NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Wto Sie 14, 2012 1:02 pm
wozki,kremy, pieluszki i inne dzieciece zakupy
Autor Wiadomość
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 11:45 pm   

marzena napisał/a:
Renata
W Nl jak njbardziej Lidl występuje i to dość czesto :)
Co do sudocremu - polecam, moim zdaniem jest dużo lepszy niż alantan, nie wiem tylko czy dostępny w Nl, ale jak cos to sobie zapasy w Pl zrobie.



Witam w holandii tez jest sudokrem i radzilabym ci nie kupowac w polsce poniewa tu ceny sudokremu sa o wiele nizsze niz w Pl. Pozdrawiam
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 4:09 pm   

Ok, mam pierwszy zakup do odradzenia: pieluszki firmowe Kruidvat...
Nie wiem dlaczego je kupilam... Od urodzenia kupuje corce pampersy i wszystko jest ok ale chcialam sprobowac cos nowego a ze wlasnie kupowalam pampersy w Kruidvat wzielam jedno opakowanie ich pieluszek.
Nie radze mnie nasladowac: pieluchy sa twarde jak dykta, nie wchlaniaja za dobrze i nie wiesz kiedy sa pelne... Do tego niby maja elastyczny pasek ale nie bardzo jest wygodny...

Bede sie dalej trzymac papmersow zwlaszcza ze maja promocje: 3 opakowania w cenie za 2...
opakowanie 62 pampersow kosztuje 9.99 euro, w promocji placisz za dwa chyba 19 z centami...
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 7:47 pm   

masz racje Renata H te pieluchy z kruidvat-u sa beznadziene ,jak dziecko ma nasikane ,to prawie wisza do samej ziemi , i cena tez nie jest taka rewelacyjna ,pampersy sa jednak najlepsze i czesto mozna je taniej kupic :D
 
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Sob Paź 13, 2007 3:45 pm   

woron, mam kolejne pieluszki do odradzenia: Huggies, czy testowalas je?

pielucha po nasiusianiu jest ciezka - ok, wklad robi sie taki zelowy ale problem polega na tym ze na pieluszcze, tej czesci ktora dotyka pupy dziecka sa wykonane male naciecia aby mocz i kupa wsiakala w pieluche tylko ze to dziala rowniez w druga strone: ten zelek wylazi przez te naciecia i przykleja sie do pupy dzieciaczka.
Moze to i nie jest problemem ale nie podoba mi sie ze ten zelek wylazi na zewnatrz i przykleja sie do skory...
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Paź 13, 2007 7:45 pm   

A czy probowalyscie pieluchy z ETOSA?Teraz taka promocja,wygladaja jak pampki,ale czy sa rownie dobre? :?: :?:
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 12:08 am   

Renata H huggies przemakaja w nocy dlatego ich nie kupuje ,no i ten zel ,pozostaje przy pampersach ,zawsze kupuje wiecej paczek jak sa obnizki ,i wychodza nawet taniej jak z kruidvatu , czy z lidla, ja probowalam wszystkich pieluch ,ktore mozna tutaj kupic ,jeszcze sa dobre nazwa ara ,mozna kupic tylko w makro i sa dosc tanie
 
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 1:21 am   

RobKam, nie mam pojecia jakie sa te z Etosa...

Ara tez nie probowalam... Nie mam karty do makro choc gazetki dostaje - poprzedni lokator zapomnial zmienic adres :)

Kiedys w Polsce korzystalam z LIBERO, chyba byly dobre bo tylko te kupowalam... :)
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 10:45 pm   

u mnie chyba czas skonczyc z tymi pieluchami ,sadzam synka na nocnik ,a on nic ,siedzi ,a pozniej sie w gacie zerznie ,no i co mam zrobic? :shock:
 
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 10:48 pm   

Woron,a trzeba bylo dzis super nianie ogladac na TVN :lol:
Wiesz,kup synkowi taki fajny nocniczek z krzeselkiem,swiatelkami i gwizdkami to zobaczysz jaki chetny bedzie :D
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 10:51 pm   

malgosiaxx mam taki i nic nie pomaga , :shock:
 
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 11:11 pm   

nocnik z pozytywka dla mnie to najlepszy wynalazek!

Sadzaj malucha na nocnik od razu po przebudzeniu dziecziaczka o ile nie jest w marudnym nastroju, baw sie z nim, nie ograniczaj terenu ze nocniczek ma byc tylko w lazience, jesli dzieciaczek chce to nich bierze go do pokoju byle to zakonczylo sie sukcesem, no i nie zostawiaj go samego by siedzial na nocniku to takie nudne, ja w lazience czytam gazety a taki dzieciaczek tez musi miec jakies zajecie :)

Ja naleze do tej grupy kobiet ktore uwazaja ze nalezy przyuczac dziecko do nocniczka jak najwczesniej... Druga szkola mowi by uczyc nocniczek gdy dziecko zaczyna rozumiec do czego to sluzy.
Moje dziecie w wieku poltorej roku zalatwialo swoje potrzeby do nocnika lub na sedesie, nie zakladalam zadnych pieluch...

Ja swoja core bede sadzac na nocniczek gdy ta bedzie umiala samodzielnie siedziec... Musze kupic nocnik z pozytywka ktory gra gdy jest na dnie wilgotny...
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 12:01 am   

Renata h nocnik stoi w pokoju ,ale to tez nie pomaga ,siedzi z 10 minut i nic ,a rano ja sie zawsze spiesze ,nie mam czasu na zabawy ,trzeba dzieci umyc,ubrac ,spakowac torby ,zrobic sniadanie ,pozniej zaprowadzic do szkoly i do przedszkola ,no i leciec do pracy i tak jestem zawsze na ostatnia minute ,to poranne zabawy odpadaja ,pieluchy to wygodnictwo ,moze jakbym musiala sama je prac ,to napewno szybciej bym sie wziela za ten nocnik :oops:
 
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 11:06 am   

Podrzuc malucha do mnie - zajme sie nim i w ciagu miesiaca dzieciaczek nie tylko bedzie siusiac do nocniczka a nawet rano sniadanie dla mamusi do lozka przynosic ;)

Oki rozumiem, ja nie pracuje zawodowo wiec wiecej czasu mam dla dziecka, dla domu i jest mi latwiej z takimi sprawami...
 
 
gosik 
Gaduła

Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 105
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 11:15 am   

co do nocniczka- tez mielismy taki z fisher price i w ogole nie zdal egzaminu, moj synek nawet nie chcial na nim posiedziec- nie wazne gdzie stal.sam zawolalam w pewnym momencie siku- mial 2latka i dlugo tlumaczylismy mu ze czas juz robic siku jak mama i tata. kiedy zawolal to spedzilam caly tydzien w domu zeby czasem na spacerku nie zdarzylo sie ups. udalo sie bez jakis wiekszych wpadek.jedynie kupki czasem laduja w majteczkach.... :oops:
_________________
gosik
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 11:29 am   

fisher price to nieprzydatne gowienko do ktorego trzeba robic siusiu z linijeczka by dokladnie w odowiednie miejsce by zagralo :roll:

ja stawiam na polskie nocniczki ktore maja sensory na dnie, jest mokry - gra a dziecie sie cieszy. taki zwykly bez bajerow...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group