NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA na firme WORLD WIDE STAFFING - WWS w AAlsmeer
Autor Wiadomość
Kasia11 
Poczatkujacy
Gwiazdka

Wiek: 62
Dołączyła: 11 Gru 2008
Posty: 12
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 2:28 pm   wws

Zgadzam sie z Tobą poprzedniczko. Sylwia to oszustka -obiecywała pracę i kłamała i co lepsze przyjeżdżała na domki pijana. Przypuszczam że dzieliła się kasą z ta księgową. Sylwia jest równie winna jak drugi wws-przecież ona najpierw pracowała z nimi i tak samo oszukiwała ludzi. Obiecywala że zapłacą i na tym koniec. Teraz udaje niewiniątko bo otworzyla swoje biuro i chce ratować wizerunek i wciska wszystkim ciemnotę! Odradzam wszystkim pracę przez jakiekolwiek biuro wws czy to bedzie Sylwii z końcówką Nederlands czy pana Willema z koncówką Experto Credito. Zgłaszajcie niezgodność na www.sncu.nl to odzyskacie ciężko zarobione pieniądze!!! Sprawa ruszyła!
 
 
 
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 7:50 am   Re: wws to złodzieje

Kasia11 napisał/a:
To prawda że sa dwie firmy i Sylwia wcale nie przejeła wws. To całkiem inna firma ale wcale nie jest ona taka wspaniała jak opisuje niejaki anonimek-przypuszczam że to sama Sylwia pisze sobie te pochwały. Reklama? nie tędy droga.. Ludzie nie dajcie się wrobić -WALCZCIE O SWOJE PIENIĄDZE. wyslanie formularza na stronie www.sncu.nl zajmie Wam kilka minut a kase na pewno do odebrania macie sporą. Pozdrawiam poszkodowanych i pozdrawiam Panią Marzene z SNCU.


Powiem ci Kasiu, ze z przykroscia musze stwierdzic, ze nie wyrozniasz sie w tlumie, gdyz postepujesz jak kazdy inny forumowicz, gdy tylko kots mowi o kim dobrze to pewnie to jest ta sama osoba :) , hehe to jest bardzo zabawne dla mnie, ale coz pwoiem to szczerze i bez nienawisci TO JUZ WASZ PROBLEM ;P Dziwi mnie to, ze zawsze znajdzie sie powod by komus dopieprzyc lub go dojechac...coz taka nasza polska mentalnosc. Ja rozumiem , nie ufaj polakowi za granica, ale nie zawsze jest tak jak uwazacie. Widzisz roznica miedzy toba a mna polega na tym, ze ja znam historie Sywii firmy, a ty moja droga niestety nie - tylko z opowiesci innych, niedopowiedzianych zdan, niedopowiedzianych histori, zamazanych faktow. Nie jestes w stanie spojrzec na to obiektywnie wiec twoja ocena nie jest poparta zadnymi faktami. Ja nie mowie zebyscie nie walczyli o swoje pieniadze - walczcie...naprawde nei popuszczajcie, ale Prosze was sami ocencie a nie oceniajce jak inni.

[ Dodano: Sro Wrz 02, 2009 8:06 am ]
takajaa napisał/a:
odnosnie Sylwii i jej biura tez nalzey byz ostroznym. ja osobiscie z nia nie pracowalam ale znam osoby, ktore przez Sylwie tez popadly w tarapaty, nie bylo tak pieknie jak Sylwia obiecywala. rowniez sylwia miala jakies kontakty z world wide stafing z aalsmeer wiec na prawde prosze byz bardzo ostroznym.




Sama stwierdzasz, ze znasz osoby ktore...ktore co ?? Ktore jak...gdzie...po co i dlaczego. Zeby po chlopsku to wytlumaczyc mam taki przyklad:

Wyobraz sobie ze bierzesz prysznic. Odkrecasz kurki, powoli zaczyna leciec ciepla woda...jest cudownie, relaks, rozkoszujesz sie to chwila jak tylko mozesz. Nagle sasiad tez odkreca u siebie wode i w wyniku jakiejs awari u ciebie zaczyna leciec zimna woda. Na nic zdaja sie jakiekolwiek proby by znow leciala ciepla. Czujesz pewne poddenerwoanie i zaczynasz klac pod nosem zapewne na sasiada. Teraz pytanie jak bedziesz pamietac ow kapiel pod prysznicem??No wlasnie odpowiedz brzmi zle, i wcale nie przypomnisz sobie tych wspanialych peirwszych 10 minut, a po za tym od tej pory bedziesz wsciekla na sasiada,ktory nie jest winny, za zepsucie ci chwili. Zapraszam do dyskusji...ale tylko odwaznych

[ Dodano: Sro Wrz 02, 2009 8:10 am ]
O zapominalem Kasiu11 ja cie tez znam z opowiesci innych i z ciebie niezle ziolko jest, slyszalem od innych.Wredna jestes i tyle, za grosz wyrozumialosci i tylko szukasz sensacji, wsadzasz nosa w nieswoje sprawy, bo Twoje zycie pewnie jest zbyt nudne. Nie odbierz tego zle, ale po prostu przekazuje co inni powiedzieli.Pozdrawiam
 
 
Kasia11 
Poczatkujacy
Gwiazdka

Wiek: 62
Dołączyła: 11 Gru 2008
Posty: 12
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 9:44 am   

Do anonimka-po pierwsze Polacy oszukani przez world wide staffing nie szukają sensacji tylko każdy chce otrzymać swoje wynagrodzenie. Wiesz dziwne jest to ze wszyscy na tym forum narzekaja na world wide stafiing tylko jeden anonimek go tak zawzięcie broni-bo siedzi teraz przy swoim biurku i obgryza paznokcie że prawda wychodzi na jaw. Co do mojej osoby to na twojej opini mi naprawde nie zależy i to że będziesz na mnie teraz wymyślać i obrażać to normalne-twoja obrona choc osobiście mnie nie znasz no ale co sie tobie dziwić-ludzie małostkowi tak się zachowują więc jesli w ten sposob sie dowartosciowujesz to zrozumiałe. Współczuję. Jeśli chcesz to ja moge napisać o tobie co ludzie mówili -ile miałas już kochanków w Holandii, ciągle pijesz i jaka jesteś naprawdę ale nie przyszlam tu pisac o tobie bo szkoda mi mojego czasu. I jeszcze jedno każdy na tym forum wyraża swoje zdanie i opinie i wiesz mi że nam ty jedna nie dasz rady-za dużo ludzi jest oszukanych przez world wide staffing. Lepiej pakuj manatki :030:
Do anonimka-jeśli znasz historie firmy Sylwi osobiście to znaczy że ty jesteś Sylwia. Wiesz że ludzie się z ciebie smieją?
Ostatnio zmieniony przez Kasia11 Śro Wrz 02, 2009 10:05 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 10:04 am   

Patrz jakie to dziwne , ze jedzac kanapke, a nie obgryzajac jak to piszesz - paznokcie...czytam sobie co napisalas...i tak nadmieniasz o tej malostkowosci, ze sie dowartosciowywuje takim kometarzami. Tylko widzisz ty tylko przypuszczasz, nic wiecej. Ja tu nikog nie chce BRONC - zaznacza dla przyszlych czytajacych. Znajac PRAWDE taka jaka jest po prostu napisalem swoja opinie. Ty rowniez masz prawo do wyrazania tego co myslisz, tak samo ja mam prawo napisac, ze tak naprawde to Twoje wypowiedzi nie sa poparte zadnymi faktami, nie mowie tu o zaleglych wyplatach, ale tym ze uznawanie kogos za oszusta czy sugerowanie komus dzielenie sie kasa z ksiegowa BEZ POPARCIA ZADNYMI ARGUMENTAMI - jest dla mnie po prostu dziecinne. A znasz definicje malostkowosci, czy tylko rzucilas tak mimo chodem, pokazujac swoja niezmierna inteligencje, racjonalne myslenie, obiektywizm. Malastkowosc moja droga to usposobienie, przez ktore niewidzisz co jest wazne, przywiazujac wage do spraw blahych. To co napisalem o Tobie to oczywiscie klamstwo, swiadczace tylko i wylacznie o tym, ze kazdy moze tu napisac co mu sie zywnie podoba, a ludzie to czytaja uwazajac to za prawde. Szczerze mnie intesuje ilu mialem Kochankow?, bo obecnie jestem facetem w zwiazku juz od 2 lat i nie wiem czy mi cos umknelo , a moze za duzo wodki i czeski film, ale coz chetnie poslucham. Sami casami o sobie nie wiemy wszystkiego. Podziwiam cie za checi, ale prosze napisz cos konkretnego albo madrzejszego, bo ta dyskusja nie jest na zadnym przyzwoitym poziomie :038:
 
 
Kasia11 
Poczatkujacy
Gwiazdka

Wiek: 62
Dołączyła: 11 Gru 2008
Posty: 12
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 10:11 am   wws

Uważam ze rozmowa z toba nie ma sensu, więc juz lepiej jedz swoją kanapke tylko się nie udław.. :039:
_________________
Gwiazdka
 
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 10:20 am   moze nie na temat ale

:043: :043: :043:
 
 
 
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 10:29 am   

Przykro mi juz zjadlem :P :038: i zyje , cieszys sie??
 
 
Kasia11 
Poczatkujacy
Gwiazdka

Wiek: 62
Dołączyła: 11 Gru 2008
Posty: 12
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 10:33 am   

Nie a co powinnam sie cieszyć? Przeciez dalej bedziecie oszukiwac ludzi z ich cieżko zarobionych pieniędzy a potem obrażać wszystkich na forum.
_________________
Gwiazdka
 
 
 
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 9:42 am   

zapraszam do slownika - hipokryzja, obiektywizm, zazdrosc, racjonalizm etc...etc


PS: Oczywiscie, ze powinnas sie cieszyc, bo sobie bedziemy dyskutowac :) ) od czasu do czasu i moze sie czegos madrego nauczysz. Ja bym sie cieszyl :) )


Pozdrawiam,
 
 
yerba 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 2:59 pm   brawo dla odwaznych

Do Kasia11 -BRAWO BRAWO BRAWO :038: przyglądam się calej sprawie i popieram Cie w 100%. Oby więcej było takich odważnych osób. osobiście pracowałem przez biuro World wide sttafing i to co piszesz jest prawda. zgłosiłem ich tez i inni z ktorymi pracowalem ,to biuro tez mi wisi z zapłatą niezła kase. wysylajcie zgloszenia a co do anonimka_ to ludzie chca tylko odzyskac pieniadze -po co spisujecie umowe skoro nie wywiązujecie sie z niej?
 
 
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 5:47 pm   Re: brawo dla odwaznych

yerba napisał/a:
a co do anonimka_ to ludzie chca tylko odzyskac pieniadze -po co spisujecie umowe skoro nie wywiązujecie sie z niej?


Sluchaj ja ci moge udowodnic, ze nie jestem tym za koga masz mnie ty , Kasia czy inni. A czy wy mi mozecie udowodnic, ze jestem ta osoba, za ktora mnie uwazacie. O jakie umowy ci chodzi do cholery. Tak pewnie mi nie odpowiecie, zreszta nic dziwnego. A po za tym czytaj uwaznej posty, albo kolego(kolego) zaloz okulary, bo zmieniasz sens moich wypowiedzi na tym forum. Ja rozumiem ludzi probujacych odzyskac pieniadze, bo to jest oczywiste, ale nierozumiem waszej mentalnosci i ograniczonego myslenia i przede wszystkim braku obiektywnosci. Bosze widzisz i nie grzmisz.


:021:

[ Dodano: Czw Wrz 03, 2009 5:57 pm ]
PS: Yerba a za co ty Gratulujesz Kasi11 za 4 posty wyslane na tym forum, nie no w takim razie ja tez pogratuluje :038: Brawo... to faktycznie bardzo odwazne. Ja bym sie na to nie odwazyl. I :038: dla yerby, ktory dolaczyl do nas wczoraj i przylaczyl sie zapewne na zyczenie....Kasiu czy to bylas ty .. ??
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 6:27 pm   

yerba,
Cytat:
Do Kasia11 -BRAWO BRAWO BRAWO przyglądam się calej sprawie i popieram Cie w 100%. Oby więcej było takich


nie chcialam sie wtracac do tej pseudo dyskusji
ale szlag moze czlowieka trafic jak jedna osoba, sama sobie odpisuje ,korzystajac z innego loginu yerba, Kasia11,przesadzasz!
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Kasia11 
Poczatkujacy
Gwiazdka

Wiek: 62
Dołączyła: 11 Gru 2008
Posty: 12
Skąd: Holandia
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 10:37 am   

Pani Gochno no na pewno szkoda by było takiej fajnej dziewczyny a co do sprawy wws to każdy kto tam pracował uważa tak jak ja bo w mniejszym czy większym stopniu został oszukany. A co do Pani moderator to użytkownicy się skarżą że nie ma pomocy z pani strony patrz.shoutbox. Pozdrawiam
_________________
Gwiazdka
 
 
 
takajaa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 6
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 11:11 am   

nie wiem czy anonimek to sylwia czy nie. ale ja przed sylwia przestrzegam. znam ja osobiscie, wiem ze ksiegowa z wws robila dla sylwii pewne sprawy finansowe i wlasnie dlatego np ludzie pracujacy w tfa nie dostawali pieniedzy na czas lub odpowiednio naleznych sum. rowniez zmiana umow w bardzo szybkim czasie (na kwocie brutto pieczatka by nie bylo wyraznie widac (oczywiscie zmiana na mniejsze pieniadze).widzialam na wlasne oczy.
co do wws z aalsmeer UWAGA ZMIENILI NAZWE na BETER@WORK takze nie dajcie sie teraz naciagnac na ta firme.to ci sami ludzie tylko nazwa inna.
ja mam adwokata,dziala bo z wws tylko tak mozna. nie obchodzi mnie czy ktos tu kogos obraza bo to nie wojna miedzy ludzmi i roznymi osobami ale wojna z wws i jego pracowanikami a w szczegolnosci gerardine i willemem. aczkolwiek leo kierowca to wielki rasista.
 
 
Kasia11 
Poczatkujacy
Gwiazdka

Wiek: 62
Dołączyła: 11 Gru 2008
Posty: 12
Skąd: Holandia
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 12:06 pm   

[ Dodano: Pią Wrz 04, 2009 12:11 pm ]
justyna1979 napisał/a:
Witam.
Nowo powstała firma Better Work BV z siedzibą w Zwaag to nic innego jak stary WWS czyli World Wide Staffing BV. Banda oszustów a nie firma. Cała firma to trzy osoby i ich ,,siedziba,, pokój na poczcie DHL 2m na 2m. Zmienili nazwę bo poprzednią już wszyscy znali. Wszyscy zleceniodawcy z nich zrezygnowali. Ludzie czyli ich pracownicy wogóle się nie liczyli brak kasy solarisów i jakiegokolwiek zainteresowania ze strony firmy. Radzę omijać z daleka.

Nic dodać...
_________________
Gwiazdka
Ostatnio zmieniony przez Kasia11 Pią Wrz 04, 2009 12:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group