NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jak zaczac na swoim
Autor Wiadomość
mandarynka 
Poczatkujacy
Mandarynka

Wiek: 42
Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 22
Skąd: den Haag
Wysłany: Śro Sie 15, 2007 3:44 pm   spoko

spoko ja tylko swoja droge podaje za przyklad a kto ma inna wasza sprawa
_________________
Mandarynka
 
 
 
jola1967

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 0
Skąd: gliwice
Wysłany: Śro Sie 15, 2007 4:44 pm   

tyle to wiem ale dziekuje kazda informacja wnosi cos nowego i pozytecznego robie juz w tym kierunku pierwsze kroki i rady bardzo sie przydaja mam prace tylko ze u posrednika aon nie lubi jak ktos jest samodzielny i dlatego sie pytam o wszystko bo mam mieszkanie z firmyale jesli chce sie usamodzielnic to trzeba wiedziec jak to zrobic zeby nie zostac z niczym i naprawde prosze wszelkie rady :lol:
 
 
jola1967

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 0
Skąd: gliwice
Wysłany: Śro Sie 22, 2007 9:43 pm   

chcialam bardzo podziekowac za waszym posrednictwem PANI ktora w dniu 21 sierpnia okolo godz 16 z minutami byla w banku amro w hellevoetsluis naprzeciw jumbo za pomoc ktorej nam udzielila oby takich osob bylo wiecej jesli ta pani moglaby sie do nas odezwac to bardzo bylo by nam milo bo pragniemy serdecznie podziekowac :lol:
 
 
agatac 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 20 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 10:59 am   

Zycie jest piekne,czasami chce sie umrzec.Serdecznie pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez agatac Wto Wrz 04, 2007 3:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
meg 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 95
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 11:14 am   

Agata powodzenia! Nos do gory! Ja znam babke, ktora ma 5 dzieci!!! wychowuje je od niedawna sama i doskonale daje sobie rade!
Nie zapomnij zazyczyc sobie alimentow od ojca dziecka!!! Jak sie nie zgodzi to istnieje cos takiego jak ustalanie ojcostwa i wyrok sadowy nakazujacy alimentow!! Lepiej niech sie zgodzi placic dobrowolnie, bo potem na kazdym swistku bedzie mial, ze jego wyplata jest obciazona alimentami, a ma to znaczenie przy ubieganiu sie o kredyt!
powodzenia!!!
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 4:12 pm   

Powodzenia Jola 1967 i Agatac, uda sie wam!!! Powodzenia :)
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 4:19 pm   imienniczko!!

witam moja imienniczke- Glowa do gory- jak facet odszedl do jego strata- wiesz ja wychodze z zalozenia ze jak zyc z draniem to lepiej samemu przynajmniej dziecko nie bedzie patrzyla na drania tatusia i nie bedzie musialo slyszec klotni- wiem ze latwo sie mowi- ale uwierz mi pieniadze to nie wszystko te da sie zarobic. bedzie ciezko ale mam nadzieje ze wyjdziesz na prosta- przeciez wszystkie Agaty sa mocne psychicznie. pozdrawiam cie i jak bedziesz miala jakis problem mozesz smialo do mnie napisac w miare mozliwosci pomoge ci. pozdrawiam
 
 
jola1967

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 0
Skąd: gliwice
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 6:17 pm   

chcialabym tylko wyrazic swoje oburzenie jak polacy potrafia byc wstretni pracuje w firmie hol pol i duza grupa osob jest tak zawistna o wszystko ze zaczynam sie zastanawiac co oni wyprawiaja wydaje mi sie ze to bardzo nieszczesliwe osoby pojawia sie u nich tak zwany syndrom odrzucenia nie kochane w dziecinstwie staraja sie zwrocic na siebie uwage nawet po trupach i daza zeby stac na podium tylko wchodza na nie od tylu a nie jak lidezy uwazam ze to nie fer i bardzo krzywdzace co o tym myslicie a agatko ty sie nie przejmuj jak zaczniesz walczyc o swoje sama to ciebie nikt nie pokona bo masz dla kogo i wygrasz dla niego wszystko :lol:
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 8:55 pm   pozdrawiam

Witaj Agata. dziewczyno glowa do gory bedzie dobrze wierzymy ze ci sie uda i napewno tak bedzie. a tego swojego to gnaj. jestem ojcem 9letniej dziewczynki i nie ma jej ze mna ale oddal bym za nia zycie. wiesz co moze kiedys przejzy na oczy i zobaczy co stracil a wtedy pokaz mu ladnie drzwi. wiesz co mam taka cicha nadzieje ze moze ktos z forumowiczow postara sie jakos ci pomoc wiesz maja ludzie wprawe w zalatwianiu spraw. Ja akorat nie mam bo jestem od niedawna w nlu. ale sa inni wiec cos moze ktos wymysli. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group