NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
DLACZEGO???
Autor Wiadomość
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 12:11 pm   DLACZEGO???

cos mi sie zdaje ze zaraz zostane wyrzucona z forum - ale czegos tu nie rozumiem - Renata H- moderator- chcac pomoc utworzyla posta gdzie moglismy wyrazac swoje opinie na temat forum- moglismy- przez chwilke !!! wyrazac swoje zdanie i napisac co nam sie podoba a co nie- dlaczego Pawel- moderator go zamknął? . przeciez tylko pisalismy o swoich odczuciach- nie wolno? no tak na temat pracy moderatorow nie wolno nam sie wypowiadac!!! moze ktos wytlumczy mi dlaczego?
Nawet w dobie obecnej wladzy w Pl. mam prawo wyrazic swoje zdanie na temat wladzy itp. a tutaj nie.... mieszkam w wolnym kraju i jestem wolnym czlowiekiem ,nikogo nie obrazam - i nie rozumiem dlaczego nie wolno nam uzytkownikom forum wypowiadac sie na jego temat???Jak powiedziala Renata - forum jest dla nas- no coz - odnosze wlasnie wrazenie ze nie.
 
 
zabaco
Gaduła


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 134
Skąd: vlissingen
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 12:18 pm   

cos mi tu zalatuje PiSowska "demkracja". Agata zgadzam sie z Toba na całej lini, wzdłuz i wszez(rz) ?, po okregu i skosie :) prosze o uzasadnienie dlaczeg post co nam sie podoba na czacie a co nie, został zamkniety??
 
 
zabaco
Gaduła


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 134
Skąd: vlissingen
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 12:27 pm   

Wracajac do odpowiedzi Renata_H dlaczego zmknela ten temat to wydaje mi sie ze za bardzo sie przejeło rola, skoro ktos szukac pracy to chyba nie wazne jest gdzie, na jakim stanowisku, chyba ze podkresli ze np w danym miejscu czy np prace w okreslonym zawodzie. Nie wiem czy pani Renata_H czytala regulamin forum, ale nie ma w nim zaznaczone ze trzeba akurat przy tym temacie wpisywac konkretne dane! wedlug mnie zrobila zle, bo wiekszosci postow jest malo okreslajacych. I wcale bym sie nie dziwil gdyby moderatorzy zaczeli przenosic posty do kosza np za ortografie czy skladnie!
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 12:31 pm   

Ten temat tez zaraz bedzie zamkniety bo nazwa tematu jest niezgodna z regulaminem hehehe
Wlasnie tez zauwazylem ze tamten temat jest zamkniety , nie rozumiem dlaczego ale no dobra , widocznie nasi moderatorzy to świętości i o ich pracy nie mozemy sie wypowiadać :)
Z góry przepraszam za to :)
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 12:36 pm   

No to sobie pogadalismy .Ja piernicze rece opadaja Moderatorzy moze doszlibyscie jakos do porozumienia miedzy soba bo jeden moderator otwiera temat a drugi go zamyka .Niezle niezle
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 12:41 pm   

dlaczego?
pawel1979 napisał/a:

Uwagi dotyczące forum:
Każdy jak ma jakieś uwagi dotyczące forum zawsze może wysłać email do Administratora lub Moderatora i na pewno otrzyma odpowiedz


zabaco napisał/a:
Nie wiem czy pani Renata_H czytala regulamin forum, ale nie ma w nim zaznaczone ze trzeba akurat przy tym temacie wpisywac konkretne dane!


proszę :arrow: http://www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=3610

agata napisał/a:
cos mi sie zdaje ze zaraz zostane wyrzucona z forum


nie przesadzaj
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 12:44 pm   

zabaco napisał/a:
Nie wiem czy pani Renata_H czytala regulamin forum, ale nie ma w nim zaznaczone ze trzeba akurat przy tym temacie wpisywac konkretne dane! wedlug mnie zrobila zle, bo wiekszosci postow jest malo okreslajacych. I wcale bym sie nie dziwil gdyby moderatorzy zaczeli przenosic posty do kosza np za ortografie czy skladnie!


zabaco, a czy Ty czytales?
Cytat:

Forum PRACA

Temat powinien zawierać czy jest to ogłoszenie szukam czy dam prace miasto lub region i funkcje szukanej lub oferowanej pracy
np. Dam prace Utrecht - Kucharz
Szukam pracy Amsterdam - pomoc domowa


http://www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=3610

8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group