NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwolnienie z pracy i kolejna praca.
Autor Wiadomość
piotrek1992
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 1
Wysłany: Czw Mar 07, 2013 8:45 pm   Zwolnienie z pracy i kolejna praca.

Witam.


Po przepracowaniu 2 tyg. zostałem zwolniony tak samo jak kilka innych osób z powodu redukcjii etatów.Do holandi skierowało mnie pośrednictwo pracy Randstad, umowe z TempoTeam miałem podpisaną na 3 miesiące. W dniu zwolnienia pan z TT powiedział że Tempo Team znajdzie mi kolejną pracę w ciągu kolejnych 3 dni, od momentu zwolnienia mineło już 5 dni i nie dostałem żadnego kontaktu ze strony TT. Chciałbym zostać w Holandii, nie wiem jakie są szanse na znalezienie kolejnej pracy przez TT.Mam 20 lat i nie wiem czy oprócz kosztów ubezpieczenia ponosze jakieś koszty za domek bo każdy mówi co innego jedni ze za domek w tym wieku nic nie płace inni ze płace, i nie wiem czy jest sens siedzenia tutaj dalej i nic nie rbienia,nie wiem również czy za taki przestój nie związany z mojej winy dostaje jakieś pieniądze na przezycie. Miał może ktoś z was podobną sytuację? z Randstad i TT??

Chciałbym poszukać czegoś na własną rękę ale nie wiem zabardzo gdzie szukać jakiegoś biura w holandii żeby tak jak tutaj TT było zagwarantowane zakwaterowanie i jakieś w miare normalne warunki pracy i mieszkania.
 
 
madmad123 
Poczatkujacy

Wiek: 99
Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 20
Skąd: Daleka
Wysłany: Nie Mar 10, 2013 11:53 pm   

Kolego - jak bedą mieli z czego ściągnąć - to zapłacisz za domek, a jak nie to nie - proste :) Narazie mozesz siedziec na firmowym mieszkaniu z TT i szukać coś innego. Powodzenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group