NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Debiut na forum
Autor Wiadomość
M.ina
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 64
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 6:48 pm   

Dusia napisalas cos o stomtologii.
Czy moglabys sie szerzej wypowiedziec na ten temat.
Protezy nie potrzebuje, ale mam sporo ubytkow. Wiesz chodzi mi glownie o ceny.
_________________
„Dobrze jest zakończyć swoją podróż do celu, ale w końcowym rozliczeniu to właśnie podróż ma znaczenie” Ursula Le Guin
 
 
Beata 
Super gaduła


Wiek: 51
Dołączyła: 13 Gru 2006
Posty: 200
Skąd: Utrecht
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 9:26 am   

Holendrzy sa przede wszystkim wysocy, a ja takich lubie 8)
Moj partner ma 198 cm wzrostu :D
 
 
ewka
Gaduła


Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 171
Skąd: amsterdam
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 1:46 pm   

może szpetni to za duzo powiedziane w każdym narodzie są i szpetni i ładniejsi i najładniejsi, to wszytko kwestia gustu. Ja zuważyłam coś innego w Holendrach ( facetach) co mi się nie podoba. Wiekszość tych, których poznałam ( zaznaczam nie wszyscy!) to ludzie "nijacy" niby wykształceni, z własnymi firmami, a tacy ślamazarni i niezdecydowani, że hoho. Poza tym maminsynki. No, to teraz naraziłam się dziewczynom, które spotykaja się z Panami narodowości holenderskiej :) Dziewczyny, zaznaczam, że tacy są Ci, których ja znam, Wasi sa napewno SUPER, inaczej byscie ich nie wybrałay. pozdrawiam
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 5:26 pm   

hehe... wcale mi sie nie narazilas... heheh...

ja tez znam duzo holendrow, ktorzy sa maminsynkami...
 
 
malgosia
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 296
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 5:33 pm   

generalna uwaga: cechy ktore czynia mezczyzn przystojnymi wysocy etc. u holenderskich kobiet wywoluja wrecz odwrotne wrazenie, totez wersja meska tego narodu jest calkiem calkiem ( szczegolnie chwalilysmy sobie z kolezankami w czasie studiow obserwacje na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Lejdzie i stolowke, bylo wielu przystojnych typow), natomiast nasi polscy koledzy wersja zenska byli zdegustowani...
 
 
Dusia19
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 14
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 7:01 pm   

Ale sie porobilo!! Ja jestem przekonana ze macie tych z wyzszej polki facetow,ale naprawde "nie wszystko zloto co sie swieci",nie bierzcie tak do siebie ,tak naprawde to uroda w codziennym zyciu jest na drugim planie.Jesl ci Holendrzy taaacy przystojni to moze rozwaze przyjazd do Holandi?.
 
 
 
Misia
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 15
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 7:41 pm   

Och kobiety ja znalazlam swoje szczescie w Holandii, chociaż jest to polaczenie dwoch w jednym. Moj facet urodzil sie Polakiem, pozniej przeszedl metamorfoze na Holendra. Polecam takiego mieszańca. Jest to wyjatkowo dobra mieszanka 2 w 1 Pozdrawiam
 
 
 
Dusia19
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 14
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 7:56 pm   

Do M.ina odpowiem ci na priva za godzine
 
 
 
yokasta
Poczatkujacy


Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Leiden
Wysłany: Śro Sty 10, 2007 12:04 pm   

nie chce zakladac nowego tematu
ale to rowniez moj debiut na forum :D
zastanawiam sie jak to mozliwe,ze wczesniej tutaj nie trafilam :roll:
w maju stuknie mi 5 lat w Holandii, w Leiden mieszkam dopiero od 2 i pol roku,wczesniej byl Noordwijk,Sassenheim,Rijnsburg,Katwijk- heh,zmienialam miejsce zamieszkania jak skarpetki :D
...mam nadzieje,ze sie zadomowie :D
mam tutaj garstke znajomych w Leiden,ale to glownie ludzie ktorych poznalam na poczatku...

pozdrawiam cieplutko z deszczowego dzisiaj okrutnie Leiden :)
 
 
EwazHolandii 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 630
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 7:25 pm   

zgadzam się,że w każdym kraju są mniej i bardziej urodziwi mężczyźni.No ale nie tylko wygląd jest najważniejszy,liczy sie przede wszystkim to jakim się jest człowiekiem w życiu. :lol: Mi również podobają się wysocy mężczyźni,no i ja sama jestem wysoka.Ogólnie Holendrzy jak dla mnie są ok. :wink: Ja mam narzeczonego Polaka i on również jest wysokiego wzrostu bo 1,96 cm i to mi odpowiada.pozdrawiam. :039:
 
 
ataga 
PRZYJACIEL FORUM

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 13 Lut 2007
Posty: 478
Skąd: Limburg
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 6:28 pm   

to moze ja tez sie podlacze do tematu... ja mam w sumie chlopaka " miesznego"
urodzil sie w Holandii ale jego rodzice sa oboje z Polski... takze mowimy ze soba po Polsku (on gada tak jak rodowity Polak, zero akcentu) taka mieszanka bardzo mi odpowiada, bo ja po 17 latach w Holandii nie miala bym juz cierpliwosci zeby tutaj kogos sprowadzac i wtajemniczac go w zycie Holenderske, a z kolei zwiazac sie z rodowitym Holendrem to tez nie to.... jezeli rozumiecie o co mi chodzi...

pozdr. Agata
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 7:00 pm   

hmm... szczerze mowiac to nie wiem o co ci chodzi... moj chlopak jest holendrem... tak wiec nie wiem co mialas na mysli... moze pare szczegolow??? :lol:
 
 
ataga 
PRZYJACIEL FORUM

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 13 Lut 2007
Posty: 478
Skąd: Limburg
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 9:32 am   

chodzilo mi o to ze holendrzy nie sa zli, ale ja jednak nie moglabym zyc z rodowitym holenderem.. denerwuja mnie pewne sprawy ktorych oni nie rozumieja, sa tacy wygodni... kurde nawet nie wiem co mam tu napisac. no wogole.. po paru zwiazkach z holendrami stwierdzilam ze to nie dla mnie bo nie czuje sie calkiem na luzie... nie moglam powiedziec ze naprzyklad tesknie za kabanosami bo on i tak nie dzielil ze mna tej " tesknoty"... :lol:
 
 
 
Anna Lucka
Gaduła


Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 154
Skąd: Haga
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:20 am   

Moim zdaniem to czy ktos bedzie czerpal satysfakcje ze zwiazku z obcokrajowcem zalezy tylko i wylacznie od bardzo osobistych czynnikow.
Jestem z moim Holendrem ponad 4 lata i bardzo rzadko przychodzi mi do glowy, ze on nie jest tej samej narodowasci co ja. To samo jesli chodzi o Holandie. Wydaje mi sie, ze moglabym mieszkac w kazdym zakatku swiata i nazywalabym go moim domem. A to czy moja druga polowa jest Chinczykiem, Rosjaninem czy Holendrem nie ma najmniejszego znaczenia dopoki idealnie pasuje.
 
 
India
Poczatkujacy


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 30
Skąd: Holandia:)
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 12:08 pm   

Agata, moze trafialas na "nieciekawe holenderskie egzemplarze :D "
Najwazniejsze ze znalazlas swoja druga polowke :)

Jestem w zwiazku z Holendrem i coz jestem bardzo szczesliwa, i mysle ze duzo daje charakter, osobowosc, czasem wychowanie,kultura osob.
Wczesniejsze moje zwiazki z Holendrami - raczej szybko sie konczyly z mojej inicjatywy jednak trafilam na osobe z ktora chcialabym spedzic zycie :D jestesmy juz dlugo razem i nadal jest wspaniale :P .A czy to jest Holender czy osoba innej narodowosci to nie wazne, chodzi o to zeby sie dwie polowki dopasowaly :P
Uwarzam ze Holendrzy (oczywiscie nie wszyscy)sa przystojni, podoba mi sie ze sa wysocy.Ja jestem rowniez wysoka i nie mam problemow z zalozeniem butow na wysokim obcasie :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group