NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z kfc
Autor Wiadomość
p0lak 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 3
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 10:28 am   Problem z kfc

Witam, mam pytanie odnosnie pracy w fast foodach. Pracowalem w kfc i koles po 3 dniach mnie zwolnil. Naturalnie nie zaplacil na poczatku nastepnego miesiaca wykrecajac sie ukszkodzeniem systemu, rozmowa z managerem od wyplat i innym zmyslaniem. Poszedlem do kfc office i powiedzieli mi ze w ogole mam zagwarantowany okres 2 mies pracy gdzie nie ma prawa mnie zwolnic bez podania konkretnego powodu. Czy jest to prawda? Ma ktos podobny kontrakt gdzies? Wiecie cos na ten temat? Moze sa jakies porady prawne w amsterdamie bo tutaj mieszkam.
 
 
Miep 
Super gaduła

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 311
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 11:57 pm   

Z tego co mi wiadomo to wlasnie daja 1 a czasem 2 m-ce okresu prubnego gdzie cie moga w tym czasie zwolnic ot tak wlasnie bo im tak wyszlo , ale ty tez przez ten okres prubny mozesz odejsc bo ci sie tak podoba bez zadnych kar i problemow .
Ale jesli ci taka informacje dali to powinni ci wyplacic pieniazki prze okres 2 m-cy nawet jesli w tym czasie nie pracowales. Bo skoro ci zagwarantowali i np. nie mieli pracy dla ciebie to maja ci obowiazek te 2 m-ce wyplacac kase tak jak bys tam pracowal.
_________________
Zyj!- powiedziala nadzieja - Bez ciebie nie moge - odparlo zycie .......
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group