NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Wto Sie 14, 2012 1:02 pm
wozki,kremy, pieluszki i inne dzieciece zakupy
Autor Wiadomość
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 12:19 pm   

Ja uzywalam jeszcze w tamtym roku pieluszek z lidla i powiem wam ze bylam z nich bardzo zadowolona paczka pieluch bodajze 50 sztuk kosztuje ok.7,50 Euro (bo kupowalam je w holandii) nie wiem czy w polskich lidlach tez sa takie same :? i naprawde zadnego uczulenia moja corcia sie nie nabawila kupowalam tez chusteczki nawilzajace w lidlu (do tej pory kupuje) tez sa :023: .Pozdrawiam i polecam sprobowac :wink:
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
imikl 
Poczatkujacy


Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 48
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 4:14 pm   

ostatnio "zdradzilam" pampers (ktorego "miksowawam" z huggis) i kupilam pieluszki firmowane logiem C1000. myslalam,ze skoro pupa Okruszka nigdy sie nie odparzala za nadto,to moze "zaoszczedze" pare centow. i musze wam powiedziec,ze to byla najglupsza rzecz jaka w zyciu zrobilam. przez pierwszy tydzien bylo Ok,ale potem przez kolejne dwa poprostu masakra- cos na styl zapalenia pieluszkowego. na szczescie Sudokrem spisal sie na 5+. wrocilismy do Naszych pieluszek i juz jest dobrze. nigdy wiecej takich "oszczednosci"
pozdrawiam
_________________
Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta
 
 
imikl 
Poczatkujacy


Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 48
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 4:37 pm   

Agnes1313 napisał/a:

A chusteczki "Zwitsal" z etos sa dobre?
Co do pieluszek "pampers"- nie wiem jakie są ale są drogie... Ostatnio częściej zaglądam do Kruidvat`u (przystępne ceny) ale pieluszki z Lidl`a wypróbuje (moje maleństwo) :)
A co do porad: od znajomej dowiedziałam się o pewnej kuracji. Otóż na dwa tygodnie przed planowaną ciążą należy dziennie jeść łyżeczkę kminku ( nl: komijn zaad) to ponoć zapobiega przy niemowlęcej kolce. Ale na ile ta metoda jest skuteczna niedługo się zorientuję... Niemowlakom przecież też podaje się herbatki kminkowe :023: :061:

uwazam ze generalnie firma Zwitsal robi najlepsze kosmetyki dla dzieci na rynku. jednakze jesli chodzi o ceny to niestety sa nienajlepsze-wysokie znaczy sie :) chusteczki pampers sa rownie dobre (dla pupy mojego synka bynajmniej:) i tansze od zwitsal'a.
pozdrawiam
_________________
Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Cze 06, 2007 4:39 pm   

Mam male pytanie, gdzie na necie moglabym uslyszedz piosenke/muzyke "speelt een mooi slaapliedje"?
Chcialabym kupic muziekmobile i wiekszosc z nich gra wlasnie ten ton ale absolutnie mie mam pojecia jak to idzie...
Sprawdzalam na wyszukiwarce ale nic nie znalazlam a rozwazam wlasnie teraz zakupy przez internet. Chyba ze sie jutro wybiore do jakiegos dzieciecego sklepu i tam sprawdze :)
 
 
Magda S. 
Gaduła


Wiek: 50
Dołączyła: 03 Maj 2007
Posty: 112
Skąd: okolice Goudy
Wysłany: Śro Cze 06, 2007 4:47 pm   

Renata,
''speelt een mooi slaapliedje'' to nie tytul piosenki. To znaczy ''gra (odtwarza) ladna kolysanke''. To zapewne sie tyczy muziekmobiel (karuzelki z pozytywka)?
A melodyjki sa rozne. Ja teraz kupilam Tiny Love. Sa tam 3 melodyjki klasyczne (Bacha, Bethovena i Mozarta) i pozytywka gra 15 min.
Bedziesz wiec musiala sie chyba przejsc do sklepu i sprawdzic, ktora ci sie podoba.

Powodzenia!
_________________
Wąski strumień świadomości bardziej bawi mnie niż złości...
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Cze 06, 2007 4:57 pm   

Myslalam ze to tytul poniewaz przy innej pozytywce pisze: Mozart albo "somwhere over the rainbow" wiec pomyslalam - jak widac myslnie, ze to rowniez jest jakis tytul. Powinnam byla sprawdzic w slowniku :lol:

No wiec dalej jestem w kropce bo mi bardziej zalezy na przyjemnej melodii niz na wygladzie karuzeli... Teraz zaluje ze nie kupilam tego wczesniej bo mialam taka ulubiona pozytywke ale nie chcialam dokladac bagazu przed przeprowadzka...

Kiedys w Szwajcarii kupilismy znajmomym piekna pozytywke z Moonlight sonata Bethovena ktorej nigdzie w UK nie spotkalismy. Kazdy kraj ma inne faworyzowane melodie.
No coz, poszukiwan ciag dalszy... :)

Dziekuje Magdo za odpowiedz :D
 
 
malgosia
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 296
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 3:38 pm   

A ja dostalam design pozytywke z bialo czarnymi stworkami ze sklepu Jana des Bouvrie, taki tutejszy guru wzornictwa, melodia po prostu koszmarna..,
natomiast w Polsce siostra kupila dwustronna ksiazeczke TINY LOVE do 3 miesiecy bialo-czarno-czwrwono-niebieskie rysunki, na odwrocie kolorowe. Ksiazeczka ma dzialanie hipnotyzujace i moja corcia 3 miesiace i jej siostrzenica maja obsesje zebry, wpatruja sie w jej rysunek z zachwytem niemal godzinami,polecam.
Malgosia
 
 
Magda S. 
Gaduła


Wiek: 50
Dołączyła: 03 Maj 2007
Posty: 112
Skąd: okolice Goudy
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 3:51 pm   

Identyczne kolory ma ten mobiel Tiny Love. Bialo-czarne spirale, ktore sie kreca i kolorowe stworki, no a do tego klasyczna muzyka - mam nadzieje, ze moja dzidzia bedzie caly dzien jak zahipnotyzowana, haha... :D
_________________
Wąski strumień świadomości bardziej bawi mnie niż złości...
 
 
Agnes1313
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 92
Skąd: Okolice Nijmegen
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 1:40 am   

Tez dostalam dla szkrabka TINY LOVE i jest super, mala smiesznie sie juz wierci i uspakaja jak slyszy te melodie, a co do zabawek czarno-bialych sa klocki z firmy Fisher Price - 3 klocki- 3 obrazki czarno-biale, 9 obrazkow + lusterko, 6 odmiany materialu, z dzwoneczkami i grzechotkami w srodku a jedna wibruje i sie lekko porusza, wszystko w fajnym pudelku dla dzieci od 0+ - minus cena okolo 20 euro ale moze jakas promocja... ja kupilam w niemczech za 8euro-


I potwierdzam- pozytywki czo kraj to obyczaj. W niemczech panuje lu lu li czy jakos tak- mnie ta melodyjka poprostu drazni :twisted:
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 2:10 pm   

Moje drogie, czy to jest te magiczne Tiny Love o ktorym tu piszecie?


Bede musiala zajsc do sklepu i sprawdzic to cudo :)
 
 
Magda S. 
Gaduła


Wiek: 50
Dołączyła: 03 Maj 2007
Posty: 112
Skąd: okolice Goudy
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 8:09 am   

Tak, to jest to. Sa 3 wersje: z zielonym, niebieskim i bialym pudeleczkiem z przyciskami.
_________________
Wąski strumień świadomości bardziej bawi mnie niż złości...
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 9:37 am   

Zastanowilam sie nad ta pozytywka i doszlam do wniosku ze nie bede jej kupowac... Dzieciaczek bedzie sie wpatrywac bo te spiralki maja wlasciwosc "hipnotyzujaca", wole by moj maluch troche marudzil ogladal zwykle zwierzaczki niz dostawal zeza probujac sie skupiac na tych wirkach :lol:
 
 
gosik 
Gaduła

Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 105
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 3:57 pm   

włączę się do dyskusji. kupiliśmy coś podobnego- tylko starszą wersję naszemu synkowi i szczerze powiem że to tylko strata kasy.... julek wcale się tym nie interesował- mimo pięknych melodii i kształtów- fakt że częściej był ze mną na ręcach i w łózku niż w swoim łózeczku ale jednak czasmi mu to włączaliśmy. zabawka spodobała się w momencie kiedy umiał już wstawać-poprostu ją posuł chyba mu przeszkadzała bo rozbraiał ją z dużą mocą...teraz dostaliśmy fajną, zwykłą do postawienia na pólce zabawkę z melodyjkami- mam nadzieję że przy drugim dziecku się sprawdzi.pozdrawiam serdecznie
_________________
gosik
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 7:50 pm   

Dzis mielismy kupic pozytywke.
Ja chcialam cos z ladna muzyka, maz cos co ma wiecej przyciskow, swiatelek i nie wyglada na tanioche...
Trudno jest go przekonac ze pozytywka z pluszowymi zwierzaczkami wcale nie wyglada cheap tylko jet bezpieczna bo miekka...

Wrocilismy do domu bez pozytywki, chyba... Juz nie jestem pewna, musze sprawdzic w torbach co my w koncu kupilismy...
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 10:33 pm   

Dziewczyny, w koncu znalazlam czas na przerobieniem tematu z ciaza wiec pojawi sie kilka nowych tematow, tak by nic nam nie ucieklo oraz by nowe mamy mogly latwo znalesc te nasze perelki :)

Dopisze wiecej na temat moich zakupow gdy bede miala wiecej wolnego czasu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group