NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wystawki w amsterdamie i okolicach-gdzie i kiedy?
Autor Wiadomość
tharr 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 64
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 11:56 pm   Wystawki w amsterdamie i okolicach-gdzie i kiedy?

Witam,
czy ktos orientuje sie odnosnie wystawek uzywanych sprzetow w Amsterdamie i okolicach?
bede wdzieczny za wszelkie informacje.

Wiem ze takie tematy juz byly ale z regoly odpowiedzi dotyczyly kringloopow ktore mnie nie interesuja,interesuja mnie tylko wystawki, gdzie i kiedy w prowincji noordholand.

pozdrowienia dla wszystkich.
 
 
EwazHolandii 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 630
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 12:13 pm   

a gdzie i kiedy są wystawki w Groningen lub okolicy?
 
 
amstel 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 91
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 3:33 pm   

a w oss lub okolicy ?
 
 
lukasrap 
Gaduła

Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 115
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 6:58 pm   

No szczerze powiem, ze nie widzialem jeszcze wystawek w NL. Moze i sa, ale ja widzialem tylko kupe kartonow.. W niemczech, to wystawki sa. Ale jesli jest juz cos w Holandii, to prosilbym rowniez o okolice OSS. :) Pozdrawiam.
 
 
 
LeGolas 
Super gaduła


Pomógł: 11 razy
Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 271
Skąd: Zwanenburg
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 7:29 pm   

To zależy od firmy którą wynajmuję gmina.U mnie np. są co miesiąc i zbiera gmina rzeczy wystawione.A w Purmerend zbiera firma Bim Bam ( także co miesiąc ). Najlepiej sprawdzić na stronie gemente zawsze są podawane takie informacje.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
 
dannythedog 
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 115
Skąd: tam
  Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 6:24 pm   

U mnie raz w tygodniu, kazda ulica ma inny dzien a informacje o tym czesto mozna znalezc w miejscu gdzie sa kontenery na smieci. Na samych wystawkach widzialem juz mnostwo rzeczy: od ciuchow, ksiazek, kaset magnetofonowych po meble, sprzet audio-video. Nawet spotkalem Polakow jezdzacych z duzymi wozkami po okolicy i zbierajacych takie rzeczy.
_________________
brak
 
 
nikala 
Nieśmiały użytkownik
:)

Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 83
Skąd: Oss
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 9:57 am   

A orietuje sie ktoś kiedy są w Oss i Nijmegen ? :039:
_________________
... każdy dzień jest darem ....
 
 
 
lolobrygida 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 28
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 10:07 am   

to i może ktoś mi podpowie gdzie są wystawki w rotterdamie w okolicach schiedam???
 
 
tharr 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 64
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 3:51 pm   

Wiecie co? temat wystawek w holandii to jakies poprostu tabu absurd.
Nikt nic nie chce powiedziec, jak koledzy wczesniej, kazdy pisze ""u mnie jest raz w tygodniu...."" , ""...raz w miesiacu"" czy cos innego ale nikt nie pisze kiedy ten raz wypada.

Co to jest jakas tajemnica? przeciez to tylko wystawki, zwykle smieci ktore jeszcze komus moga sie przydac jesli cos interesujacego znajdzie.

To ja wam cos powiem...ale tez w tajemnicy, nikomu nie mowcie....w Zandfort wystawki sa we wtorki...tylko nikomu nie mowcie!!!

Smieszne i zalosne zarazem.
 
 
martuś 
Poczatkujacy

Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 43
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 5:38 pm   

w zandfort? a gdzie to jest? bo ja slyszalam o zandvoort :026:
 
 
tharr 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 64
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 10:26 am   

No prosze...rehabilitowany doktor holenderskiej ortografi i gramatyki :038: ...skoro slyszalas o Zandvoort to pewnie to samo miejsce - tyle tylko ze ostatnie na co mam ochote w pracy to szukac poprawnych nazw miejscowosci ktore odwiedzilem w zyciu moze 2 razy, bo kogo to obchodzi?!
Jesli napisze Amsterdym to kazdy kto chociaz troche wysili mozg bedzie wiedzial o co chodzi a nie zacznie przeszukiwac googlemap.
 
 
Iras 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 65
Skąd: Limburgia
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 10:41 am   

[quote="tharr"]No prosze...rehabilitowany doktor holenderskiej ortografi i gramatyki :038: ...
http://dziennik.pl/wydarz...litowanego.html :026:
_________________
Pozdrawiam!
Jeśli czegoś nie ma w necie - znaczy nie istnieje!
Ostatnio zmieniony przez Iras Pią Sty 15, 2010 10:43 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Alutka 
Super gaduła

Pomogła: 5 razy
Wiek: 56
Dołączyła: 06 Sty 2007
Posty: 324
Skąd: Lelystad
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 10:50 am   

Witam ,w Lelystad wystawek jako takich chyba nie ma -nie widziałam ale jest sklep w którym mozna kupić używane rzeczy ,meble itp


Het Goed Lelystad Kringloopwinkel
Asfaltstraat 2
8211 AC Lelystad
Pozdrawiam
 
 
Paulik88 
Poczatkujacy

Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 36
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 10:52 am   

A wieccie cos moze o wystawkach w okolicach tilburga, bredy bo chetnie bym sie wybrala. W sumie to nigdy "na czyms takim" nie bylam <lub nie widzialam > jak kto woli :043:
 
 
tharr 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 64
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 11:10 am   

Iras napisal:
Cytat:
[quote="tharr"]No prosze...rehabilitowany doktor holenderskiej ortografi i gramatyki ...
http://dziennik.pl/wydarz...litowanego.html

Good czlowieku...szacunek ze chcialo ci sie tego szukac w necie,widocznie masz duzo czasu wolnego, tylko wiesz, glupia sprawa bo to mial byc sarkazm a ty sie napracowales, wiesz sarkazm? rozumiesz? http://pl.wiktionary.org/wiki/sarkazm

@Paulik88
Nie mam pojecia o Tilburgu czy Lelystad ale gdzies widzialem informacje ze w Scheveningen (jak ktos mi zwroci uwage ze zle napisalem nazwe miejscowosci to prosze odniesc sie do mojego podpisu ponizej) sa wystawki w srody.

Jesli chodzi o sklepy typu Kringloopwinkel to tu jest spory spis z linkami:
http://kringloopwinkel.startpagina.nl/



no to juz skoncz z tym swoim sarkazmem
bo postow az sie odechciewa czytac , tak zasmiecasz temat!!
:074:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Sty 15, 2010 11:20 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group