NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jak zaczac na swoim
Autor Wiadomość
jola1967

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 0
Skąd: gliwice
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 9:52 pm   jak zaczac na swoim

prosze zeby ktos ze mna porozmawial kto juz odwazyl sie zyc i pracowac na wlasny rachunek pracuje w holandi w firmie polsko holendersk podoba mi sie holandia a nie wiem jak zaczac zycie na wlasny koszt moze to banal ale jak ktos pierwszy raz jest w takiej sytuacji to porusza sie jak slepiec jak ktos moze mi pomoc i porozmawiac to bardzo bym prosila
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 10:08 pm   

No straszne co ty opowiadasz :lol: :lol: Znajdz nowa prace , wynajmij nowe mieszkanie , upewnij sie ze wszystko bedzie OK cała recepta :D
 
 
jola1967

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 0
Skąd: gliwice
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 10:20 pm   

:roll: okey recepta ale czy trzeba miec zameldow czy najpierw szukac pracy teraz mam prace sezonowa i mieszk od firmy a nie chce przez firme bo strasznie duzo kasy ciagna i mieszkam w 8 osobnie mozesztak po ludzku w koncu tez wszystkiego od razu nie wiedzial
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 11:39 pm   

Wiesz poczytaj forum to sie wszystkiego dowiesz, zeby znalezc prace czy mieszkanie nie trzeba byc zameldowanym. Szukaj wszystkiego na raz i pracy i mieszkania .
 
 
jola1967

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 0
Skąd: gliwice
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 2:34 pm   

:D dzieki za chociaz tyle to dla mnie tak duzo zle jest jak sie jest samemu i nie wie sie za bardzo od czego zaczac wiem ze odpowiadanie na te same pytania jest nudne ale ci co przyjezdzaja sa jak dzieci we mgle a cos chca osiagnac imi sie wydaje ze mozna sie dzielic tym co sie wie tysiace razy zeby miec satysfakcje ze sie moglo pomoc ale zbyc kogos to tez rodzaj pomocy bo wie sie ze na nikogo nie mozna liczyc ja sadze ze to nasza cecha narodowa ze dbamy tylko o siebie ale i tak dzieki
 
 
judas
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 5
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 6:50 pm   

Jolu nie bierz wszystkiego tak do siebie.To naprawdę tak jest,że najwazniejsza to decyzja,jeśli ona już zapadła to szukaj pracy i mieszkania a reszte życie pokaże.
To forum jest naprawde bezcennym źródłem informacji i znajdziesz tu odpowiedz na każde nurtujące Cie pytanie.Nic tylko szukac i szukać.
Uszy do góry i trzymaj się. :038:
 
 
jola1967

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 0
Skąd: gliwice
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 8:27 pm   

:lol: dziekuje ci za te slowa otuchy nawet nie wiesz jakie to budjace tymbardziej ze nie mam juz nastu lat i troche mam opory czy to nie jest za pozno aje widzac takie slowa od ciebie robi sie razniej oby bylo wiecej przyjaznych osob jeszcze raz dzieki :lol:
 
 
judas
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 5
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 8:45 pm   

Nie narzekaj na wiek.Zycie zaczyna się po czterdziestce.Nigdy nie jest za późno na zaczęcie wszystkiego na nowo.
Zdaje się,że to było motto "chrupka":Nie traktuj życia poważnie bo nie.
Po dołach zawsze sa wzloty i wszystko się układa.
Pozdro... :026:
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 8:54 pm   

:D wszedzie poczatki sa trudne, to nie ulega watpliwosci, ale jesli czlowiek czegos bardzo pragnie ....to coz stoi na przeszkodzie, by realizowac swoje plany i zamiary??? nigdy jednak nie trzeba porywac sie z przyslowiowa motyka na slonce, bo z wlasnego doswiadczenia wiem, ze nie zawsze takie ''zagrania'' wychodza....trzeba miec w zyciu cel do ktorego sie dazy...(wyswiechtane slowa)i odrobine szczescia,moze troche bardziej jak innym... sprzyjajacy los? no i to najwazniejsze ...kogos na kogo zawsze mozna liczyc...bez takiego wsparcia trudno sie zyje.... :D a i zapomnialam dodac wstawiennictwo na gorze...to oczywiscie zart,ale tez czasem potrzebne!!! :wink: potem juz jest z gorki ....dobra praca,ladne mieszkanie....i same radosci w zyciu....pozdrawiam i powodzenia zycze :D
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
jola1967

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 0
Skąd: gliwice
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 8:57 pm   

:o dzieki bardzo jestesmy z mezem zaskoczeni zreszta mile ze taki optymizm przekazujeszw tych slowach okey bedzie super jeszcze napewno sie odezwiemy i jesli przekazujesz taka radosc to warto to czytac bo pomaga :lol:
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 10:44 pm   

Kto nie ryzykuje ten nic nie zyska.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 1:25 am   

mozna tez powiedziec ....ze kto nie ryzykuje to i w kryminale nie siedzi :wink:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
jola1967

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 0
Skąd: gliwice
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 5:16 pm   

to jest racja trzeba ryzykowac zeby cos osiagnac ale czy trzeba byc samemu czy nie moznamiec tak jak pisala odrobiny wsparcia ale czy z gory czy tez od ludzi ktorych cos laczy chociazby jezyk to przeciez dodaje pewnosci
 
 
mandarynka 
Poczatkujacy
Mandarynka

Wiek: 42
Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 22
Skąd: den Haag
Wysłany: Śro Sie 15, 2007 3:30 pm   glowa do gory

wynajmij mieszkanie (lub pokoj) na kontrakt Zglos sie do IND zamelduj sie Oglos sie na necie ze szukasz pracy np marktplaats Np wlasna firme jednoosobowa mozesz otworzyc i sobie spokojnie legalnie pracowac i zyc Nie od razu Rzym zbudowano Glowa do gory
_________________
Mandarynka
 
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Śro Sie 15, 2007 3:41 pm   Re: glowa do gory

mandarynka napisał/a:
Np wlasna firme jednoosobowa mozesz otworzyc i sobie spokojnie legalnie pracowac

I bez firmy mozna tak zyc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group