NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Śro Kwi 01, 2015 9:31 pm
CIAZA I POROD
Autor Wiadomość
Malgosiaka 
Poczatkujacy


Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 6
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 2:32 pm   

Czesc dziewczyny. Jestem na forum nowa i chcialam sie z Wami przywitac. :) W Holandii jestem dosyc czesto. JEstesmy tu z mezem poniewaz maz narazie pracuje tu w Holandii...a teraz poniewaz jestem w 5 m-cu ciazy i nie chcemy sie za bardzo ze soba rozstawac w tym czasie wiec bede tutaj baaaardzo czesto... do PL jezdzimy tylko raz na miesiac na tydzien do lekarza i spotkac sie z rodzinką.:) Pozdrawiam was serdecznie. :039:
 
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 4:41 pm   

Malgosiaka, witaj wśród brzuszkowych ;) Ja mam pytanie: jak sobie wyobrażasz poród, tutaj czy w PL? Masz ubezpieczenie tutaj? Nie moja sprawa i pewnie o tym pomyślałaś ale się lekko zaniepokoiłam...
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
Malgosiaka 
Poczatkujacy


Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 6
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 6:46 pm   

Mamqa... Nie nie..spokojnie..ubezpieczenie mam zamiar teraz wykupić ale tylko w razie czego.. bo bede rodzic w PL. :) No i oczywiscie czytam narazie o tych ubezpieczeniach tu. Wszystkie strony ubezpieczalni sa tylko po holendersku..wiec hmmm no na niewiele mi sie znajomosc angielskiego w tym przypadku. :) A Ty jakie masz ubezpieczenie i jak myslisz gdzie najlepiej sie ubezpieczyc.. Jak mzoesz to napisz mi na priwka. :) Z gory dziekuje. :)
Narazie sie rozkrecam i orientuje co i jak. Czytam, pytam..no i wlasnie tez dlatego jestem tu z Wami. :)
Ostatnio zmieniony przez Malgosiaka Pią Sty 14, 2011 6:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 6:54 pm   

Malgosiaka,


Witaj Malgos ....
jesli masz na mysli wykupienie tutejszego ubezpieczenia ,to takiego ''w razie czego'' to raczej tu nie ma ....
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Malgosiaka 
Poczatkujacy


Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 6
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 7:10 pm   

GOCHNA... no tak napisalam .."w razie czego"... ale chce wykupić normalne ubezpieczenie bo wiem ze jest wazne.. Mam z Polski teraz ubezpieczenie bo prowadze tam firme.. i mam europejska karte ubezpieczeniową ktora dziala na takich samych zasadach jakbym byla ubezpieczona tutaj, no ale musze podjac decyzje bo jesli po porodzie bedziemy chcieli byc razem tutaj no to jednak wazne jest zebym byla juz zarejestrowana i ubezpieczona w Holandii. :)
Szukam tez holenderskiego nauczyciela ktory by przychodzil do Nas do domu. Macie moze jakies namiary na kogos dobrego??
 
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 7:14 pm   

Malgosiaka, na priwka nie pisze bo się mało znam na ubezpieczeniach, ja mam to szczęście że mężowi od razu z wypłaty potrącają za nas więc mało mnie to interesuje ;)
Zmartwiłam się Twoim postem bo jednak ciężko przewidzieć co w ciąży będzie się dziać (jak choćby u mnie, pełno problemów) no i chyba jak chcesz w Polsce rodzić to chyba z miesiąc wcześniej zjedziesz, przed terminem bo to też ciężko przewidzieć jak będzie.
Angielski Ci wystarczy jeśli tylko wybierzecie się osobiście do któreś ubezpieczalni. Tu na forum jest dość długi temat o ubezpieczeniach, przejrzyj go, może coś pomoże Wam wybrać :)
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
Malgosiaka 
Poczatkujacy


Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 6
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 7:36 pm   

Mamqa..tak wiem juz tam zagladałam na ten wateczek. :) No mysle ze po swietach wielkanocnych czyli po 24 kwietnia to juz bede w PL czekac na dzidzię naszą!! :) Nie moge sie przekonac do tutejszych lekarzy..
 
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 8:07 pm   

Malgosia, a gdzi edokladnei mieszkasz w Hadze, w jakim rejoni?

Co do porodu tutaj to nei narzekam, nie bylo tak zle :)
 
 
Malgosiaka 
Poczatkujacy


Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 6
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 8:13 pm   

Jagodka o widze ze Ty tez z Hagi.. :) Fajnie :) Ja mieszkam Den Haag -Nootdorp :) ale tu i tak wszedzie rzut beretem :) Dawno juz tu jestes?? I jak dużą masz dzidzię?? Czy moze to juz nie dzidzia?? :)
 
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Sob Sty 15, 2011 7:13 pm   

Jestem niewiele bo ponad 3 lata a dzidzia to juz w sierpniu pojdzie do szkoly, (4lata bedzie meic)
 
 
Malgosiaka 
Poczatkujacy


Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 6
Skąd: Den Haag
Wysłany: Nie Sty 16, 2011 12:00 pm   

:) Chłopczyk czy dziewczynka..??
 
 
 
k.f.p. 
Poczatkujacy

Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 19
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 6:40 pm   

podbijam wątek :081:
Jest Klub Mam a Klubu Ciężarnych nie ma...
Fajnie byłoby z kimś po prostu pogadać o urokach ciąży,dolegliwościach,kompletowaniu wyprawki czy poprostu o czymś co akurat dzisaj nas trapi...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group