NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MBO
Autor Wiadomość
agata21229 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 125
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 11:52 am   

suska, tak, z całą pewnością.
 
 
olek1063 
Gaduła

Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 111
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 6:13 pm   

Skończyłem z wynikiem pozytywnym w Polsce technikum jednak, aby mieć szanse na holenderskim rynku pracy należałoby jakąś holenderską szkołę ukończyć. Nie chce studiów wyższych bo nie podoba mi się ten specyficzny rodzaj nauki (chociaż zawsze można je skończyć). Myślałem nad MBO tylko nie bardzo wiem na jaki poziom miałbym aplikować. Szukam na stronie college jako edukacja dla dorosłych, jednak zaczynać od poziomu 2 to chyba mija się z celem, tym bardziej że kierunek jest identyczny z tym jaki skończyłem w Polsce. Chyba, że MBO jest tak skonstruowane, że na każdym poziomie jest co innego i trzeba mieć wiadomości z poprzednich poziomów. Mógłby mi ktoś powiedzieć czy to w ogóle ma sens? Na stronie piszą również, że 1 dzień jest nauka w szkole a pozostałe 3 lub 4 dni pracuje się - zajęcia praktyczne. Czyli tak naprawdę musiałbym przerwać aktualną pracę na rzecz szkoły :)
 
 
tippi85 
Poczatkujacy
tippi85

Dołączyła: 24 Lip 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw Sie 15, 2013 10:00 pm   Nauka w Nl

Kurcze mieszam się już w tych Mavo Havo Mbo i tych innych.
Potrzebuje jasnej porady.Jestem po liceum w Pl z matura.Od dłuższego czasu ucze się holenderskiego kurs ma zakończenie staatexam.Ktory uprawnia mnie do dalszej nauki w NL tylko teraz nie wiem o jakiej szkole mogę wogole myslec.
Poradzcie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group