NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA na firme WORLD WIDE STAFFING - WWS w AAlsmeer
Autor Wiadomość
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Pią Lip 04, 2008 10:38 pm   

powroce do tematu. otorz firma WWS leci sobie z ludzi. a juz troszke lepiej bylo. pracowalem dla nich okolo 9 miesiecy i zostalem zwolniony tzn zwolniono nas 3 plus kolega dodatkowy. przyczyna wiadome zawsze sie jakas znajdzie.Mielismy otrzymac zaległa wyplate wakacyjnego za ubiegly rok do konca czerwca tego roku.No tyle ze nic nie wplynelo na moje kąto do chwili obecnej. Zastanawiam sie w jaki sposob moge ich udupic i odzyskac swoje zarobione pieniadze. obecnie mieszkam w niemczech wiec mam pewne ograniczenia jesli chodzi o zalatwienia sprawy na miejscu. Jesli ktos wie lub orietoje sie jak mozna to zalatwic chetnie skorzystam z rad.pozdrawiam. Ps. Tak ze sami widzicie jak mozna polegac na firmach a tym bardziej na firmie WWS z AAlsmeer.teraz moge pisaco otwarcie bo juz mnie nie wyleja z pracy. Nie polecam tej firmy nikomu pieknie mowia ale tylko tyle.
_________________
. Idz albo giń.
 
 
yanush 
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw Lip 31, 2008 9:48 pm   

I ja tam pracowalem i tez mieszkam w niemczech i wiem ze juz z firmy WWS chyba nie odzyskam kasy a tak poza tym pracujac tam co chwile przeprowadzki bo nie placa za mieszkanie nie odbieraja telefonow czekanie na kase pracujac po 3miesiace zastraszanie kary zaliczek brak jak sa to tak jak koledze 50eu na 2tygodnie lub 15eu do pracy rano i paczka malego tytoniu zebys tylko przerobil ten dzien a oni naruchaja do jutra nastepnego za ciebie firma glownie kredytowa wiec wiadomo ostatnio robilem w Albert Haijn w magazynach praca fajna ale co z tego jak posrednik to zlodziej w tej firmie naprawde poczujesz sie jak mieso armatnie lepiej sie tam nie zatrudniac bo mozesz szybko przejsc z tej firmy do kryminalu za glowe pozdro

i oby te dwie polki ktore tam kreca szybko h...... strzelil
 
 
RooR
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 1
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 1:17 pm   

Ja jestem obok aalsmeer ale otej firmie jeszcze nieslyszalem :072: obecnie pracuje dla dactylo przez 3 tyg. i tylko daja prace teraz na 3razy wtyg. masakra. 1 tydz to caly to ok :026: pozniej 2tydz. juz tylko 3razy w tyg. tera leci nastepny a jasiedze przed kompem iszukam byle czego aby pracowac PW od ludzi aalsmeer i okolic mile widziane :039:
 
 
pawo171 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Suwałki
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 4:09 pm   WWS

Ja też mam wyjechać tam,mówią że wypłaty co 2 tygodnie,napisz coś o tej firmie.
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 7:35 am   

jeszcze o tych klientkach z biura; juz tam nie pracuja, *******, ********, radze uwazac.
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Pon Sie 03, 2009 4:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ani862 
Poczatkujacy
Ani862

Wiek: 37
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Alphen aan den Rijn
Wysłany: Śro Paź 15, 2008 1:50 pm   

firma WORLD WIDE STAFFING to najgorsza rzecz jaka przytrafila sie w moim zyciu !!! Oni nie opoznieja wyplat ONI ICH CZASAMI PO PROSTU NIE WYPLACAJA !!! PO przepracowanych 3 miesiacach nie chcieli mi zaplacic ! Ich glupie tlumaczenie to kompletna zenada oto argument jaki mi podala kobieta z ich administracji chyba Jacqlina czy jakos tak cytauje: JA-DLACZEGO NIE CHCECIE WYPLACIC MI PIENIEDZY ONA- BO BANANY NIE SA PROSTE, WLASNIE DLA TEGO. Uwierzycie ? CI LUDZIE TO NIE TYLKO OSZUSCI ALE I KLAMCY !!! KOORDYNATORKI... NO PROSZE WAS BIORA PIENIADZE ZA PRACE, KTOREJ NIE WYKONUJA. Jednej zimy popsulo sie ogrzewanie w calym domku i przez 2 tygodnie spalismy we wszystkich ciuchach jakie posiadalismy bo bylo tak zimno. Mimo naszych telefonow i wizyt w siedzibie firmy nikt nie zareagowal. Musielismy grzac wode w 3 garnkach zeby miec sie w ogole jak umyc !!! Warunki w domku tez straszne. 14 osob w 6 pokojach (3 malutkie) a niektorzy spali rowniez na strychu !!! Transport do pracy jaki zapewniali to stare, rozwalone rowery. Raz pamietam pojechalam do Polski i dwoch innych kolesi z domku rozwalili zabezpieczenie i zniszczyli mi rower, wiecie co Karina mi powiedziala kiedy to zglosilam ? Ze to moja wina i ze do pracy ide zima 4 kilometry pieszo !!! Smieszne a co ja mialam wziac ten rower do POlski na plecach ? Oni odpowiadaja za bezpieczenstwo w domu i transport ! A z moimi pieniedzmi co sie stalo ? Po interwencji policji i straszeniu ich prawnikiem wyplacili mi 400 Euro z 2000 Euro i kazali jechac do domu !!! Wyplacali mi pozniej moje ciezko zarobione pieniadze jak jakas jalmuzne przez 4 miesiace !!! TO NIEODPOWIEDZIALNI LUDZIE BEZ KWALIFIKACJI !!! Mialam zlozyc pozew do sadu ale po pewnym czasie stwierdzilam ze szkoda mojego czasu sa inne organizacje, ktore sie tym zajma. JESZCZE RAZ WSZYSTKICH PRZESTRZEGAM PRZED TA FIRMA !!!
 
 
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 7:13 am   

UWAGA!!!
Dosc wazne, wszystko odnosnie tej firmy moze sie zgadzac, ale od konca 2008 roku firma zostala przejeta przez Polke, ja tam nie wiem jak inni, ale ja nie mam problemow, wszystko jest super...wyplaty w terminie, warunki spoko. Najgorsze w tym wszytskim jest to iz poprzedni wlasciciel i pracownicy nie za bardzo sie starali, dlatego teraz nowi musza sie staraca 2x - give them a chance , do not be a wuss...
Pozdr :082: :082:
 
 
takajaa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 6
  Wysłany: Pon Sie 03, 2009 11:21 am   

Nie wiem kto komu dal takie informacje, ze wws przejela polka pod koniec 2008 roku czy na poczatku 2009.??? stek klamstw!!!! w wws nie ma polskich koordynatorow (tzn jest jeden pan ale nic szczegolnego tam nie znaczy).reszta to holendrzy.wszytsko co zle bylo pisane o tej firmie to malo powiedziane. ja z nimi mam zakonczona wspolprace od 3 dni. jak dotad mam swojego adwokata, ostatnia wyplata ktora przyszla na konto okolo 10 lipca (wyplata za polowe maja i polowe czerwca),brak pieniedzy wakacyjnych,brak wyplaty ktora powinna byc wyplacona do dnia pracy czyli do konca lipca (brak polowy czerwac i calego lipca).nie ma sensu dzwonic do ksiegowej bo mowi takie glupoty, ze szkoda tego sluchac. skladki na emeryture - haha mozna zapomniec. prawidlowe godziny pracy - mozna zapomniec. obliczanie dochodow itp - jedna wielka porazka. raktuja jak gowno czlowieka i jedyne jak mozna z nimi walczyc to isc do adwokata, zawiadamiac kazda placowke o nieprawidlowosciach. chcecie wiecej informacji to piszcie na maila: [email protected] na prawde smieszne jest to jak slysze, ze ktos mowi ze nie ma problemow z ta firma. uwierzcie mi sama sie przekonalam i znam mnostwo osob, ktore dla nich pracowaly. dobrze u nich z pieniedzmi jest na pocztaku (okolo 2 miesiace). na serio ostrzegam, sa to klamcy, zlodzieje, oszusci... dokkladnie co o nich mysle pisac nie bede bo bylo by to bardzo niecenzuralne.
 
 
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 11:29 am   

Mozecie tam zadzwonic i sie spytac, zreszta na stronie www.wwsnederland.nl, na dole widnieje mail do osboy, ktora jest Sylwia i to ona teraz po zaniedbaniach poprzednikow stara sie to firme wyprostowac, dziweczyna naprawde jest odpowiedzialana. A wy tylko narzekacie.....
 
 
takajaa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 6
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 11:53 am   

World Wide Staffing a world wide staffing nederland to dwie rozne agencje. sylwia jest odpowiedzialna za ta druga.

[ Dodano: Pon Sie 31, 2009 11:55 am ]
World wide staffing ktore znajdowalo sie w aalsmeer a obecnie w Zwaag to calkiem co innego niz biuro sylwii World Wide staffing nederland(holland).sylwia zajmuje sie tym drugim wiec to dwa odrebne tematy.
 
 
SNCU 
Poczatkujacy
SNCU

Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 10
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 8:03 pm   zgloszenie SNCU

Witam,

Prosilabym wszystkich poszkodowanych o zgloszenie tego faktu na naszej stronie internetowej
www.poinformowaniepomaga.nl (przycisk: zglos niezgodnosc)
Prosze o dolaczenie kser umow o prace i odcinkow wyplat. Im wiecej dowod i zgloszen, tym "mocniejsza" nasza sprawa....

dziekuje i pozdrawiam,
SNCU
 
 
Kasia11 
Poczatkujacy
Gwiazdka

Wiek: 62
Dołączyła: 11 Gru 2008
Posty: 12
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 8:56 pm   wws to złodzieje

To prawda że sa dwie firmy i Sylwia wcale nie przejeła wws. To całkiem inna firma ale wcale nie jest ona taka wspaniała jak opisuje niejaki anonimek-przypuszczam że to sama Sylwia pisze sobie te pochwały. Reklama? nie tędy droga.. Ludzie nie dajcie się wrobić -WALCZCIE O SWOJE PIENIĄDZE. wyslanie formularza na stronie www.sncu.nl zajmie Wam kilka minut a kase na pewno do odebrania macie sporą. Pozdrawiam poszkodowanych i pozdrawiam Panią Marzene z SNCU.
 
 
 
SNCU 
Poczatkujacy
SNCU

Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 10
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 10:38 pm   zgloszenia

a dlaczego pania Marzene??
w SNCU nie pracuje zadna p.Marzena.....:):):)

pozdrawiam, SNCU
 
 
Kasia11 
Poczatkujacy
Gwiazdka

Wiek: 62
Dołączyła: 11 Gru 2008
Posty: 12
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 10:25 am   oszukani

Przepraszam za pomyłkę-rzeczywiście imię Marzena nie dotyczy SNCU. Ale pozdrawiam Panią z SNCU :-)
 
 
 
takajaa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 6
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 2:04 pm   

odnosnie Sylwii i jej biura tez nalzey byz ostroznym. ja osobiscie z nia nie pracowalam ale znam osoby, ktore przez Sylwie tez popadly w tarapaty, nie bylo tak pieknie jak Sylwia obiecywala. rowniez sylwia miala jakies kontakty z world wide stafing z aalsmeer wiec na prawde prosze byz bardzo ostroznym.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group