NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czy ktos slyszal o firmie vader ice
Autor Wiadomość
oplo21
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 2
Wysłany: Nie Kwi 15, 2012 12:36 pm   

http://www.dedertijs.nl/praca-sezonowa.68.0.html ja znalazłem i niby przyjmują do pracy
 
 
zaq_da_ninja 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 1
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 11:07 am   

Ja tu pracuje niedlugl i to dedert a nie deder :) sa jeszcze przyjecia bo dosc duzo ludzi sie zwalnia po dwoch dniach, czesc tez po kilku ulega zwolnieniu, nr do kasi z linku jak najbardziej aktualy, bardzo chetnie biora pary, choc jakies wolne dziewczyny bym szczegolnie zachecal na nasze bungalow. Jest 6,15 na lape i zaliczki 50e co tydzien, 3 zmiany i wolne weekendy.. ale.. ale niech kazdy przygotuje sie na maksymalne tempo przy lekkiej pracy w cieple, palce na poczatku pozdzierane i w plasterkach, ktore zawsze sa na firmie, ale idzie sie przyzwyczaic, pod warunkiem ze ma sie duza motywacje i jakies najlepiej doswiadczenie w zapier.... :) choc sa osoby dla ktorych to pierwsza praca i daja rade - podziwiam :d jest jeszcze taka klauzula w umowie ze jezeli po dwoch tyg probnym sie zwolnisz przed koncem sezonu zaplacisz 246e kary za to ze jedna osoba przez caly tydzien cie szkolila. nie wydaje mi sie to zgodne z prawem, wie ktos cos na temat takich klauzul? Jak je ominac np. pozdrawiam rodakow i dederciarzy :)
 
 
 
pepito2
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 4:40 pm   

Czy ktoś może napisać jak wygląda tam praca w kontroli jakości?
Czy w tych mieszkankach jest dostęp do internetu pralka itp... ?
 
 
Julliettaish
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 1
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 1:32 pm   

Czy ktoś wybiera się albo juz pracuje w Dedert Ice w Roermond? :)
 
 
piter1987
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: Sob Lut 09, 2013 9:12 am   

Witam, :039: jestem nowy na forum wraz z dziewczyną wybieram się do tej firmy na 25 lutego prawdopodobnie własnym samochodem, mam kilka pytań mianowicie-
1.Jakie warunki mieszkalne są?
2.jak z miejscem parkingowym na samochód, czytałem że, są jakieś opłaty za korzystanie z dróg,jak to sie ma do tej firmy mianowicie jaka odległosc do pracy i jaki srodek transportu ?
3.Jak z wynagrodzeniem i iloscia godzin?
4.Umowa w jakim jezyku podpisywana?,moj angielski jest slaby
Prosze o odpowiedz na te pytania.
Pozdrawiam
 
 
ppsss
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 1
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 1:38 pm   

Witam,

Ja też z dziewczyną tam jedziemy 25 lutego i ciekawi mnie czy to prawda co tam wyżej wypisują.
 
 
natalinka
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 2
Wysłany: Śro Mar 06, 2013 6:01 pm   

hej czy ktoś wybiera się w najbliższym czasie tam do pracy? bardzo zależy mi na wyjezdzie ale niestety nie znam jezyka... dlatego chcialabym wyjechac z kims na kim bede mogla polegac...w wiecej osob zawsze razniej :) . jesli ktoś jest chętny proszę o wiadomość priv.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Mar 07, 2013 2:17 pm   


skoro umiescilas juz wczoraj w tym topicku post, to zbedne jest zakladanie nowego watku w tym dziale

Temat zostal usuniety.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Mar 10, 2013 1:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
iwtta77
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 1
Wysłany: Nie Mar 10, 2013 11:58 am   WYJAZD 18.03

natalinka napisał/a:
hej czy ktoś wybiera się w najbliższym czasie tam do pracy? bardzo zależy mi na wyjezdzie ale niestety nie znam jezyka... dlatego chcialabym wyjechac z kims na kim bede mogla polegac...w wiecej osob zawsze razniej :) . jesli ktoś jest chętny proszę o wiadomość priv.


post czesciowo edytowany
w tym celu prosze uzyc opcji priw
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Mar 10, 2013 1:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group