NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
tanie dzwonienie do Polski.....
Autor Wiadomość
Robus_1 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 82
Skąd: Barendrecht/Wroclaw
Wysłany: Pią Paź 05, 2007 9:27 pm   Re: Karty

Dida napisał/a:
Ja kupuje karte za 10 euro (eurocity wartosci 12 euro) i na telefony komorkowe do Polski mam do wykorzystania 80 min


Dida co to jest za karta ?(gdzie ja mozna kupić) bo nie widziałem jej, na razie korzystam z Lebary, wychodzi tanio na stacjonarne (0,09E/min), ale niestety dzwonie tylko na komórkowe a to juz nie wychodzi tak różowo (0,34E/min) więc chętnie bym zmienił... :)
Pozdr
 
 
 
Dida
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 23
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Sob Paź 06, 2007 1:27 am   Karta

Dida co to jest za karta ?(gdzie ja mozna kupić) bo nie widziałem jej, na razie korzystam z Lebary, wychodzi tanio na stacjonarne (0,09E/min), ale niestety dzwonie tylko na komórkowe a to juz nie wychodzi tak różowo (0,34E/min) więc chętnie bym zmienił...
Pozdr


Karta nazywa sie eurocity, i kosztuje 10 euro. Z tymze masz do wykorzystania 12 euro, ktore rowna sie 80 min do Polski, 100 min do Wielkiej Brytanii etc. Kupuje ja w osiedlowym tureckim sklepie, sadze ze bedziesz mogl takze kupic ja w cafejkach internetowych, sklepach tureckich i moze w innych miejscach, radze popytac :)
Nie wiem ile minut jest do wykorzystania, na telefony stacjonarne, bo jeszcze nie probowalam :wink:
Pozdrawiam
_________________
"Swiatlo jest nietrwale, gasnie na wietrze, zapala sie od blyskawicy, trudno je uchwycic, niczym promien slonca- a jednak warto o nie walczyc..."
 
 
Robus_1 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 82
Skąd: Barendrecht/Wroclaw
Wysłany: Sob Paź 06, 2007 9:03 am   

8) dzięki, poszukam na pewno bo wychodzi 0,15E/min czyli polowa z tego co Lebara. Niestety wszyscy moi bliscy w kraju mają już tylko komórkowe, więc to spora oszczędność :D
Pozdr
 
 
 
r'dam girl 
Nieśmiały użytkownik


Dołączyła: 29 Lis 2006
Posty: 92
Skąd: Schiedam
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 8:59 am   

ja nie mam dobrych doswiadczen z ta karta eurocity. niby masz do wykorzystania 80 minut, ale w rzeczywistosci okazuje sie za dzonisz do polski np. 3 razy po 15 minut i koniec karty. te minuty w eurocity to chyba jakies 40-sto sekundowe :D
 
 
Jochie Small
Poczatkujacy


Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 10
Skąd: z Holandii
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 11:53 am   

...a może to kogoś zainteresuje :mrgreen:

- http://www.voipcheap.com

nie ukrywam ze trzeba posiadać komputer ale za to koszt połączenia z tel kom. to 0,095 centów, natomiast jak już mamy konta w tym serwisie to połączenie z tel stacjonarnym jest za free :D .... i to nie tylko do Polski..
_________________
...Ile jeszcze we mnie wiary, Ile jeszcze we mnie samym sił,...Na nowe dni, ile szans...By dalej żyć, w taki czas...
 
 
Robus_1 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 82
Skąd: Barendrecht/Wroclaw
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 12:05 pm   

Jochie, a korzystasz z tych połączeń często ? Jak jest z jakością, z połączeniami...? Do tej pory korzystałem czasami ze skype-a, ale połącznie na tel. były często tragiczne...
 
 
 
Jochie Small
Poczatkujacy


Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 10
Skąd: z Holandii
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 12:31 pm   

...jakoś połączenia jest ok, tylko ze korzystam sporadycznie i mam łącze 1,5 MB, natomiast w Polsce miałem 512 MB....w sumie tez nie narzekałem ..chociaż zdarzały sie tragiczne połączenia :mrgreen: ...nie wiem czasami czy nie masz na początek po zarejestrowaniu jakieś 5 minut rozmów próbnych, kiedyś tak było..możesz spróbować...pozdrawiam
_________________
...Ile jeszcze we mnie wiary, Ile jeszcze we mnie samym sił,...Na nowe dni, ile szans...By dalej żyć, w taki czas...
 
 
martyna.ewa 
Poczatkujacy


Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 48
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 11:20 am   Lyca Mobile dla mnie ok

Ja kupuje karte Lyca Mobile do swojej komorki-na stacjonarny do Polski place 9 centow /min. Karta kosztuje 10 euro a do wykorzystania na niej jest 15 euro-daja 5 eur gratis. Kiedys pan w tureckiej kafejce zaoferowal mi karte Lyca za 12 euro na ktorej bylo doladowanie za 20 Eur(8 eur gratis) bomba! Teraz tylko kupuje z 10, te za 12 czyzby wyszly juz z obiegu? Narka.
 
 
Mantissa 
Poczatkujacy


Dołączyła: 19 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: Toruń/Gouda
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 6:45 pm   

[quote="nysanka"]witam,

ja dzwonie dosc czesto do Polski na stacjonarny z numeru 09000129 za 1 cent za minute lub na komorke 09000206 6 centow za minute. bez rejestracji i tym podobnych. po prostu wykrecasz numer a potem wybierasz swoj numer i znaczek #.

pozdrawiam[/quote
tzn. najpierw wybierasz nr do kogo chcesz dzwonic- i co dalej? :? nie moge jakos tego skumac :oops:
 
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 7:13 pm   

Mantissa,wybierasz najpierw numer,ktory tu podano,np.09 00 129.Odsluchujesz "sekretarke"i nastepnie wybierasz numer w Polsce,do kogo chcesz zadzwonic i po tym numerze#.Pozdrawiam.
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
Mantissa 
Poczatkujacy


Dołączyła: 19 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: Toruń/Gouda
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 7:17 pm   

Malgosiaxxx dzieki zaraz sprobuje - ta sekretarka tez mowi w tym :twisted: jezyku :D wiec nic a nic nie rozumiem, dzieki :D
 
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 7:20 pm   

Szkoda,ze nierozumiesz,bo czasem sekretarka mowi,ze nie bedzie polaczenia z powodu przeciazenia linii .Sprobuj wtedy 0900 1713 za 3 centy na stacjonarny do Polski.
Geen dank :D
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
TM
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 10
Wysłany: Czw Lis 01, 2007 7:54 pm   

malgosiaxx napisał/a:
Szkoda,ze nierozumiesz,bo czasem sekretarka mowi,ze nie bedzie polaczenia z powodu przeciazenia linii .Sprobuj wtedy 0900 1713 za 3 centy na stacjonarny do Polski.
Geen dank :D


Posluchajcie wsie. Ja place z Kanady 2 centy za minute - ale o co biega do cholery??? A cha!!!!!!!! W zwiazku z rozwojem telekomunikacji w Polsce juz dzis potrzeba trzykrotnie wieksze centrale telefoniczne anizeli maja!!!!!!!Stad "pasztet" jak cholera!!!!!!!To wy w Europie - a co My tu za "wielka kaluza mozemy zrobic"??????????????GOWNO!!!!!!!!!! :roll: :?: :?: :?:
 
 
MArekN
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Czw Lis 01, 2007 9:05 pm   

[quote="Mantissa"][quote="nysanka"]witam,

ja dzwonie dosc czesto do Polski na stacjonarny z numeru 09000129 za 1 cent za minute lub na komorke 09000206 6 centow za minute. bez rejestracji i tym podobnych. po prostu wykrecasz numer a potem wybierasz swoj numer i znaczek #.

to ja spytam jeszcze raz:
1. wybieram te 0900 0129
2. odsłuchuję sekretarkę
3. wybieram 48 i numer w Polsce- czy tak???
czy mogę dzwonić z komórki, czy raczej z automatu na ulicy (bo nie mam dostępu do innego stacjonarnego w Holandii), jaką wtedy kartę kupić
 
 
Danielle
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 6
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 10:57 pm   

Jest jeszcze jedna mozliwosc dzwonienia do Polski z telefonu stacjonarnego na stacjonarny, wykrecam 0900 1555, po wysluchaniu automatycznej sekretarki wybieram 0048 itd i po ostatniej cyfrze zamykam #. Koszt polaczenia 2 centy. Pozdrowienia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group