NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pon Mar 17, 2014 11:15 am
ZORGTOESLAG
Autor Wiadomość
eRR
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Wrz 2013
Posty: 25
Wysłany: Wto Sty 09, 2018 9:33 pm   

no ilez mozna spamowac forum tym samym

http://www.niedziela.nl/f...arch_author=eRR
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Wto Sty 09, 2018 10:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
x92ania92x
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 14
Wysłany: Śro Sty 17, 2018 3:09 pm   

Witam

Czy mógłby mi ktoś pomóc jak zatrzymać samemu zorgtoeslag i huurtoeslag za pomocą digid? Chodzi mi o to, by nie dostawać za rok 2018. Pod koniec każdego roku robię zapytanie o dofinansowanie, a nie chcę by się okazało, że na koniec 2018r będę musiała coś zwrócić, dlatego chcę zatrzymać.

Z góry dziękuje za odpowiedź
 
 
wigru 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 11 razy
Wiek: 44
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 455
Skąd: 's-Hertogenbosch
Wysłany: Śro Sty 17, 2018 5:12 pm   

Zaloguj się na mijn.toeslagen.nl wybierz zorgtoeslag i tam jest "Ik wil mijn zorgtoeslag stopzetten". To samo z huurtoeslag.
 
 
 
x92ania92x
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 14
Wysłany: Śro Sty 17, 2018 6:08 pm   

wigru napisał/a:
Zaloguj się na mijn.toeslagen.nl wybierz zorgtoeslag i tam jest "Ik wil mijn zorgtoeslag stopzetten". To samo z huurtoeslag.


dzięki za pomoc :)
 
 
pRefeR 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 3
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 4:39 pm   

Mógłby ktoś podać linka do formularza za rok 2017, osoby nie zameldowanej

edit
To jest ten ?https://www.belastingdien...talingsregeling
Ostatnio zmieniony przez pRefeR Nie Lut 18, 2018 4:42 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
magdalena91 
Poczatkujacy

Wiek: 32
Dołączyła: 03 Mar 2018
Posty: 5
Wysłany: Sob Mar 03, 2018 5:04 pm   

Witam. Chcialabym zapytać o dofinansowanie do ubezpieczenia. Jestem w nl od grudnia i wyjezdzam w polowie marca. Chce przed tem zamknąć ubezpieczenie i konto bankowe. Czy po wyjezdzie do Polski moge ubiegać sie o dofinansowanie za miesiące w ktorych mieszkalam i pracowalam w holandii? jesli mozna prosze o link do inf. jakie dokumenty sa potrzebne i wzor wniosku o dofinanoswanie. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez magdalena91 Sob Mar 03, 2018 5:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Sob Mar 03, 2018 8:21 pm   

magdalena91 napisał/a:
jesli mozna prosze o link do inf. jakie dokumenty sa potrzebne i wzor wniosku o dofinanoswanie


Jesli nie posiadasz DigiD - to powinnas zadzwonic do urzedu, poprosic o formularz ,wypelnic go i odeslac.... moim zdaniem lepiej zrobic to, bedac jeszcze tu na miejscu.
Formularza na oczy nie widzialam jedynie domyslam sie, o co moga pytac
numer BSN, dochody, numer konta w banku ,byc moze nazwa - lub nr polisy twojego ubezpieczenia, to na pewno, bedzie potrzebne przy wypelnianiu formularza .
Jesli cos przeoczylam , lub byc moze umiescilam na wyrost. to mam nadzieje, ze ktos to skoryguje .


:039:
 
 
magdalena91 
Poczatkujacy

Wiek: 32
Dołączyła: 03 Mar 2018
Posty: 5
Wysłany: Śro Mar 14, 2018 8:49 pm   

Panicelinka napisał/a:
magdalena91 napisał/a:
jesli mozna prosze o link do inf. jakie dokumenty sa potrzebne i wzor wniosku o dofinanoswanie


Jesli nie posiadasz DigiD - to powinnas zadzwonic do urzedu, poprosic o formularz ,wypelnic go i odeslac.... moim zdaniem lepiej zrobic to, bedac jeszcze tu na miejscu.
Formularza na oczy nie widzialam jedynie domyslam sie, o co moga pytac
numer BSN, dochody, numer konta w banku ,byc moze nazwa - lub nr polisy twojego ubezpieczenia, to na pewno, bedzie potrzebne przy wypelnianiu formularza .
Jesli cos przeoczylam , lub byc moze umiescilam na wyrost. to mam nadzieje, ze ktos to skoryguje .


:039:


Nie mialam na to czasu juz jestem w Polsce. Mam ubezpieczenie w hema ale nie mogę go zamknąć przez strone logowania. wpisuję mail i przypomnij haslo ale niestetyy wyskakuje bląd. Tak samo jak wpisuję date urodzenia i maila. Ktos wie jak to zamknąć? Konto ubezpieczeniowe zakladal mi znajomy za bardzo mnie w to niewtajemniczając poniewaz bylam w Holandii "na chwilę". Niestety nie jest w stanie mi teraz pomóc.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Mar 15, 2018 12:03 pm   

magdalena91 napisał/a:
Jestem w nl od grudnia i wyjezdzam w polowie marca.Chce przed tem zamknąć ubezpieczenie i konto bankowe.


magdalena91 napisał/a:
Nie mialam na to czasu juz jestem w Polsce.


Czytam i nie wierze ..pomimo wczesniejszej podpowiedzi ,najzwyczajniej w swiecie olalas sprawe :119:
Wiec ...jakiej odpowiedzi teraz oczekujesz ,ze da sie to z Polski zalatwic ? Watpie .


Musisz wiedziec ,ze jesli wyjezdzajac z Holandii nie dopilnujesz, dla wlasnego dobra zamkniecia pewnych spraw, miedzy innymi - indywidualnego ubezpieczenia, to nie ma opcji ,by nie naliczano ci go nadal ,pomimo tego ze tu nie przebywasz .Wiec nie zdziw sie jak po powrocie do Holandii zadna ubezpieczalnia nie bedzie chciala cie ponownie ubezpieczyc, poki nie wyrownasz zaleglosci za poprzednie miesiace w swojej ubezpieczalni .Niestety ,albo stety tak to tu dziala.
 
 
piotr3339 
Poczatkujacy

Wiek: 32
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 5
Wysłany: Pią Kwi 27, 2018 12:15 pm   

pRefeR napisał/a:
Mógłby ktoś podać linka do formularza za rok 2017, osoby nie zameldowanej

edit
To jest ten ?https://www.belastingdien...talingsregeling


pomawiam pytanie, również mnie to ciekawi
 
 
zumi115
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 2
Wysłany: Nie Maj 27, 2018 12:32 pm   Wysyłanie listu z Holandii do Belastingu

Witam

Staram się o dofinansowanie do ubezpieczenia za rok 2017. Zamówione dokumenty przyszły mi na polski adres ale w tym momencie jestem w Holandii, razem z tymi dokumentami i nie mam bladego pojęcia jak wysłać ten list. Przyszła mi koperta zwrotna, do której wsadziłem wypełnione dokumenty. Kieruję do was pytanie, jak wysłać tą kopertę ? Jest na niej napisane w miejscu znaczka "Frankeren als brief"
Mógłby mi ktoś to wyjaśnić ?

Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Maj 27, 2018 12:52 pm   

zumi115, Skad ten list ma byc wyslany z Polski czy Holandii

edit
doczytalam ze jestes obecnie w Holandii

Frankeren als brief >> Nakleic znaczek jak na list ,

:039:
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Nie Maj 27, 2018 12:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zumi115
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 2
Wysłany: Nie Maj 27, 2018 12:59 pm   

@Panicelinka

Potrzebuje wysłać ten list z Holandii.

Czyli udać się poprostu do oddziału PostNL i poprosić o wysłanie listu ?
Ostatnio zmieniony przez zumi115 Nie Maj 27, 2018 1:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Maj 27, 2018 1:01 pm   

zumi115,

jak wyzej - naklejasz znaczek 0,83 centy

https://www.postnl.nl/tarieven/Brief/NL/0-20g
 
 
papa730
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 11
Wysłany: Czw Maj 31, 2018 2:49 pm   



Witam serdecznie wszystkich;

Proszę o pomoc, dostałem takie pisemko, wcześniej wrzucałem już jedno, zwlekałem z zapłatą i dostałem teraz te, z nałożoną karą za odwlekanie. Problem jest taki że nie wiem do kiedy mam termin spłaty TEJ kwoty.

I gdzie jest numer konta na który mogę to wpłacić? Ja to mam im przesłać listem? :O
Ostatnio zmieniony przez papa730 Czw Maj 31, 2018 2:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group