NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory 2007
Autor Wiadomość
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 12:56 pm   

Mario, znasz moje zdanie o ktorym Ci nie umknelam opisac w prywatnej wiadomosci.
Nie chce niepotrzebnie zasmiecac tego tematu dalszymi probami udowadniania ze jestes "czysty jak lza" bo i Ty i reszta uzytkownikow dokladnie widzi ze jest inaczej...
Jezeli masz cos do powiedznie - kontaktuj sie ze mna na priwa ewentualnie udaj sie do Administratora jezeli uznalesz ze jestem niesprawiedliwa w stosunku do Ciebie...
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 5:25 pm   

Moja wypowiedz :
A tutaj na kogo mniejszosc nie bedzie głosowała
http://gaylife.pl/news.php?idn=1288
Ogolnie to tutaj widze burzliwa dyskusja , Panie Diabel mieszka Pan niby w A'damie a to jest ogolnie miasto tolerancji , kazdy ma swoj glos wyboru i po co Pan podważa czyjesc zdanie ??
Jak chcesz Pan głosowac na PIS to prosze bardzo , wolny kraj , wolny wybór , tylko po co Pan prowokuje innych tutaj ???

Pan Diabel napisał/a:
Mariodsl : Jezeli przeczytam chocby jeden Twoj post, w ktorym dostrzege minimalny wysilek umyslowy to moge z Toba podyskutowac. Poki co jawisz mi sie jako nadworny blazen i to do tego niesmieszny. Wiem, ze kazde forum posiada takiego "mariodsla" - glupkowatego zgruwysa i luzaka i nie zamierzam poddawac w watpliwosc Twojej obecnosci tutaj. Przeczytaj jeszcze raz swoj nic nie wnoszacy post i zastanow sie czy wiesz o czym w ogole piszesz.
Jako rozgrzewke dla zwojow mozgowych polecam odszukanie definicji pojec:
- podwazanie zdania,
- prowokacja.

PS. Pozostaje mi tylko podpisac sie pod powyzszym postem.


Ok, to prosze mi powiedziec kto tutaj burzy miła atmosfere forum ??
 
 
Pan Diabel 
Poczatkujacy
Fashe Romantyk


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 31
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 7:14 pm   

Zaraz zaczniesz chlipac maluchu a tego nikt by przeciez nie chcial. Przejrzalem Twoje zdjecia i przyznam ze najbardziej urzeklo mnie zdjecie w klapeczkach i polowce (Myslovitz Style), to takie romantyczne w czerwonej bluzie (z Londynu) i moje ulubione - kiedy tak slodko salutujesz w zoltej koszulce z napisem "Love Stinks, Sex Smells" (Ty to jestes jednak zartownis, niech Cie nie znam).

Poziomkowym misiem jestes pluszaczku i mam nadzieje, ze z tego zalu do mnie nie usiadziesz pupa w pokrzywy. Swiat potrzebuje takich chlopcow jak Ty moj drogi mario i nie mozesz go zawiesc. Musisz mocno zacisnac swoje delikatne piastki i z calych sil swojej malusiej klateczki piersiowej zakrzyknac "Jestem silny jak maly kucyk!"

Badz dzielny puchatku!

 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 7:59 pm   

:D ladne fotki :wink: widzialam tam nawet jakies z podpisem grubasy...tylko gdzie sie link do nich podzial?
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 7:59 pm   

i tak oto zakończyliśmy temat o wyborach 8)
 
 
Administrator 
Site Admin


Wiek: 48
Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 283
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 7:01 pm   

Odblokowywuje temat Wybory 2007, dyskusja jest ciekawa wiec prosze kontynuowac, tylko jedna duza prosba, prosze trzymac poziom i fason :-)
_________________
Pozdrawiam
 
 
zabaco
Gaduła


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 134
Skąd: vlissingen
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 10:56 pm   

Brawo dla administratora! w koncu zapanowal porzadek:)
 
 
sakahet
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 15
Skąd: Lelystad, Dronten
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 8:37 am   

Ciesze sie niezmiernie! :twisted:
_________________
Pozdrawiam

Asia
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 11:32 am   

:075: ma byc porzadek i kultura przeciez podobno Polacy to kulturalny narod, co wlasnie widzimy w polskiej tv. ale dzieki Adminie za odblokowanie tematu - jak widac byl dosc czesto odwiedzany a i dyskusja zawzieta , no fakt czsem kogos poniosly nerwy i polityczne zapedy ale przeciez o polityce mowa wiec chyba nie powinnismy sie dziwic , ze ktos kogos blotem obrzuca. ale mam nadzieje ze teraz bedzie juz grzecznie przynajmniej na poczatku... :064:
 
 
sakahet
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 15
Skąd: Lelystad, Dronten
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 1:52 pm   

Swoja droga nie moge zniesc i wkurzam sie makabrycznie na "negatywna kampanie". Wszystkie strony od prawa do lewa uzywaja sobie tylko na przeciwnikach. Mowia: "tamten ma smierdzacy podkoszulek. Odpocznijcie drodzy wyborcy od smrodu" (czyli w domysle: glosujcie na nas). Ja bym wolala, by w swoich spotach mowili otwarcie: "glosujcie na nas. Nasz program poprzez (... - tu wstawic MERYTORYCZNIE tresciwy tekst) przyczyni sie do (... KONKRETY!!!)". Czy moje wymagania sa naprawde za wysokie?..... :?
_________________
Pozdrawiam

Asia
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 1:57 pm   

nie nie sa wysokie- ale niestety dla nas szarych ludzi - cos mam wrazenie ze dla politykow to sa wlasnie za wysokie wymagania- lepiej przeciez wyttykac błedy poprzednikow oczywiscie nie patrzac na swoje niz mowic konkretnie . ale mnie wkurza jeszcze bardziej fakt przechodzenia z parti do parti a co za tym idzie zmienianie pogladów w zaleznosci od potrzeby chwili.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
inspektorbrzoza 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 61
Skąd: Katowice/ Lelystad
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 12:56 pm   

Eeeeehhh... Nie oczekujcie konkretów w kampanii wyborczej. Przecież ona, jak całe media zresztą, rządzi się prawami komercji. Więc chwytliwe i zapamiętane będzie tylko to, co wywoła u odbiorcy emocje. Poza tym klony obiecywały rozmaite bardzo konkretne sprawy i na słowach się skończyło. Dlaczego nikt o tym nie pamięta? Bo to były ważne, ale NUDNE konkrety. Jak choćby takie, że ludzi pokroju Leppera, czy Giertycha nigdy do władzy nie dopuszczą.
I jeszcze jedna rzecz... Gdzieś tam wyłowiłem oczami takie stwierdzenie, że ludzie tworzący LiD siedzą jeszcze mózgami w poprzednim systemie, że to komuniści. Już nie wiem, jakich bezradnych westchnień używać w takich przypadkach. Przecież to są młodzi ludzie, ktorzy już u zarania systemu byli jeszcze dziećmi. Jacy komuniści? Pamiętam, jak w telewizorni zamiast piejącego koguta zobaczyłem generała, jak matka wtedy płakała, a wcześniej- jak ojciec mial jechać czołgiem do sąsiadów, na południe. To kojarzenie LiDu z komunizmem wydaje mi się tak samo mądre, jak Tuska z Wermachtem.
Ja w czasie szkoly średniej roznosiłem ulotki Solidarności, później zdarzyło mi się nawet krótki czas, że byłem w ochronie Wałęsy. To były piękne czasy romantycznego buntu i wiary, że będzie lepiej. A teraz patrzę na sejm pełen syfu i kretynizmu.
"Róbta, co chceta". Ja idę głosować- choćby po to, żeby zapolować na kaczki ;)
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING
 
 
malgosia
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 296
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 1:28 pm   

wszystkim watpiacym polecam:
http://www.youtube.com/watch?v=cAWFqwEuiMo
 
 
sakahet
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 15
Skąd: Lelystad, Dronten
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 6:06 pm   

inspektorbrzoza napisał/a:
Eeeeehhh... Nie oczekujcie konkretów w kampanii wyborczej. Przecież ona, jak całe media zresztą, rządzi się prawami komercji.

Prawda to... tylko ta komercja mnie po prostu oslabia... Ja bym chciala glosowac pod wplywem wlasnego rozsadku i rozwazan na podstawie konkretnych danych, a nie na podstawie emocji.
inspektorbrzoza napisał/a:
Gdzieś tam wyłowiłem oczami takie stwierdzenie, że ludzie tworzący LiD siedzą jeszcze mózgami w poprzednim systemie, że to komuniści. Już nie wiem, jakich bezradnych westchnień używać w takich przypadkach. Przecież to są młodzi ludzie, ktorzy już u zarania systemu byli jeszcze dziećmi. Jacy komuniści?

To nie do konca tak... Mlodzi socjaldemokraci sa dosc mocno kontrolowani przez starszakow. Jak ktos watpi to juz tu gdzies byl glos o tym, jak pieknie tow. Kwasniewski sprowadzil Olejniczaka do parteru. Olejniczak jest tylko ladna buzia do kamer. Natomiast fakt ulaskawienia przez prezydenta Kwasniewskiego kolesiow zamknietych w jakiejs aferze (juz nie pomne nazwisk) pokazuje mi, ze mlodzi czy starzy - raczka raczke myje i generalnie jest sitwa. Takie JA wysnuwam wnioski, kazdy ma prawo do swoich. Pamietam rowniez ukrecenie lba projektowi rurociagu gazowego z Norwegii w ramach dywersyfikacji gazu oraz afery lapowkarskie wraz z chronieniem siebie nawzajem za Millera. Zas tow. Jakubowska to juz sam kwiat lewicy.

Pomijajac grzeszki ktorych w sumie jest calkiem sporo we wszystkich ugrupowaniach, mozna sie zabawiac w wyliczanke; istnieje cos takiego jak socjalistyczne podejscie do problemow spolecznych, ktorego u lewicy zdecydowanie nie popieram. W moim slowniku nazywam to filozofia "dac". I to niby ma zalatwic problem. Dac bezrobotnemu, dac matce, dac temu, tamtemu... efekt: w Niemczech bezrobotni doskonale zyja sobie na zasilku i wcale im nie spieszno do pracy. Becikowe u nas wyszlo od prawicy ale jest socjalistyczne jak sam Kwasniewski: niechciane dzieci przytrzymywane dla tych 1000 zl, opoznienia w adopcji... Czy nie lepiej byloby wymyslec madre ulgi podatkowe??? Ale nie, model socjalistyczny to wysokie podatki i wysokie rozdawnictwo. Wracajac do przykladu bezrobotnych, skrajna odmiana tego zjawiska jest polska wies popeieerowska, gdzie dominuje postawa roszczeniowa. Postawie roszczeniowej mowimy NIE. Moim zdaniem to dosc powazna ulomnosc o zabarwieniu aspolecznym.

Co wiecej, wracajac do ludzi. Znam osobiscie poszczegolne osoby z mlodej lewicy. Nie zaglosuje na nich. Znam rowniez demokratow. Na nich tez nie zaglosuje. Demokraci maja poglady gospodarcze bardzo socjalistyczne. Uwazam, ze to zle dziala. Slucham ich i wyciagam wnioski. Nie, nie chce miec tych ludzi u wladzy.
_________________
Pozdrawiam

Asia
 
 
inspektorbrzoza 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 61
Skąd: Katowice/ Lelystad
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 10:14 am   

"Tys prowda", jak mawiał Kwiczoł.
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group