NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Duuvelke
Nie Lis 29, 2009 3:49 pm
szukam( polskiego) mechanika samochodowego?
Autor Wiadomość
Hyrhur86
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 2
Wysłany: Śro Sty 15, 2014 6:27 pm   szukam dobrego mechanika-elektryka w Tilburg lub okolice!!!

witam jak W temacie szukam dobrego mechanika - elektryka w Tilburg lub okolice macie jakieś namiary ??? szukam tylko sprawdzonych , nie interesują mnie numery "fachowców" co wysyłają Twój samochód do Turasa lub innego *** i później masz duże problemy !!!
 
 
adamsky 
Poczatkujacy

Wiek: 47
Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 9
Skąd: nord brabant
Wysłany: Śro Sty 29, 2014 2:05 pm   

Piotr P D mechanik z Best......Mialem watpliwa przyjemnosc zapoznac sie z "oferta handlowa" tego czegos co ten pan ma w sklepie.... No wlasnie sklep. Na zdjeciach z ogloszen widnieje ogromna ilosc towaru za oczywiscie polskie ceny....Zadzwonilem ,wypytalem....z odpowiedzi wynikalo ze miod malina...prawda na miejscu jest brutalna. jedna polka....raczej regal z olejami w ilosciach hahahah moze 6 ,a to o co pytalem przez telefon ....wlasnie sie skonczylo......Dziekuje za taka obsluge i przestrzegam przed odwiedzinami... :039:
..

[ Dodano: Śro Sty 29, 2014 2:17 pm ]
Zawodnik XBMC napisał/a:
[b]Polecam Warsztat na Rillandzie ul. De Poort 65 - blisko zjazdu z autostrady (właściciel holender, pracownicy polacy) byłem wymieniłem olej z filtrem autko odżyło
To naprawde gruuuba naprawa... Zakladam sie w ciemno ze p.Wieslaw nie ma pojecia jakiego to cudownego oleju wlal Tobie do samochodu..a wlasciciel Kuhn nawet nie wie ze byles....oddaj tam samochod do NAPRAWY a znowu tutaj cos napiszesz :082:
_________________
Wspolczuje ludziom niedoskonalym :-)
Ostatnio zmieniony przez adamsky Śro Sty 29, 2014 3:26 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
dabljug
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: Czw Lut 06, 2014 1:20 pm   

Mechanik oszust klamca!
Prosze kazdego kto zna adres pracy lub miejsce zamieszkania czy pobytu [Utrecht]T Z Edytowane , na forum nie podajemy danych personalnych osob bez ich zgody ktory oszukal mnie przy naprawie auta[nic nie zostalo zrobione lub zle] o kontakt
tel.010-4765679 lub 0686216699 z gory dziekuje!
Wlodek Galczak
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Lut 06, 2014 3:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Schila
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 2
Wysłany: Śro Lut 19, 2014 5:12 pm   Polski mechanik-Polecam


Dosc tego spamowania forum , wychodzi na to, ze sam sobie zachwalasz wlasne uslugi

REKLAMA jak nic wlasnej dzialanosci wynos sie z tym do do serwisu ogloszeniowego !
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lut 19, 2014 8:37 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
gall anonim
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 8
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 6:42 am   

witam.
Mieszkam w Hellevoetsluis. Mam pytanie do was.- czy w okolicy znajde konkretnego mechaniora? Oprucz tego w Zuidland bo bylem tam u niego 1 raz i ostatni. Do Patałacha już nie dam auta.chodzi mi o polski warsztat lub jakikolwiek żeby po polsku porozumieć sie.... bo nie znam jezyka,a w mojej lagunie sie jaja dzieja i musze dokładnie wytlumaczyc
 
 
vanrafell 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 97
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 6:12 pm   

gall anonim napisz co za jaja i spróbujemy to przetłumaczyć na niderlandzki bądź angielski :) Ja osobiście nie pojadę już do żadnego polskiego mechanika. Po przygodach w Hadze polskim specjalistom serdecznie dziękuję.
 
 
Karol_ 
Poczatkujacy
Carpe diem.

Dołączył: 21 Lut 2014
Posty: 5
Skąd: Maas
Wysłany: Wto Mar 25, 2014 10:00 am   

j/w ;)
_________________
"Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.'' - Confucius
 
 
gall anonim
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 8
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 8:56 pm   

jak zimna jest to nie reaguje na gaz i kopci na bialo.jak zlapie temperature jest ok.i jeszcze jeden mankament:jak skręcam to abs sie zapala.
 
 
vanrafell 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 97
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 10:02 pm   

Jak kopci na biało to uszczelka pod głowicą. Żeby mieć pewność to odkręc korek wlewu oleju i zobacz czy jest tzw. majonez. Co do ABS'u to proponuję sprawdzić klocki bo mogą być na wykończeniu bądź przewody. Ewentualnie ubytek płynu hamulcowego bądź zapowietrzenie układu.
Co do braku reakcji na gaz to nie mam zielonego pojęcia.
Teraz warto się zatanowić czy koszta naprawy nie przekroczą trzykrotnej wartości samochodu? Polaków sobie daruj, ostatnio wymieniałem olej u speców, szkoda że chłopaki zapomnieli wymienić także filtrów...
Są chętni na tłumaczenie na angielszczyznę/niderlandzki??
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Maj 13, 2014 8:44 pm   

lukasz0407 napisał/a:
witam pilnie poszukuje poslkiego warsztatu w okolicy Ijmuiden
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
golfkr 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 27
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 9:16 pm   serwis lub mechanik samochdowy

Witam
Szukam mechanika z warsztatem w Bredzie oraz Amersfoort ,gdzie będę mógł sprawdzić kompletnie auto przed zakupem .
 
 
Adam_Zd 
Poczatkujacy

Wiek: 48
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Śro Cze 11, 2014 12:17 am   

Witam,
poszukuje sprawdzonego mechanika (nikoniecznie polskiego) w Eindhoven / Best. Do naprawy silnik/osprzęt w 1.9TDI PD. Odpala na chwilę, pracuje nierówno i gaśnie.

Z góry dziekuje za wszelkie porady.

pozdr.
adam_zd
 
 
krzysztofa 
Poczatkujacy
Krzysztofa!


Wiek: 30
Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 12
Wysłany: Śro Sie 13, 2014 6:46 am   

Znam dobrego mechanika w miejscowości Blerick (kilka KM od venlo), właściwie jest to dzielnica taka venlo, nazywa się Tom garage czy coś takiego, zainteresowanym podam numer, niestety obecnie nie mam go przy sobie.
_________________
By żyło się lepiej! :)
 
 
_TrotyL_ 
Poczatkujacy
Masturbacja, gwałty.


Wiek: 38
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 7:06 am   

vanrafell napisał/a:
Jak kopci na biało to uszczelka pod głowicą. Żeby mieć pewność to odkręc korek wlewu oleju i zobacz czy jest tzw. majonez. Co do ABS'u to proponuję sprawdzić klocki bo mogą być na wykończeniu bądź przewody. Ewentualnie ubytek płynu hamulcowego bądź zapowietrzenie układu.


Głupoty opowiadasz.
Takie porady powinny byc cenzurowane.

vanrafell napisał/a:
Co do braku reakcji na gaz to nie mam zielonego pojęcia.

No wlasnie.


Jesli Laguna to zapewne F9Q. Tam EDC15. Ktos z Boscha wymyslil ze w niektorych wypadkach odrazu po wejsciu w tryb awaryjny pedał gazu ma tak miec ze silnik na niego nie reaguje. Do momentu zmiany mapy.... ----->zmiana mapy m.in. po ruszeniu i sygnale z czujnika predkosci, temperatury, zmiana wyliczen dot obciazenia itd. wiele, wiele innych.

A kopci na bialo bo niedopala ropy na zimnym. Komputer wylapuje usterke pewnie przekaznika swiec i niepozwala wkrecic wyzej silnika.

ABS przy skrecaniu - czesto wtyczka pod nadkolem, zluzowany pierscien. NIGDY KLOCKI.
Ostatnio zmieniony przez _TrotyL_ Czw Sie 21, 2014 7:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
stiepan88 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 10:57 am   

Witam,
szukam mechanika, a nie wymieniacza w noord holland w okolicach Hoorn.
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group