NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czy ktos slyszal o firmie vader ice
Autor Wiadomość
slim600 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 3
Wysłany: Śro Lut 25, 2009 5:05 pm   

dzieki obserwator ale nie masz nic wiecej na temat tej pracy jakiś adres nazwa biura czy coś?pozdrawiam
 
 
obserwator 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 94
Wysłany: Śro Lut 25, 2009 5:11 pm   

zadzwon pod podany nr i sie dowiedz wiecej :)
 
 
slim600 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 3
Wysłany: Śro Lut 25, 2009 5:23 pm   

ok zadzwonie
 
 
obserwator 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 94
Wysłany: Śro Lut 25, 2009 5:26 pm   

dobrze by szlo ich sprawdzic :) zebysmy sie przypadkiem nie nadziali na nieuczciwa robote :/
 
 
allucard6 
Gaduła


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 123
Wysłany: Śro Lut 25, 2009 5:30 pm   

Dzwoniłem do tej pani zapisy przyjmuje do piątku i jest tylko 20 osób chętnych jak na razie. Ona mówi że jest "tylko pośrednikiem" i wogóle za dużo nie wie. Wysyła dane do Holandi i z Holandi powiedzą jej kto jedzie. Dziwne :119: . Wyjazd na własny koszt. Warunki ponoć dobre i min. 40h. :073: Powiedziała że 6.15 euro po odliczeniu wszystkiego, ale nic nie wiedziała o wiekówce i powiedziała że jak sie jest pełnoletnim to sie ma 6.15.
 
 
obserwator 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 94
Wysłany: Śro Lut 25, 2009 5:43 pm   

i teraz pytanie ryzykowac czy nie ?
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
  Wysłany: Śro Lut 25, 2009 5:54 pm   Ludzie

Ludzie wy oszaleliście, że euro wysoko stoi to juz wszyscy chca wyjedrzac byle gdzie i byle czym, byle szybko?? przecież to wola o pomste do nieba.. Jak ci taka "firma" moze przedstawić ile bedziesz zarabiać netto? Jak podatek tu jest rózny, zależny od warunków <zapraszam na inne watki na forum> wiec sie podaje brutto w ofercie, dodatkowo oni sa "czarnowidzami" i widzą ile bedziesz zarabial na godzine na reke po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia!!:D to jak zrobisz 2 nadgodziny to to zaplacisz za mieszkanie 50 centow wiecej i 50 centow wiecej za ubezpieczenie bo musi na reke wyjsc 6 z groszem <przy czym najnizsza w holnadii jest 8,51 brutto w wyjatkowych sytuacjach moze byc lekko poniezej 8, ale to tylko przy rekompesatach do stawki 8,51 w "naturze" czyli po doplacaniach np. do mieszkania i tez tylko przez rok, ale mniejsza z tym zapraszam na strone http://www.abu.nl/abu2/talen.asp?pagkey=98186> jedna rada- ja bym sie trzymal od takich firm (firm "krzaków) z daleka i spokojnie poczekal na oferte z jakiegos sprawdzonego i remonowanego biura, bo uwazam, ze Polacy nie potrafia walczyc o swoje, jak robią to inne nacje w NL. Jak nie beda tego robić to w pracy bedziemy pracownikami najlepszymi, ale w traktowaniu nas, w placach, oszustwach bedziemy caly czas "pracownikami drugiej kategori <w 90 procentach>
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
 
 
 
obserwator 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 94
Wysłany: Śro Lut 25, 2009 6:05 pm   

Twoim zdaniem jakie sa te sprawdzone i renomowane firmy ??
 
 
magdalena14 
Super gaduła
Polka


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 220
Wysłany: Śro Lut 25, 2009 7:41 pm   co myślicie?

też tam dzwoniłam.
najbardziej mnie przeraża ,że wypłata na konto ich fiermy a pracownik ma tylko karte bankomatową.
proszę,napiszcie czy ktos miał już do czynienie z czymś takim?
_________________
możesz się ze mną nie zgadzać,ale mnie nie obrażaj...
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Śro Lut 25, 2009 7:46 pm   

Najwieksze takie jak : Adecco, Tempo team <rekrutacja z Polski przez worktoday>, Randstad, creyfs, Timing, manpower itd. lub polecone przez kogos znajomego. Oczywiscie sa negatywne opinie na temat w/w ale uwierzcie takie firmy dzialajace na caly swiat <w wiekszosci> nie psuly by sobie opinii przez oszukanie jakiegos Polaka, nie wyplacenie pieniedzy itd. Firmy, o ktorych nikt nie slyszal, nikt nic nie wie sa duzo mniej pewne, a oszustwa i naduzywanie, tudież nadinterpretacja prawa w holenderskiego sa na porzadku dziennym. Oczywiście to jest w jakims sensie uogolnienie, ale taka jest prawda. Ew. "oszustwo" wielkiej firmy mozna zwalczyc poprzez zazalenia do wyzej postawionych pracownikow i mozna czesto to wyjasnic(zmiana miejsca zamieszkania, uregulowanie zlych platnosci), w malej firmie z oszustwem mozesz "walczyc" poprzez wizytu u pani(pana) nagadanie jej, a i tak ona sama dla siebie jest szefem wiec duzo nie zdzialasz.
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
 
 
 
allucard6 
Gaduła


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 123
Wysłany: Śro Lut 25, 2009 8:40 pm   

Czasem małe firmy okazują się być bardziej w porządku niż te duże i "szanowane" firmy :079:

[ Dodano: Sro Lut 25, 2009 9:47 pm ]
Na ich konto i każdy będzie mieć karte do bankomatu? To niemożliwe, chyba źle ją zrozumiałaś
 
 
siemej 
Gaduła

Dołączyła: 02 Sty 2009
Posty: 158
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 2:33 pm   

Magdalena14 przypuszczam, ze chca zalozyc konto firmowe, czyli subkonto do ich konta (inaczej mowia tez na to konto w koncie). W zaleznosci od tego jaka maja umowe z bankiem to moze byc tak, ze bedziesz mogla tylko wplacac i wyplacac pieniadze, ale juz ich przelewanie moze nie byc mozliwe. To znam z autopsji. Zapytaj jeszcze raz zeby sie upewnic. Lepiej zalozyc swoje konto.
_________________
niewazne ile mamy....zawsze chcemy wiecej....
 
 
 
allucard6 
Gaduła


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 123
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 2:40 pm   

Ta miejscowość Roer morte czy jakoś tak mieści się koło Eindhoven, blisko granicy wie ktoś gdzie to jest? Dzwonił ktoś jeszcze do tej pani od lodów? :036:
 
 
obserwator 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 94
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 2:51 pm   

cos mi sie wydaje ze ta oferta jest grubymi nicmi szyta .... kasa po miesiacu ? to mnie najbardziej wkurza :/ bo jakby po tygodniu jej nie bylo max 2 to mozna uciekac a tak trzeba min siedziec miesiac :/ kaucja za domek 100e ? i niby jak ja mam tam dojechac do tego miasta/wsi jak zadnego przewoznika nie ma nawet odplatnego :/
Ostatnio zmieniony przez obserwator Czw Lut 26, 2009 2:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
allucard6 
Gaduła


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 123
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 3:01 pm   

Ty mówisz że po miesiącu, ktoś inny mówi że wypłata na ich konto i sie dostaje karte do bankomatu :119: W razie co zawsze każdą firme możesz podać do sądu pracy i prawie zawsze pracownik wygra proces :027:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group