NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
lszukam laryngologa
Autor Wiadomość
edytagd 
Poczatkujacy

Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 3
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 4:48 pm   lszukam laryngologa

Witam !! Mam pytanie :szukam laryngologa w holandii nie koniecznie polskiego ale jeśli ktoś zna to bardzo prosiłabym o namiary ... jak nazywa sie laryngolog po holendersku ?
czy moze ktoś mi pomóc ?pozdrawiam
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 5:02 pm   

edytagd, nazywa sie go potocznie KNO-arts lub ...keel-, neus- en oorarts
trzeba miec do niego skierowanie od lekarza domowego
przyjmuja w poliklinikach lub szpitalach ...

:039:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
rastawomen 
Poczatkujacy
życie na nowo

Wiek: 29
Dołączyła: 01 Maj 2010
Posty: 5
Skąd: Pomorze / Den Haag
Wysłany: Nie Lis 27, 2011 1:17 pm   

ile trzeba czekać na laryngologa ? jeśli choroba jest przewlekła i musi być leczona natychmiastowo ? ( moja koleżanka miała zapalenie ucha musiała czekać przynajmniej dwa tygodnie -.- , zdążyła pojechaći leczyć się w polsce czy to jest normalne ) z moich objaw wynika że mam zapalenie zatok i potrzebuje lekarstw lub przeczyszczenia zatok, ponieważ mialam juz tą chorobę w polsce przyjęli mnie natychmiastowo , ale w hollandii nie dość że musisz zapisać się do lekarza rodzinnego który przyjmuje od pon do pn (sobotę i niedziele nie) to co mam zrobić ???
 
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Nie Lis 27, 2011 1:50 pm   

w soboty i niedziele mozesz sie udac do najblizszego huisartsenpost
zalezy od lekarza jest tak jak mowisz hisarts naprzod mowi prosze brac paracetamol i jakby co to wrocic za 2tyg
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Lis 27, 2011 1:51 pm   

rastawomen,

do lekarza specjalisty czeka sie wHolandii nawet do trzech miesiecy
co nie oznacza ze nie zostaniesz przyjety wczesniej

czasem jesli konsultacja jest potrzebna natychmiast (cito) to lekarz rodzinny
'' robi ''afspraak za pacjenta i nastepnego dnia zglaszasz sie do specjalisty w szpitalu
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Lis 27, 2011 3:50 pm   

rastawomen napisał/a:
jeśli choroba jest przewlekła i musi być leczona natychmiastowo ? ( moja koleżanka miała zapalenie ucha musiała czekać przynajmniej dwa tygodnie -.- , zdążyła pojechaći leczyć się w polsce czy to jest normalne ) z moich objaw wynika że mam zapalenie zatok i potrzebuje lekarstw lub przeczyszczenia zatok


1. nie jestes chyba lekarzem wiec mozesz jedynie zgadywac, ale wlasnie po to masz sie do lekarza zapisac, zeby ktos kto ma licencje i medycyna sie na codzien zajmuje mogl wydac diagnoze
2. nie porownuj Polski do Holandii. To ze Cie w PL od razu potraktowali taka armata jak przeczyszczanie zatok wcale nie oznacza, ze bylo to absolutnie potrzebne. Polscy lekarze maja tendencje to wyolbrzymiania problemow i na katar chetnie przepisza Ci antybiotyk.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
Ostatnio zmieniony przez suska Nie Lis 27, 2011 3:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kadesiara 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 7
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 5:57 am   

Hej!
Też mam taki problem,
Byłam już u swojego huisarts(lekarz rodzinny) i prosiłam żeby mi dała skierowanie do KNO Arts, to mi powiedziała że to nie jest polska i tu nie od razu dają tak łatwo skierowanie do specjalistów. Też mne to wkurza bo próbóje sobie na mnie leki jak na króliku doświadczalnym, najpierw dała mi jakies tabletki na tydzien a teraz krople do nosa, czy pomaga? Na chwile ale potem znowu mam taki sam problem, szukam polskiego lekarza ale co moge ci podpowiedziec to w etosie kupiłam super krople na czoło na noc, około 5 euro, TOCO-THOLIN, het goede oude huismiddel, że niby domowa receptura, mi pomaga...no i inchalacje rob zeby troche sobie pomoc, ja kupiłam sobie inhalator w kijkshopie, GEZIHTSAUNA no i poszukuje dalej..
Powodzenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group