NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Wto Sie 14, 2012 1:02 pm
wozki,kremy, pieluszki i inne dzieciece zakupy
Autor Wiadomość
justyna9 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 1:08 pm   

Witam wszystkie mamuśki!
Mam pytanko.... czy wiecie może jak nazywa się tutaj proszek do prania dla niemowląt??? No i czy jest ok, bo już zastanawiam się nad tym czy nie kupić w Polsce.
Pozdrawiam
 
 
dorota-ol 
Gaduła
dorota-ol

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lip 2009
Posty: 123
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 1:49 pm   

Ja używam Ariel żel sensitive ( taki od 15 stopni jest bardzo wydajny i nie uczula) i płyn do płukania ( zawsze biały z obrazkiem misia) ;-)
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 1:58 pm   

uzywam Neutral plynu do prania... plynu do plukania nie uzywam... ponoc lepiej nie uzywac do 1 roku zycia...

http://www.neutral.nl/
 
 
sabik
Poczatkujacy


Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 13
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 6:15 pm   pieluszki z ALDI'ego czy ktoś używał ??

hej zamierzam zakupić pieluszki w holandi dla naszego maleństwa ponieważ skończył mi się polskie:) czy ktoś używał tych z aldiego i mógłby coś o nich napisać?? widzę że polecacie kruidvatowskie i z etosa, mój maluszek ma 2 tygodnie tak na marginesie:) z góry dziękuję za odpowiedź. Aha i czy znacie jakieś godne polecenia chusteczki nawilżające?? :036: :036: :036:
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 6:28 pm   

sabik,
Cytat:

hej zamierzam zakupić pieluszki w holandi dla naszego maleństwa ponieważ skończył mi się polskie:


teraz tylko mozna poczekac na pytanie... jakie podpaski moge kupic w Holandii bo polskie mi sie skonczyly i jaki papier do kibelka bedzie naj....

och ludzie ,wiecej wlasnej inicjatywy i wiary we wlasne mozliwosci

jak bedziesz w drogerii w sklepie w aptece zapytaj sprzedawcy on/ona na pewno poleci ci najlepsze i nie koniecznie najdrozsze pieluszki ,no chyba, ze nieznajomosc jezyka uniemozliwi ten kontakt :029:
 
 
sabik
Poczatkujacy


Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 13
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 6:38 pm   

właśnie dlatego rzucam pytanie tutaj może jakaś mama odradzi lub podpowie jakiej marki warto kupić... skoro jest taki temat nie rozumiem dlaczego od razu piszesz o papierze toaletowym i podpaskach... yyy :119:
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 8:00 pm   

a jakie mialas pieluszki z polski?

ja uzywalam tylko papmersy a pozniej huggies pieluchomajty

chusteczki na poczatku tylko papersy i natusan a pozniej jak juz dzieciaczek byl ponad roczny to bez roznicy :)

nie znam pieluch z aldiego, kup jedno opakowanie i sprawdz jakie sa czy dziecko nie ma odparzen bo z pieluchami to roznie bywa, jeden ma uczulenie na papmersy i choc rodzicow na nie stac to jednak kupuja z etosa czy alberta bo ich dziecko lepiej je znosi niz te najlepsze marki :)
 
 
sabik
Poczatkujacy


Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 13
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 8:59 pm   

z polski miałam huggies, rossman i biedronkowe, chwalę sobie te z rossmana i biedronki huggies bez szału niby miały wycięcie na pępowine ale okazało się że dzieciaczek w nich utonął i nie dały rady. Czytam opinie na forum i widzę że kilka kobitek polecam kruidvata, etosa i lidla. No tak pampers zachwala wiele mam:)) Nie ma reguły co podejdzie któremu maluszkowi;) :082:
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 7:24 pm   

papmersy mozna zawsze kupic na [promocji ktore sa naprawde czesto i wcale tak drogie nie sa

ale kup po jednym opakowaniu etosowskich czy kruidvat pieluch i sprawdz jak twoje dziecko na nie reaguje

albo nawet popros w sklepie czy nei maja czesem darmowych probek bo wiem ze etos zawsze dawal
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 10:15 am   

Moja druga córeczka ma niecały roczek i też używam pampersów (np. teraz w kruidwarcie była promocja 2+1, kupiłam te duże paczki po 70sztuk i cena za jeden mi wyszła 0,18 centów, do tej pory taniej mi się kupić nie udało).
Nie eksperymentuje po tym jak 9 lat temu przy pierwszej próbowałam i wszystkie oprócz pampersów ją odparzały.

Za to polecam chusteczki do pupy z Aldika :)
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
sabik
Poczatkujacy


Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 13
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 2:40 pm   

w końcu kupiłam pieluszki z lidlu i są ciut ciu dużawe ale póki co jestem zadowolona,mały także:)) chyba podjadę do kruidvata bo tak zachwalacie te pieluchy :] a jeszcze jedno pytanko nestle czy nutrilon??
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 4:19 pm   

Używamy Nestle.
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
marta75 
Gaduła
marta75

Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 26 Cze 2010
Posty: 159
Skąd: krakow-veenendaal
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 8:01 pm   

O ile sie nie myle?? Nutrilon nalezy do grupy Nestlé wiec wszystko w rodzinie
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 8:40 am   

tez mi sie wydaje, ze ot jest Nestle Nutrilon :-)
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
martaa84 
Gaduła
pozdrawiam marta

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 01 Gru 2008
Posty: 122
Skąd: den haag/slask
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 10:25 am   quinny buzz3

a ja mam pytanie do mam,ktore sa albo byly posiadaczkami wozka quinny buzz 3 czy bylyscie zadowolone z tego wozka,czy latwo sie go prowadzi i czy miesci sie w drzwiach tramwajowych(wlasnie tych specjalinie dla wozkow przeznaczonych,bo wydaje mi sie ze te tylne kola sa szeroko ustawione)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group