NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Segmeent
Autor Wiadomość
robert30 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 2
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 1:16 pm   Segmeent

Witam wszystkich! Czy może ktos z Was zna biuro segmeent w Holandii? Słyszałem ze maja dobrą opinie ale nigdzie nie moge znalesc ani adresu do nich ani tel. Z góry dzieki za info
_________________
robo
 
 
SylwiaZ 
Poczatkujacy
SylwiaZ

Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 5
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 2:08 pm   

Może chodzi ci o ten Seggment www.seggment.nl :039:
 
 
andevi 
Super gaduła

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 326
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 3:53 pm   

Seggment Arbeidsbemiddeling
Lammermarkt 102
2312 CW Leiden
T (071) 576 42 06
F (071) 576 42 56
E [email protected]

Na stronie biura jest tez informacja po polsku.Mozna dzwonic rowniez i rozmawiac po polsku.
Nie dziekuj, daj punkcik:)
 
 
11111 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 6:57 pm   Re: Segmeent

[quote="robert30"]Witam wszystkich! Czy może ktos z Was zna biuro segmeent w Holandii? Słyszałem ze maja dobrą opinie ale nigdzie nie moge znalesc ani adresu do nich ani tel. Z góry dzieki za info[/quote]

tak znam to biuro.
ogólnie płaca ok. Praca też niezbyt ciężka. w biurze najmilszy jest Holender Michael. Super gość.
Pracuje tam też 2 polaków - Tomek i ... zapomniałam imienia. Oboje sa siebie warci. Bardzo niemili. Wiszą mi od roku pieniądze - jak do nich dzwonie (bo nie mieszkam w h.) to tomek w żywe oczy kłamie że zrobił właśnie przelew a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Dojeżdżałam do pracy ponad godzinę, nie dostałam za prowadzenie nic (a przecież jest tzw rozłąkowe które biuro brało dla siebie). Mieszkanie - tragedia. Brud, myszy, zimno, nieogrzewane domki. Jak im coś podczas rozmowy telefonicznej nie pasuje to po prostu rzucają słuchawką i nie można się już dodzwonić. Nie polecam.
 
 
ewela_ostr 
Poczatkujacy
ewi24

Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 4
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 11:04 am   

Witam. W seggmencie pracuje od prawie roku(głownie na stolarni) i jak do tej pory nie narzekałam, za każdym razem jak kończyła sie jedna praca od razu szłam do drugiej ( nie każdy miał jednak takie szczęście)znam jednak przypadki , że moje koleżanki siedziały po dwa ,trzy tygodnie. Obecnie w biurze pracuje tylko Tomek, jak był Klaudiusz to więcej mozna było załatwić a Tomek ma poprostu na wszystkich wyjeba... Teraz to wogóle nie ma pracy w Seggmencie ja siedzę już trzeci tydzień, na hotelach siedzi też mnostwo ludzi a oni zamiast powiedzieć że nie ma pracy to ściemniają. Tomek wydzwania do mnie że idę do pracy a po chwili dzwoni że jednak nie , po co sciemnia. Kazał mi też przyjść do biuro bo jest praca i miał mi wszystko powiedzieć, a jak poszlam to spytał sie co chce o dla mnie nic nie ma. Przewiozłam się na nim równo. Tak sie zdarzyło że za każdym razem do pracy woziłam ludzi, czy to 20 min, czy godzinę i tak za to nie płaca. Kiedyś płacili 15 euro/ tyg ale zrezygnowali z tego bo ludzie śmiecili w busach i palili.
Uważam że biuro nie jest najgorsze o ile Tomek ma dobry humor. Pzdr

[ Dodano: Sob Cze 06, 2009 11:25 am ]
http://www.mimao.nl/
To jakby drugie biuro znajdujące się w seggmencie ale jego właścicielem jest Michael.
 
 
andevi 
Super gaduła

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 326
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 6:13 pm   

Od miesiaca wysylam do nich swoje CV na stanowisko tolk/coach dla Polakow. Najpierw stwiersdzili, ze wogole czegos takiego nie dostali, potem, ze sie zobaczy i inne wykrety.
No coz, porzadna szanujaca sie firma wysyla list do solicytanta, gdzie podaje powod odmowy wakatury. Ja nic takiego do tej pory nie dostalam.
 
 
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 9:03 am   

Witam w Seggmencie pracuje juz od ponad roku....hehe smieszna firma....aczkolwiek nie mialem do tej pory z nia problemow w kwestiach finansowych ALE zgodze sie ze Tomek, ktory tam obecnie pracuje (jako jedyny polak - Kladiusza juz nie ma bo robil waly na ludziach i kradl pieniadze) ma generalnie humory jak cholera i wyjeb... rowniez , jak mu cos niepasuje to i sie rozlaczyc potrafi, a dodzwonic sie do niego to tez nieraz cud. Ludzie siedza na hotelach po 3-4 tygi bez roboty, a ten ciagle ich waluje. Dziw3ne uklady tam panuja....UWAZAJCIE I NIE DAJCIE SOBA PONIEWIERAC
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Cze 25, 2011 1:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Niuniasza 
Poczatkujacy

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Opole
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 10:47 am   

Witam,

macie może adres domkow z tej firmy?
 
 
14/88 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 10:02 pm   

A jakby przeprowadzic powazna rozmowe z tomeczkiem,to moze by zmienil chcarkter? Czy twardziel jest?
_________________
B & H
 
 
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 2:43 pm   

czy twardy to nie wiem, hehe, na pewno z geby i przez tel....a do takiej rozmowy to tak czy siak dojdzie jak sie w koncu ktos porzadnie wkurzy :079:
 
 
badur 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 14
Skąd: Noordwijk
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 4:44 pm   

Mówicie ze nie ma pracy, ale chodzi o sezonową czy stałą, bo ja mając tu mieszkanie zainteresowany jestem tą drugą?
 
 
14/88 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 11:52 am   

TOMUS ,WIEC DO WIDZENIA !!!!!! CHLOPACZYNKO
_________________
B & H
 
 
zacha 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 25
Skąd: Racibórz
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 9:32 pm   

Jak tam teraz w tym biurze?

Jak można załatwić pracę u tego Michaela?
Jakie warunki mieszkaniowe? Stawki? Jak z umowami, ubezpieczeniem?
 
 
 
playyyer 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 12:23 am   

chcemy w dwie osoby jechac w ciemno do holandii, jest szansa (nie tylko przez biuro seegment) znalezc prace na 8-9 tygodni, czy raczej zbyt duze ryzyko ?
Ostatnio zmieniony przez playyyer Pon Lip 13, 2009 12:24 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
an_na_j
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pią Mar 18, 2011 2:30 pm   

andevi napisał/a:
Od miesiaca wysylam do nich swoje CV na stanowisko tolk/coach dla Polakow. Najpierw stwiersdzili, ze wogole czegos takiego nie dostali, potem, ze sie zobaczy i inne wykrety.
No coz, porzadna szanujaca sie firma wysyla list do solicytanta, gdzie podaje powod odmowy wakatury. Ja nic takiego do tej pory nie dostalam.


Wybacz, ale jeżeli w liście motywacyjnym uzyłaś słów podobnej kategorii co "solicytant" i "wakatura", to nie dziw się, że nie odpisali...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group