NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czy ktos slyszal o firmie vader ice
Autor Wiadomość
obserwator 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 94
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 3:05 pm   

tylko juz to widze jak ktos idzie do sadu sie sadzic :/ to czemu najwieksza firma wyzyskiwaczy moim zdaniem "Otto" dalej dziala ?? :/ nie wspomne o innych lewych firmach :/
 
 
allucard6 
Gaduła


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 123
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 3:17 pm   

Nie wiem przynajmiej w Polsce jak masz racje zawsze wygrasz.Ja czały czas wszędzie wydzwaniam i albo zły numer albo nie ma, albo nie do mnie, albo nie wiem co jeszcze. Mam otwartych 5 podstron z ofertami pracy i nic. A najwięcej osób sie ogłasza że szuka pracy i zaśmieca strony 10 ogłoszeniami pod sobą. Więc trzeba zaryzykować albo wegetować w POLSCE :035:

[ Dodano: Czw Lut 26, 2009 3:24 pm ]
Wogóle jest ktoś chętny albo zdecydowany do wyjazdu z tą firmą dzwonił ktoś jeszcze z tego forum do tej pani Patrycji
 
 
magdalena14 
Super gaduła
Polka


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 220
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 5:22 pm   siemej!

obyś miał rację!
ale jesli piszesz,że znasz to z autopsji,to mam nadzieje,że tak sie praktykuje.
oby tak było.nie stac minie na dojazd,pobyt,kaucje i powrót do Polski bez wypłaty.
wtedy tylko....
_________________
możesz się ze mną nie zgadzać,ale mnie nie obrażaj...
 
 
siemej 
Gaduła

Dołączyła: 02 Sty 2009
Posty: 158
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 5:31 pm   

Magdalena14 dlatego napisalam, zebys jeszcze raz sie zapytala o te konto zeby sie upewnic. Moze wystarczy jak bedziesz miala w Polsce konto walutowe. Zapytaj!

A miejscowosc o ktora pytacie nazywa sie Roermond.
Sprawdzcie tutaj:

http://mapy.google.pl/map...z=11&iwloc=addr
_________________
niewazne ile mamy....zawsze chcemy wiecej....
Ostatnio zmieniony przez siemej Czw Lut 26, 2009 5:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
obserwator 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 94
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 5:38 pm   

tez sie zastanawiam czy zaryzykowac czy poczekac na cos w miare bardziej pewnego :) to kasa po miesiacu bo juz sam zglupialem :/ i jak z dojazdem ? ja tez mam konto walutowe w PL i wolalbym zeby kasa mi na nie szla bo zawsze mialbym wglad do przelewow :> jeszcze jakby ktos znal poprawna nazwe firmy i jakies opinie o niej albo linka w necie niech zapoda :)
Ostatnio zmieniony przez obserwator Czw Lut 26, 2009 5:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
allucard6 
Gaduła


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 123
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 5:46 pm   

A macie zapewniony wyjazd? Jak co to możemy sie zrzucić na jakiegoś busa. Może ta pani zna tam kogoś, albo to ktoś z rodziny i nie werbują przez agencje i może to całkiem porządna firma. MOŻE!!! :079:
 
 
obserwator 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 94
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 5:49 pm   

nadzieja matka glupich :D ale sprobowac mozna wlasnie trzeba zapytac jeszcze raz tej babki o dojazd bo ani adresu ani nic ... i z czego te 100e za kaucje za domek wezma jak ta wyplata po miesiacu ? i ciekawe czy zaliczki idzie brac ... oj ta pani posrednik strasznie zle poinformowana :) mi powiedziala ze mam pewny wyjazd ze znajomym ale ze w Hol wybiora kto ma jechac wiec maslo maslane :/
 
 
allucard6 
Gaduła


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 123
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 5:51 pm   

ktoś tu pisał że dają karty do bankomatu
 
 
obserwator 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 94
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 5:54 pm   

http://www.dedertijs.nl/About-us.6.0.html wkoncu znalazlem :)
karty do ich konta tylko kiedy odrazu czy po miesiacu ?? :/
 
 
allucard6 
Gaduła


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 123
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 5:56 pm   

www.dedertijs.nl to ich strona, wygląda na to, że robią lody do hipermarketów

[ Dodano: Czw Lut 26, 2009 5:58 pm ]
Magdalena 14 mówiła coś o kartach bankomatowych
 
 
siemej 
Gaduła

Dołączyła: 02 Sty 2009
Posty: 158
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 6:07 pm   

Obserwator nawet w subkoncie jest wglad do przelewow. Za kazdym razem mozesz sprawdzic w bankomacie czy pieniadze przyszly czy nie. W firmie ktorej pracowalam, kiedys tez zakladali wlasnie konta firmowe. Wygladalo to mniej wiecej tak:
Zaczynasz pracowac w tygodniu 5 czyli:
5 i 6 tydzien bez kasy (ew. zaliczka jak sie ja chcialo) i w poniedzialek w 7 tygodniu kasa na koncie za tydzien 5. W 8 tygodniu za tydzien 6 itd. Pieniadze za ostatnie 2 tygodnie pracy dostawalo sie juz jak bylo sie w Polsce. Z tym akurat nie bylo problemow, tym bardziej, ze majac karte typu maestro czy visa pieniadze mozesz wybrac w prawie kazdym bankomacie na swiecie.
Wglad na konto byl zawsze. Wkladajac karte do bankomatu poprostu sprawdzalo sie saldo a co 2 tygodnie przychodzil wyciag z banku. Tak wiec kontrola byla caly czas. Firma nie miala wgladu do Twojego konta mimo iz bylo to konto firmowe. Problem byl w tym, ze z tego konta nie mozna bylo przelac pieniedzy. Wplaty i wyplaty oczywiscie. Firma poprostu wybrala najtanszy pakiet. Dostepu z internetu tez nie bylo. I niestety samemu tez nie mozna bylo tego zmienic.
Pozostaje Wam wiec zadzwonic jeszcze raz do tej pani i zapytac jak to wyglada. W kazdym badz razie zawsze jest lepiej zalozyc konto samemu. Wtedy bierzemy pakiet jaki chcemy i na jaki nas stac.
Nie wszystkie banki jednak chca zakladac konta Polakom bez stalego kontraktu. Np. w Rabobanku robia czesto z tym problemy. W jednym oddziale zaloza, w drugim powiedza, ze Polakom bez umowy nie zakladaja. Wiem, ze Postbank od zeszlego roku nie robi zadnych problemow.

A co do przewoznikow to napewno sie znajdzie jakis ktory tam pojedzie. Nie sadze, zeby firmy przewozowe nie chcialy na Was rowniez zarobic. Choc moge sie mylic.

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze te informacje odnosnie banku sie do czegos przydadza.
_________________
niewazne ile mamy....zawsze chcemy wiecej....
 
 
 
Jola 1980 
Poczatkujacy
Jolka 28

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 44
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 6:19 pm   

Witam :) ja tez się zapisałam, zobaczymy co z tego wyjdzie :) dajcie znać jak będziecie wiedzieć coś więcej, my jedziemy z mężem autem jak coś to możemy kogoś zabrać :) pozdrowionka
 
 
 
allucard6 
Gaduła


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 123
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 7:13 pm   

Z Warszawy do siedziby firmy jest 1 180 km Od Niemiec tylko ok. 80 km :039:

[ Dodano: Czw Lut 26, 2009 7:25 pm ]
wejdźcie w google maps możecie zobaczyć miasto z satelity i z bardzo bliska
 
 
obserwator 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 94
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 7:38 pm   

czyli podsumujmy co wiemy i o co mozna jeszcze ta pania zapytac jak jutro bede dzwonil i potwierdzal zapis ostateczny :)
 
 
Jola 1980 
Poczatkujacy
Jolka 28

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 44
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 7:42 pm   

Na jak długo podpisuje się kontrakt ????
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group