaj!!






poprawilam :039:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Lut 19, 2009 12:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
cyganka 
Poczatkujacy
JOANNA

Wiek: 50
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 5:35 pm   

mi sie wydaje ze sa i inne instytucje gdzie moga pomoc......
_________________
Joanna
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 5:36 pm   

Dorisben napisał/a:
Witch01-nie krzycz. Mozliwe, ze masz racje ale to nie uprawnia cie do podnoszenia tonu.

[ Dodano: Sro Lut 18, 2009 6:23 pm ]
Witch01-nie krzycz. Mozliwe, ze masz racje ale to nie uprawnia cie do podnoszenia tonu.


Czy Ty aby nie przesadzasz?Caps Lockiem napisalam dwa wyrazy,wykrzyknik postawilam jeden,wiec chyba pomylilas osoby,nie ja tu jestem krzykaczem :072:
 
 
cyganka 
Poczatkujacy
JOANNA

Wiek: 50
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 5:39 pm   

zaczyna sie tu robic goraco a nie o to chodzi aby sie przekrzykiwac
_________________
Joanna
 
 
Dorisben 
Super gaduła

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 6:58 pm   

[ Dodano: Sro Lut 18, 2009 9:23 pm ]
sorki zdublowaly mi sie posty... Nie chcialam... Witch01 widzisz jak to jest?? nikt nie lubi jak mu sie zwraca uwage...
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Lut 19, 2009 12:43 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 9:58 pm   

Dorisben napisał/a:
Witch01-nie krzycz. Mozliwe, ze masz racje ale to nie uprawnia cie do podnoszenia tonu. Ja chce jej pomoc jakkolwiek. Przechodzilam, przez podobna sytuacje i wiem, ze jej ciezko. Nie kazdy jest jak skala!!! Jezeli tobie zycie jest uslane rozami to tylko pozazdroscic...
Niech idzie i spyta zamiast sie zamartwiac i widziec w czarnych barwach. Po takim poscie jak twoj to ona moze pomyslec" a nie ide skoro to nic nie da... " A jezeli cos jej sie uda zalatwic lub uzyskac jakiekolwiek informacje?? Mozaika czekam na wiesci z wizyty w gemeente!! I nie siedz tylko dzialaj!!

[ Dodano: Sro Lut 18, 2009 8:12 pm ]
Witch01-nie krzycz. Mozliwe, ze masz racje ale to nie uprawnia cie do podnoszenia tonu. Ja chce jej pomoc jakkolwiek. Przechodzilam, przez podobna sytuacje i wiem, ze jej ciezko. Nie kazdy jest jak skala!!! Jezeli tobie zycie jest uslane rozami to tylko pozazdroscic...
Niech idzie i spyta zamiast sie zamartwiac i widziec w czarnych barwach. Po takim poscie jak twoj to ona moze pomyslec" a nie ide skoro to nic nie da... " A jezeli cos jej sie uda zalatwic lub uzyskac jakiekolwiek informacje?? Mozaika czekam na wiesci z wizyty w gemeente!! I nie siedz tylko dzialaj!!

[ Dodano: Sro Lut 18, 2009 9:23 pm ]
sorki zdublowaly mi sie posty... Nie chcialam... Witch01 widzisz jak to jest?? nikt nie lubi jak mu sie zwraca uwage...


A moze tak przestaniesz sie mnie czepiac w koncu, co??,Witch...Witch...nawet to ze posty zdublowalas jest moja wina....zalosne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group