NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
???Sprawdzone biura???
Autor Wiadomość
blue7 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 9
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 4:58 pm   

dzięki Wszystkim za szybkie odpowiedzi :)

jeśli znacie jeszcze jakieś sprawdzone, wiarygodne firmy to piszcie, piszcie...

większy wybór, większa szansa :)
_________________
never agressive, never depressive, always progressive.. ;-)
 
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 9:06 pm   

Co do biura pracy, to niech każdy samodzielnie dokonuje wyboru, z mojej strony jedna drobna rada : nie zatrudniajcie się w biurach nie posiadających holenderskiego certyfikatu Fundacji Norm Pracowniczych (Stichting Normering Arbeid) NEN-4400-1. Ten certyfikat nie jest obowiązkowy, ale jest on podstawową normą dla agencji pracy i jeśli agencja tego certyfikatu nie posiada to nie ma żadnych gwarancji uczciwości. Certyfikat zapewnia, że agencja płaci wszystkie społeczne premie, podatki i personel pracuje legalnie. Wszystkie agencje pośrednictwa pracy zrzeszone w branżowej organizacji ABU mają taki certyfikat. ABU kontroluje regularnie czy przestrzegany jest układ pracy (hol.: CAO).

Tutaj znajdziecie listę biur zrzeszonych w ABU :

http://www.abu.nl./abu2/pagina.asp?pagkey=99840

Powodzenia !
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
 
 
jw1987 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 34
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 10:05 pm   Arbex Hotel Services

Polecam. Firma solidna. Jak wszędzie są drobne niedociągniecia, jednak firma na prawde dba w miare możliwości o pracownika. Dobre warunki mieszkalne.
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 3:20 pm   

Moim zdaniem wiekszosc biur jest w porzadku tak dlugo, jak kazdy jego pracownik zna swoje prawa i prawa obowiazujace w Holandii. Bo stad bierze sie wiekszosc problemow. Niezorientowany Polak krzyczacy, ze go okradaja- w 90% przypadkow pojecia nie ma gdzie pracuje i na jakich zasadach.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
18moniaa18 
Poczatkujacy

Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 1:23 pm   

obserwator napisał/a:
nl jobs ciekawie wyglada

tez chce wyjechać wraz z kolezanka z tej firmy nl-jobs i tez nic o niej nie wiemy... niektorzy mowia ze jest wszystko pieknie ladnie inni ze jest zle,syf i ze kasy nie placa... to jak tam jest ludzie pomozcie!!!!! z gory dzieki... pisze na gg 13514598
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 3:56 pm   

Ja polecam holenderskie uitzenbureau (bez mieszkania i transportu), bardzo solidne, bez zadncyh przekretow, bez cwaniakow probujacych wycyckac biednych Polakow;

ColorLink Personeelsdiensten B.V, Purmerend. (http://www.colorlink.nl)

Oczywiscie jak prawie kazde typowe holenderskie biuro- przynajmniej zmajomosc jezyka angielskiego, mile widziany j. holenderski (przynajmniej na poziomie podstaowywm).

Biuro proponuje glownie prace w okolicach Amsterdamu (oraz czesto Schiphol).

Powodzenia;)
Ostatnio zmieniony przez suska Pią Mar 06, 2009 4:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
deglen 
Poczatkujacy
deglen


Wiek: 55
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 9
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 4:46 pm   

kapitan0606 napisał/a:
Nie polecam nl jobs! Chyba że życie ci nie miłe.Powiem krótko Beznadzieja.
deglen napisał/a:
Szatan napisał/a:
"NL-Jobs z Opola. A faktycznie własność Holendrów u których jedzie się pracować (głównie szklarnie i pakowalnie pomidorów). Nie ma ich na liście ABU, NBBU ani nawet VIA mimo, że legitymują się logiem tego ostatniego związku. Nie dają umów, ludzie podpisują coś i nie wiedzą co, ubezpieczenie to przeważnie fikcja, od nowego roku zarządzili obniżkę płac. Do ręki jest teraz 5,80 za godzinę, i parę innych ładnych kwiatków.
Nie dajcie się zwerbować i oszukać! "




Moja siostra tam pracowała pół roku i jest zadowolona, jak tylko będą ruszali od marca znowu z nimi jedzie.Ale przyznaje,że 250 euro na reke tygodnoiwo.
Lepsze to niż siedzieć i płakać ,że nic nie ma Jak mnie zechcą też pojadę
Pozdrawiam


" Pracowałam tam 4 lata i nie narzekam.Warunki mieszkaniowe spoko,pieniążki zawsze na czas na koncie,dojazd do pracy zapewniony,do lekarza jak trzeba też zawiozą,a na pracę nie można narzekać.
Wiem,że niektórzy narzekają na Green Pack,ale jeśli chce się pracować to się będzie pracować.Pracowałam tam trzy lata,przyznam,że na szklarni było mi lepiej,choć goraco,ale w Green Packu też nie było tragicznie.
230 euro przy 40 godz. to nie jest znowu tak mało,inne firmy płacą mniej
(230 RAZY 4,00zł=920zł) to tak mało na tydzień.W Polsce niektórzy za tyle cały miesiąc zapie....

Ludzie opamiętajcie się "(wypowiedź ewelinka3103 )http://www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=6914&start=150



Kapitan0606 sam tam nie byłeś inni mogą mieć lepsze zdanie,jest trochę złych opinni o nich, ale sytuacje które miały miejsce tam i były opisane, moja siostra opowiedziała mi ,że szczegółami i to miało jakąś przyczynę a potem skutki:/ wypłaty były regularne.
A dzieciaki mojej siostry mogły przyjechać na wakacje bez problemu w roku 2008:) dla jasności.A skoro jedzie się do pracy to się pracuje:)
Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
deglen

Złota dewiza
"Twoja racja a mój spokój" :P
Ostatnio zmieniony przez deglen Pią Mar 06, 2009 4:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kapitan0606 
Poczatkujacy
kapitan0606

Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 19
Skąd: Białystok/Den Haag
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 5:53 pm   nl jobs masakra

deglen napisał/a:
kapitan0606 napisał/a:
Nie polecam nl jobs! Chyba że życie ci nie miłe.Powiem krótko Beznadzieja.
deglen napisał/a:
Szatan napisał/a:
"NL-Jobs z Opola. A faktycznie własność Holendrów u których jedzie się pracować (głównie szklarnie i pakowalnie pomidorów). Nie ma ich na liście ABU, NBBU ani nawet VIA mimo, że legitymują się logiem tego ostatniego związku. Nie dają umów, ludzie podpisują coś i nie wiedzą co, ubezpieczenie to przeważnie fikcja, od nowego roku zarządzili obniżkę płac. Do ręki jest teraz 5,80 za godzinę, i parę innych ładnych kwiatków.
Nie dajcie się zwerbować i oszukać! "




Moja siostra tam pracowała pół roku i jest zadowolona, jak tylko będą ruszali od marca znowu z nimi jedzie.Ale przyznaje,że 250 euro na reke tygodnoiwo.
Lepsze to niż siedzieć i płakać ,że nic nie ma Jak mnie zechcą też pojadę
Pozdrawiam


" Pracowałam tam 4 lata i nie narzekam.Warunki mieszkaniowe spoko,pieniążki zawsze na czas na koncie,dojazd do pracy zapewniony,do lekarza jak trzeba też zawiozą,a na pracę nie można narzekać.
Wiem,że niektórzy narzekają na Green Pack,ale jeśli chce się pracować to się będzie pracować.Pracowałam tam trzy lata,przyznam,że na szklarni było mi lepiej,choć goraco,ale w Green Packu też nie było tragicznie.
230 euro przy 40 godz. to nie jest znowu tak mało,inne firmy płacą mniej
(230 RAZY 4,00zł=920zł) to tak mało na tydzień.W Polsce niektórzy za tyle cały miesiąc zapie....

Ludzie opamiętajcie się "(wypowiedź ewelinka3103 )http://www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=6914&start=150



Kapitan0606 sam tam nie byłeś inni mogą mieć lepsze zdanie,jest trochę złych opinni o nich, ale sytuacje które miały miejsce tam i były opisane, moja siostra opowiedziała mi ,że szczegółami i to miało jakąś przyczynę a potem skutki:/ wypłaty były regularne.
A dzieciaki mojej siostry mogły przyjechać na wakacje bez problemu w roku 2008:) dla jasności.A skoro jedzie się do pracy to się pracuje:)
Pozdrawiam













sluchaj ja tam byłem i to co zobaczyłem to jest masakra i więc mi nie mów że ja tam nie byłem normalnie mafia,a co do pobytu kogos z rodziny to nawet brat na jedną noc nie mógł u mnie zostać to więc o czym ty mówisz ? a wywalenie pracownika o 2 w nocy to jak ja mam to nazwać co ?
 
 
 
deglen 
Poczatkujacy
deglen


Wiek: 55
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 9
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 6:13 pm   

I jeszcze powiedz ,że był tam Sebastian :) )
.A rodzina soistry była tam dwa razy po tygodniu za sebastiana i ie było problemu.mój siostrzeniec uczył Mustafe śpiewać madafaka, ktoś inny wrzucił to na youtbe nie wiem teraz jaki jest link ale tam też są dzieciaki siostry.Takie akcje jak opisałeś to za mojej siostry miały miejsca jak ktoś najarał się trawki lub nachlał i rozrabiał to się zgodzę ale to dotyczy hotelu.A jesli chodzi o firmę to wiem ,że płacą i praca jest jeżeli już jest.. a chyba po to się jedzie za granice do pracy chyba ?
:) zresztą nie będe się z toba kłucić bo szkoda czasu na spory. Kazdy z nas ma swój rozum i może podejmować decyzje w oparciu o twoje czy swoje lub moje zdanie wolny wybór, ja tu czytam opinie od dłuższego czasu i włos mi się jeży, ale też wiem że wszystko trzeba podzielić na więcej niż cztery:))
W holandii jeszcze nie byłam ale byłam w niemczech i wiem co nielkturzy potrafią to ........szkoda gadać
_________________
Pozdrawiam
deglen

Złota dewiza
"Twoja racja a mój spokój" :P
Ostatnio zmieniony przez deglen Pią Mar 06, 2009 7:24 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
engracado 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 19
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 8:40 pm   

kamdam2 napisał/a:
a ja polecam sprawdzone i dobre biuro - Van Koppen & Van Eijk - to numer może się przydać : +31715235347


Ale w tej firmie podobno musisz miec swoje mieszkanie bo oni nie zapewniaja zakwaterowania... chyba ze sie myle...?
 
 
kapitan0606 
Poczatkujacy
kapitan0606

Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 19
Skąd: Białystok/Den Haag
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 9:34 pm   

no właśnie nie byłaś a mowisz jak tam jest a ja bylem i na wlasnei oczy widzialem co tam sie dzialo,a co do sebastiana to jest z niego kawał h.......... niepoznalas go tp takze nie mow mi jaki on jest ja go poznałem za dobrze! niestety....moze i kasa jest na czas ale to co sie dzieje poza praca czyli na domkach to dlamnie brak slow np.kradziez i nl jobs nic z tym nie zrobilo to jak to wyjasnic ? zastanów się zanim coś napiszesz
 
 
 
dota 
Poczatkujacy
dota

Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Haga
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 9:53 pm   

kapitan0606 napisał/a:
no właśnie nie byłaś a mowisz jak tam jest a ja bylem i na wlasnei oczy widzialem co tam sie dzialo,a co do sebastiana to jest z niego kawał h.......... niepoznalas go tp takze nie mow mi jaki on jest ja go poznałem za dobrze! niestety....moze i kasa jest na czas ale to co sie dzieje poza praca czyli na domkach to dlamnie brak slow np.kradziez i nl jobs nic z tym nie zrobilo to jak to wyjasnic ? zastanów się zanim coś napiszesz



czytam czytam aż polecę ciekawą lekturę :119:
http://www.niedziela.nl/f...der=asc&start=0

Opinię pozostawię innym :041:
Ostatnio zmieniony przez dota Pią Mar 06, 2009 10:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kapitan0606 
Poczatkujacy
kapitan0606

Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 19
Skąd: Białystok/Den Haag
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 10:41 pm   

no w tym poście jest napisana prawda a wyżej wymieniony sebastian ma tysiące loginów na forum Niedziela.nl a jeśli chcesz wiedzieć to tam sie jedzie pracować a nie ćpać i jarać,nie ma tam miejsca dla takich ludzi.!!!!
 
 
 
dota 
Poczatkujacy
dota

Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Haga
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 11:20 pm   

Uderz w stół a nożyce się odezwą :D
skończ to powielanie tematów bo nudzisz ,link wkleiłam tylko po to ,żeby zakończyć wasze dyskusje a temat hotelu bo to chodzi o firmy. A atmosfera w hotelu jest taka jaką polacy stworzą. Proszę o inną firme bo adrenalina komuś idzie do góry :) )



Żaden Naród nie jest tak beznadziejny(Pomijając wyjątki jakich mało)jak Polacy.
Byłam w angli pracowałam z róznymi narodowościami, ale polacy po pracy ciężko pracują na miano pijaków, awanturników itd... Oczywiście wyjatki nistety cierpią przez taki motłoch.
 
 
ewela2009 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 2:30 pm   

pod moim blokiem w Rotterdamie czesto widziałam auto west flex i polke która nim jeżdziła ja juz nie mieszkam w Rotterdamie ale ostatnio byłam w tym moim byłym domu i auto stoi dalej z tego co mówiła to niezłe warunki za nocke 1 dzien wolny liczony jak by sie było w pracy wiec luzik z a nocke duzo wieksza kasa ja pracowałam po 13 godz i zawsze ta sama stawka wiec sa uroki pracy w holenderskim biurze bo pewnie licza sie z człolwiekiem bardziej a przynajmniej obowiazuja i ch jakies prawa holenderskie a polskie biura tylko patrza na czym by tu oskubac polaka bo da sie na wielu rzeczach ja nie mialam zle placilm tylko za mieszkanie ale spotkałam duzo osob z schiedam-u ktorzy przez axidusy i inne badziewie pracowali za 4 czy 5 jesli stawka wiekowa to nawet za 3.6 czy 3.80
jesli moge cos poradzic powiem tylko uczcie sie jezyka czy to angielskiego czy holenderskiego wazne zeby moza było sie odezwac jak o nas mówia i bronic swoich praw bo polak ma takie same prawa w holandi jak nl a nie wielu o tym wie kazdy sie cicho gdzy sie juz podłapie jezyk to czlkowiek jest odwazniejszy i nie trzba szukac po polskich biurach pracy tylko sie postarac i szukac pracy u holendrów a napewno wam krzywdy nie zrobia takiej jak polskie biura wiem z wlasnego doswaidczenia

[ Dodano: Wto Mar 10, 2009 2:33 pm ]
polecam firme prostar z okolic amsterdamu dosc dobrze ludzie zarabiaja na pakowaniu wychodza po odliczeniu podatku mieszkana olk 1200-1300 przy ilosci godzin ok 50-60 tyg i wypłacalni sa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group