NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Duuvelke
Nie Lis 29, 2009 3:49 pm
szukam( polskiego) mechanika samochodowego?
Autor Wiadomość
IcId_Rotterdam 
Poczatkujacy


Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Paź 16, 2015 11:19 pm   

Jak musisz zrobić coś w elektronice auta to w zuid-holland podobno tylko jeden magik jest, nawet jak w warsztacie nie umieli sobie poradzić z zablokowanym immo w moim Audi to po niego dzwonili i się śmiali że szara eminencja przyjedzie.

post czesciowo edytowany
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Paź 17, 2015 1:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
vannelly 
Poczatkujacy
vrijwilliger

Dołączył: 10 Paź 2015
Posty: 4
Wysłany: Sob Paź 17, 2015 8:02 am   

Niezłą reklamę robisz sobie lub jemu. Kopiujesz i wklejasz tę wiadomość? Czy poprostu masz tak doskonałą pamięć i udaje Ci się pisac to samo kilka razy?
Poza tym - nie skorzystam, szukam kogoś rzetelnego, a patrząc na to jak Ty reklamujesz tę osobę to raczej boję się skorzystać, bo jak ktoś jest dobry to nie potrzebuje kilkunastu wpisów z autoreklamą. Powodzenia!

P.S. Zmień trichę treść Twojego wpisu, bo wreszcie wiele ludzi się zorientuje, że facet jest notorycznie reklamowany i Pan Rak nie będzie miał klientów ;)
 
 
IcId_Rotterdam 
Poczatkujacy


Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Paź 17, 2015 8:50 pm   

Przez kilka lat napisałem tu 6 postów z czego jeden o człowieku który jako jedyny względnie poradził sobie ze sprawami elektroniki, więc nie wiem o jakiej notorycznej reklamie mówisz. Poza tym ten temat jest chyba po to żeby informować się o kompetentnych fachowcach. Możecie mnie stąd wyrzucić

Post czesciowo edytowany

Wystarczy juz tch chamskich wypowiedzi . przesadziles
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Paź 17, 2015 9:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
xenon 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 238
Wysłany: Nie Paź 18, 2015 4:13 pm   

A ja na polskich( oraz innych obcokrajowcach) mechanikach w mojej okolicy sie zawiodlem. Wciagu kilku lat mialem okazje miec kontakt z mechanikami z Polski,Turcji jak i Holandii
Cena czesto drozej i wcale nie lepiej niz w warsztatch holenderskich. Kazdy polski mechanik oferuje cene nizsza przed naprawa by potem dac cene spora wyzsza plus podatek. Myslac ,ze czlowiek jak nie zrobi u polaka to juz nigdzie bo jezyka nie zna. Straszenie cenami holenderskimi za kazdym razem. Wedlug moich doswiadczen prawie raz drozej w polskich warsztatach niz w holenderskich
Rachunek=gwarancja u polskiego mechanika trzeba sie upominac choc nie zawsze jest to latwe czasem niemozliwe. Jezeli mamy holenderskie auto to zaden przezemnie polskich mechanikow nie mogl dokonac wpisu do NAP!
Jezeli na warsztacie nie pisze ,ze to mechanik to zapomnijcie o gwarancji. Czesto mechanik wypozycza tylko podnosnik a umowe macie na gebe. Np. naprawa glowicy a potem nie ma komu ustawic zaworow. przyklad kolegi. A przed naprawa gwarancja na calosc i kompletna naprawa itd ...
Naprawa i regeneracja rozrusznikow,alternatorow oraz diagnostyka przez machanika na moje pytanie przed montazem osobiscie rozkrece i sprawdze element uslyszalem, nie ma takiej mozliwosci
Proponowanie regeneracji to zadzwonie na szrot i kupienie uzywanej czesci np. alternatora
Pisze o kilku a nie wszystkich mechanikach w Holandii. Kilka porownan
wymiana paska klinowego robocizna PL 60 Nl 35
wymiana alternatora robocizna PL 100 Nl 40
wymiana oleju komplet z olejem PL 90 NL 80
Podlaczenie pod komputer u Holendra przed naprawa gratis u polaka od 20 do 50 euro
Czyli Polak nie taki tani jakby sie wydawalo
Ostatnio zmieniony przez xenon Nie Paź 18, 2015 4:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vannelly 
Poczatkujacy
vrijwilliger

Dołączył: 10 Paź 2015
Posty: 4
Wysłany: Pon Paź 19, 2015 2:55 pm   

Masz rację! Ja już umówiłem się w holenderskim warsztacie i za całość wyjdzie €120 (wymiana wtryskiwaczy, podkładki, ustawienie kąta wtrysku oraz zaprogramowanie). Cena była podana z góry i bez żadnego kręcenia.
Ostatno odwiedziłem polski warsztat i facet mnie zapytał dlaczego chce wymienić wtryskiwacze... Ja wiem co dolega w samochodze dziewczyny i przyjechalem z gotową diagnozą. Wracając - "mechanik" podłączył pod "komputer" Corse i powiedział, że nie widzi parametrów wtryskiwaczy... :038: Dziwne urządzenie, bo ja jakoś na swoim kablu za €40 mam wszystkie parametry jakoś wyświetlone. Szkoda gadać. Pozdrawiam!
 
 
szukajek 
Poczatkujacy
mir

Wiek: 41
Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 5
Wysłany: Pią Paź 30, 2015 12:21 pm   

Hoorn. reno megan 2 zawieszenie przednie coś tyka;)
czy znacie warsztat Quattro cars Electronweg 7b ?
ktoś tam robił samochód możecie go śmiało polecić? Lub jakiegoś innego w okolicach Hoorn?
proszę o odpowiedź [email protected]
 
 
ryndyuk
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Lis 2015
Posty: 2
Wysłany: Pon Lis 09, 2015 11:02 pm   

szukam lakiernika w okolicach Utrechtu. mile widziany język polski.

ps. ile będzie kosztowało pomalowanie tylniego zderzaka w suzuki swift? orientacyjnie ofc.
 
 
budzior 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Gru 2015
Posty: 1
Wysłany: Wto Gru 29, 2015 5:47 pm   

Witam, poszukuję Mechanika w okolicach Amsterdamu.
Potrzebuję naprawić alternator <- na 95% wystarczy wymienić szczotki, bo nie ładuje.

Znalazłem informację o poniższym serwisie, ale żaden z podanych numerów telefony nie jest aktywny. Ktoś coś wie?

Polski Warsztat Samochodowy (PWS)
Purmerweg 33
Purmerend

Sprawa pilna, bo najpóźniej 3ego stycznia potrzebuję wrócić samochodem do Polski.
Pozdrawiam
 
 
seemija
Gaduła

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 142
Wysłany: Wto Gru 29, 2015 11:11 pm   

jesli nie jest problemem ze to w nordwijk to polecam http://ogloszenia.niedzie.../advert/6147121
chlopaki przyjechali odebrali auto znalezli problem i naprawili
nie zdarli przy tym do ostatniego centa ;)
 
 
Piotr Dobrzyńsk 
Poczatkujacy
nemos

Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 1
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 10:17 pm   szukam warsztatu samochodowego

czy może ktoś podać namiary na warsztat samochodowy, najlepiej w okolicach Doetinchem, ewentualnie Arnhem
 
 
Krakjr11
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Cze 2016
Posty: 2
Wysłany: Czw Cze 02, 2016 7:17 pm   

Poleci ktoś mechanika lub warsztat w okolicach barloo?
 
 
andziable11
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 1
Wysłany: Wto Cze 14, 2016 7:32 pm   

Kochani potrzebuję namiaru na mechanika , nie musi byc polak ;] w miejscowościach Goes , Heinkenszand lub okolice albo teren Rilland , Ossendrecht , Putte . Mam do spawaniua lub calkowitej wymiany wydech . Bardzo proszę jeśli ktoś coś wie niech podesle info tutaj lub na tel.+48 794 455 526 .
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Wto Cze 14, 2016 7:47 pm   

http://www.autobedrijfvanweele.nl/ naprawde dobrzy w robocie , super service
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
kyniu
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Lip 2016
Posty: 22
Wysłany: Czw Sie 11, 2016 4:18 pm   

Witam. Szukam dobrego polskiego mechanika w okolicach Soest. Będzie potrzebna cała diagnoza auta. Czy wszystko w nim ok. Czyli podłączyć pod komputer i sprawdzić auto na kanale
 
 
pawlos1987
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Paź 2016
Posty: 3
Wysłany: Pią Paź 07, 2016 3:58 pm   

spam
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pią Paź 07, 2016 5:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group