NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie polecam JOPPER BV z Baarn
Autor Wiadomość
Alan77
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 15
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 7:43 pm   Nie polecam JOPPER BV z Baarn

Kiedys tam pracowalem i bylo spoko. Po dlugiej przerwie zaczolem z nimi "wspolprace" wyplaty "opozniaja" sie o okolo 2-3 tygodnie, nie placa wakacyjnego a tym bardziej dodatkow za nocki itd. , jesli ubezpiecza cie JOPPER BV to nie dostajesz zadnej karty ubezpieczeniowej a tygodniowka wychodzi nie cale 200 euro, mieszkania maja rozne,
pani koordynator nie odbiera telefonow i jest bardzo nie mila, sciagaja ludzi z Polski na tydzien czasu a pozniej praca sie konczy i trzeba wracac spowrotem do Polski i tak skonczyla sie moja i kilu osob wspolpraca z ta firma, jesli mozna nazwac to firma.
NIE POLECAM JOPPER BV
 
 
pawelllo13 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 5
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 12:04 am   

Alan77, a jaką pracę miałes u nich ostatnio i z jaką stawką? Ja pracowałem 2 lata temu u nich i nie było źle,teraz też się zastanawiam nad wyjazdem do holandii ale właśnie nie wiem czy na tym biurze można jeszcze polegać? Czy tą koordynatorką jest jeszcze Aśka?
 
 
gringo666 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 3
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 10:25 pm   

jopper B.V. z Baarn cóż dobrego mozna o tej firmie napisać? hmm... raczej niewiele! pracowałem w tejże firmie prawie 2 lata i wiele widziałem i doświadczyłem! jedyne na co nie moge narzekać to chyba warunki mieszkalne! ale co do koordynatorki Aśki to mam wiele uwag! ta kobieta cierpi chyba na zaniki pamieci kreci z kasą (teraz kiedy u niej nie pracuje musze ciągle dopominać sie o pieniądze które mi wisi! nie odbiera telefonów traktuje ludzi jak powietrze! nie wiem jakim cudem od wakacyjnego odciąga jeszcze 40% podatku "śmieszne"! za takie np. wałki za nasze pieniądze prawdopodobnie buduje sobie chate w PL! naprawde szczerze odradzam JOOPER-a i panią Asie O.
_________________
byle nie jopper B.V. z baarn
 
 
gosc którys 
Poczatkujacy
Tępić chamstwo...

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 24
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 10:35 pm   

Hmm...to sie Pani Asia powinna z Pania Iwona z biura Gunes zapoznac...znalazłby wspólny język na 100% Nasze rodaczki to potrafia...Ale na kazdego "matyska przyjdzie kryska". Cierpliwosci :074: .
_________________
"Dobrze zrobione jest lepsze od dobrze powiedzianego.."
B.Franklin
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 11:37 am   

gringo666 napisał/a:
nie wiem jakim cudem od wakacyjnego odciąga jeszcze 40% podatku "śmieszne"! za takie np. wałki za nasze pieniądze prawdopodobnie buduje sobie chate w PL! naprawde szczerze odradzam JOOPER-a i panią Asie O.


Proponuje zapoznac sie z systemem podatkowym w Holandii a dopiero pozniej wypisywac bzdury. Od wakacyjnego (podobnie jak od nadgodzin) placi sie wyzsze zaliczki na podatek i najczesciej jest to 52%
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Śro Sty 20, 2010 11:38 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
gringo666 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 3
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 3:47 pm   

czyżby ktoś tu bronił swego ogonka?!?! jakby juz kiedys slyszal ten ton! prosze sie tak nie stresowac bo usówanie zmarszczek to droga sprawa! najdziwniejsze jest to ze ten psełdo podatek zostal nam odciągany dopiero od stycznie 2009r. a wczesniej tego nie bylo i wiele osób które kiedyś procowało w JOPPER-ze moze to potwierdzić! moze wspólnie dociekniemy jaka jest prawda a pani koordynator przypomni sobie jak to jest być pracownikiem i jak trzeba walczyć o swoje!!!
_________________
byle nie jopper B.V. z baarn
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 4:18 pm   

gringo666, jakiego ogonka? o czym ty piszesz? tak po prostu jest i tyle. od wakacyjnego sie placi taki, a nie inny podatek.
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
boczek777 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 9:59 pm   

gringo666 napisał/a:
czyżby ktoś tu bronił swego ogonka?!?! jakby juz kiedys slyszal ten ton! prosze sie tak nie stresowac bo usówanie zmarszczek to droga sprawa! najdziwniejsze jest to ze ten psełdo podatek zostal nam odciągany dopiero od stycznie 2009r. a wczesniej tego nie bylo i wiele osób które kiedyś procowało w JOPPER-ze moze to potwierdzić! moze wspólnie dociekniemy jaka jest prawda a pani koordynator przypomni sobie jak to jest być pracownikiem i jak trzeba walczyć o swoje!!!
gringo,przy twojej znajomosci ortografii zakrawa na cud ze wogole jakas prace dostales.Przypomnij sobie jak skamlales u Pani Asi (tak przeciez mowiles na nia) zeby dostac prace.A teraz szczekasz?
A propos ogonka:spojrz w lustro i nie placz.
 
 
Konefka301 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 2
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 10:57 am   

Również pracowałam przez tą firmę przez jakiś czas...Na prace i na warunki mieszkaniowe narzekać nie mogę bo naprawdę było o.k..:) (i to jedyne plusy dla tej firmy) Ale co do Koordynatorki p. Asi mam dużo do zarzucenia w negatywnym znaczeniu... Zapominała robić przelewy na konto trzeba było się o to prosić, wydzwaniać tak jak i o solarisy oraz zaliczki. Może jak by zmienili panią koordynatorke to ta firma by była w miarę sprawnie działajaca, o ile by kolejna kordynatorka nie była taka sama jak pani Asia! Szczerze nie polecam JOPPER B.V z BAARN!!! Lepiej sie troche potrudzić i poszukac innej firmy :039:
 
 
olekk 
Poczatkujacy
olekk

Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 1
Wysłany: Śro Sty 26, 2011 9:20 pm   

ja również nie polecam firmy Jopper, a to tylko jedynie przez wzgląd na tą całą Aśkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, bo wszystko w tej firmie oprócz niej było ok. Trzeba się o swoje upominać na każdym kroku, nie raz byłem świadkiem jak traktowała ludzi, gorzej niż śmieci. Ona na początku jest milutka i kochaniutka ale to tylko pozory. Nie jest profesjonalistką. NP. Chcąc kogoś zwolnić wysyła na urlop do PL na tydzień po czym dzwoni ,że nie ma pracy, bo szef juz nie potrzebuje a ktoś inny przyjeżdza na to miejsce itd, itp ( trzeba tu dodać ze tego typu świństweka to nie są jej najgorsze wyczyny) co najważniejsze jest KLAMCZUCHĄ. Ta baba kłamie jak z nut i sama już nie wie co komu gada, bo się gubi w swoich wypowiedziach, z kasa też różnie bywało. Nieźle potrafiła wałki kręcić Czasem się wydaje że ona albo ma dziury w pamięci albo jakieś tabletki bierze, do pewnego momentu jest ok a potem to ona olewa wszystko jak jest jakiś problem to ona sobie bezczelnie telefonów nie odbiera a przecież od tego jest Uważajcie na nią, swoją droga ąz się dziwię, że Artur ją jeszcze trzyma tam. Albo jest jak ona albo nikt nie miał odwagi na nią naskarżyć
 
 
Kasia86 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Kwi 2011
Posty: 1
Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 6:25 pm   wegorze!

Czy ktos pracowal przy wegorzach?
 
 
andrzej1331
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 2
Wysłany: Nie Maj 17, 2015 5:40 pm   

Chciałem sie popytać co wiecie na temat firmy jopper bv
Wraz z dziewczyną chciałem tam wyjechać na okres wakacyjny i nie wiem czy na pewno można im ufać.
Przydałaby sie opinia ludzi którzy tam byli a niestety ostatnie wątki o tej firmie są z 2009 roku więc średnio można wierzyć w tamto co było pisane.
Pozdrawiam i czekam na pomoc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group