NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
magazyny albert heijn
Autor Wiadomość
Ewa Medynska 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 8
Skąd: den bosch
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 12:33 pm   

ciekawy filmik.. no i wiemy teraz dlaczego polacy sa ostatni w rangingu na pracownika miesiaca :081:
 
 
 
Coccolinco 
Super gaduła

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 292
Skąd: skontowni
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 1:02 pm   

lol :033:
 
 
Catarzyna 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 117
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 2:56 pm   

Ciekawy i dobrze zrobiony filmiik:)
gratulacje
_________________
Catarzyna
 
 
darotiesto 
Poczatkujacy


Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 21
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 7:09 pm   Re: cala prawda o ALbercie Hejinie

ricofederico napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=CR-bl1E0jZc

pracowalem rok w Zaandam. Oto co moge wam przedstawic:)
pozdrawiam. Michal



pracowalem tam 2 lata temu i widze, ze nic sie nie zmienilo :043:

ten maly "karakan" po prawej w niebieskiej kurtce Albertowskiej dalej zarzadza Polakami :043:

"relax", "easy man" , normalka

a jazda pod pradu to dopiero bylo wyzwanie he he he :082: :082: :082:
najlepiej pracowalo sie w piatek i sobote - tyle ludzi, ze nie bylo sie gdzie wcisnac a norma goni he he :082:

ps. ten Indianiec na widlaku byl spoko :083:
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 7:13 pm   

darotiesto, mam prosbe
uzywaj do pisania postow normalnej czcionki
tak jak pozostali uzytkownicy forum
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
darotiesto 
Poczatkujacy


Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 21
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 7:21 pm   

Gochna H napisał/a:
darotiesto, mam prosbe
uzywaj do pisania postow normalnej czcionki
tak jak pozostali uzytkownicy forum


ok, przyzwyczajenie
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 10:55 pm   Re: cala prawda o ALbercie Hejinie

ricofederico napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=CR-bl1E0jZc

pracowalem rok w Zaandam. Oto co moge wam przedstawic:)
pozdrawiam. Michal


Bez urazy ale o czym ten film świadczy ... :011:

Alko trawa i patologia tyle tam widze ...

Mam nadzieje ze filmik miał być humorystyczny ... i został nakręcony dla zabawy bo jak nie to współczuje ... :072:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
ricofederico 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 11
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 9:39 am   Filmik:)

Czesc! Oczywiscie za film ma wymowe humorystyczna i zostal w tym celu zrobiony. Osoby ktore na nim sa byly o wszystkim poinformowane i nikt nie powinien czuc sie urazony. Ot taki dowcip o pracy POlakow w NL.
p.s. ten "indianiec" na widlaku byl faktycznie spoko a ten maly karakan to "Achmed dead terrorist". :043: pozdrawiam. Autor.
 
 
 
nati2015 
Poczatkujacy

Dołączyła: 31 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: haga
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 7:47 pm   

mój facet tez pracuje w Albert heijnie w Pijnacker i nie narzeka płaca na czas i dobrze... ogólnie atmosfera tez dobra. nie ma też żadnych problemow z polskimi opiekunami w tej pracy...
 
 
 
Maxell 
Poczatkujacy
Patryk

Wiek: 34
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Śro Cze 24, 2009 10:27 pm   

Kto wie cos na temat Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Zwolle ?
gg: 10188843
 
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 12:13 am   

Maxell napisał/a:
Kto wie cos na temat Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Zwolle ?
gg: 10188843


ja wiem, zapraszam na priv :039:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
L-Cwaniako 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 6
Skąd: pomorze zachodnie
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 5:27 pm   

Pracowałem w Zwolle w zeszłym roku ale dla firmy Capac. Nie chciałem pracować tam gdzie masz propozycje w logistyce bo były normy a do idiotów nie należę, więc pracowałem na returnach(hala obok) przywoziłem czasem cary na wasze magazyny
więc widziałem na czym poraca polega. Prawdopodobnie w zeszłym roku pracownicy sezonowi, którzy pracowali dla firmy E&A nie mieli tych norm a normalni tak. Ja wolałem wybrać returny, gdyż chociaż obiad na zmianach popołudniowych był gratis
oraz tygodniówki około 400e ale za 6dni w tyg. tak czy owak i tu i tu można było przez kilka miesięcy zrzucić nawet 10kg! Będziesz jezdziła betejami i realizowała przez voice system zamówienia i często nadzwigasz się ciężkich skrzynek. Jeżeli będziesz miała mormy, to będzie ciężko, jeżeli nie ok. Pózniej pracowałem w Delf (Pijnacker)w AH na tym samym magazynie co ty masz ofertę- po kilku tygodniach zrezygnowałem przez normy- tylko polskie osły tam tyrają by normy wyrobić a wyglądają jak chodzące patyki, co niektórzy nie chodzą na przerwy, żeby normy wyrobić. Staraj się aby Cię wzięli na ciepłą hale, bo są jeszcze chłodne! Zależy jak trafisz jeśli bez norm i na ciepłą halę to możesz jechać, ale jeśli bęą normy to osobiście nie jestem zwolennikiem
naruszenia praw pracowniczych a tak jest w rzeczywistości. Holender i ta cała trzoda kolorowa nie ma takich wysokich norm jak ty. Polacy przyzwyczaili, poprzyjeżdżali tacy co to dla niego 1000e odłożyć to było marzenie, to teraz mają i tyrają jak woły.
Powodzenia. Wszystko zależy od tego gdzie wywalczysz swoje miejsce pracy. Ponoć E&A płacą o kilka centów więcej/h. Ja miałem 8.70brutto+0,90e dodatku za pracę od godz. 15ej ale to w Zwolle na returnach co przy 54h/tydz dawało około 415e netto po odluiczeniu mieszkania i ubezpieczenia. Po urlopie nie wróciłem, gdyż nie jestem tak jak 99% nieudacznych polaków w Holandii wołem, osłem i robotem! Dużo ludzi mówi, że to dobre warunki płacy i pracy, ale większość z nich to ci którzy jak się złapią jednego, to trzymją gdyż boją się, że nic nie znajdą a i znajomość języków słaba albo max komunikatywna bez używania czasów i gramatyki. Większość to bez ambicji,
prostacy, wieśniactwo itp. Mało kto do Związków Zawodowych się zapisuje, albo nawet nie wie, co to ARBO i w czym mogą pomóc. Uwierz, bo po 4-ch latach pracy w NL zrezygnowałem tymczasowo a zmieniłem w tym czasie 8miejsc pracy od drukarni do magazynów, łacznie z przedstawicielem handlowym na terenie NL.
Pozdrawiam i życzę powodzenia! :028:
_________________
wilk wilkowi człowiekiem
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 6:51 pm   

L-Cwaniako napisał/a:
Większość to bez ambicji,
prostacy, wieśniactwo itp.


Dlaczego obrażasz tych ludzi ? Dlatego, że się troszkę wybileś od innych ?
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 7:03 pm   

Dlaczego ogólnie obrażasz Polaków pracujących w NL? Wiesz normalny człowiek trzyma się jednej dobrej pracy a nie skacza z kwiatka na kwiatek.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
nati2015 
Poczatkujacy

Dołączyła: 31 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: haga
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 6:01 pm   

Nie wolno obrażać ludzi, którzy trzymaja się jednej pracy może wiedziales ze nie dasz sobie rady w tej pracy na dłuższą metę. Mój chłopak tam pracuje ma wyższa stawkę niż opisujesz... i praca bardzo mu sie podoba. więc licz się ze słowami i nie obrażaj rodaków...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group