NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
firma FHS z Pietraszyna
Autor Wiadomość
wisienkaaa75 
Poczatkujacy

Wiek: 49
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 10
Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 1:18 am   firma FHS z Pietraszyna

Firma FHS z Pietraszyna ,proszę o informację na ich temat :083:
_________________
;0
 
 
schilder 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 2
  Wysłany: Wto Maj 05, 2009 12:38 pm   Re: firma FHS z Pietraszyna

wisienkaaa75 napisał/a:
Firma FHS z Pietraszyna ,proszę o informację na ich temat :083:


Daj sobie spokój z nimi. Banda zadufanych i okropnie ograniczonych intelektualnie pań które absolutnie nic nie potrafią tylko arogancko odnosić się do ludzi. Oprócz wspomnianych wyżej "zalet" firma ta oferuję bardzo niskie stawki które i tak jeszcze okradają. Często nie przerobisz nawet 30 godzin a zarobione 100 eur pomniejszą ci o ich widzimisie. Jeśli jakiś wieś czyta to z tej firmy i chce postraszyć znów pomówieniami to bardzo k... zapraszam na sądowe utarczki bo jedną już przegrali a drugą chętnie im znów założę. Prawda jest taka`że wszyscy sr....ją pod siebie ze strachu a młoty z biura ( tak ,młoty- to o was tępaki po podstawówce które za holenderki się uważają w biurze) sadzicie prymitywne teksty naiwnym i wystraszonym Polakom.
Więc reasumując: szukajcie pracy poprzez wiarygodnych znajomych lub Google i omijajcie oferty w języku polskim. Jeśli natomiast nie znacie żadnego języka obcego to... to szczerze współczuję bo wtedy jedynie drobne resztki po pośrednikach zarobicie.
 
 
wisienkaaa75 
Poczatkujacy

Wiek: 49
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 10
Wysłany: Śro Maj 06, 2009 11:44 pm   

uuuuuuuuu ostro ,ale dzięki za informację ,rozumiem że miałeś z nimi niezłe przeboje .
_________________
;0
 
 
torchslask 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 4
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 7:24 pm   Flexible Humana Service z Noordwijkerhout Wziontek Beata

witam takze bylem z tym biurem Flexible Humana Service z Noorwijkerhout kierowca Mirek dyryguje i tez dzieli godzinami

Halina dyrektorka Sollasi po podstawowce w Menkenie w Sasenhaimie
maxymalnie 30 h jak sie dobrze zalapiesz 2 dni pracujesz nastepny 2, 5 h 4 dzien wolny i piaty tez niewiadomo dziennie o 20 wieczorem idziesz na listy szukac swojego nazwiska czy na nastepny dzien idziesz do pracy czy nie i czym jedziesz rowerem czy busem i o ktorej godznie moze ci sie zdarzyc ze w tygodniu zaliczysz 5 firm
<< dane edytowane Na forum nie podajemy danych personalnych>>T z Pietraszyna werbuje do pracy w Holandi siedzi jej corka <<<dane edytowane ,na forum nie podajemy danych personalnych >>>Znalazla męza Nica wlasciciela biura 0 jakich kolwiek konkretow w zalatwieniu czego kolwiek chamsko z nimi trzeba zeby co kolwiek zalatwic kary za nieposprzatane mieszkania 25 euro co czwartki kontrole lub w srody 150-210 euro tygodniowo po odtroceniu mieszkania i jesli masz 40 h przepracowane a przewaznie niema sie tyle wtyczki biura maja po 50 h ale jeden na drugiego polaczka nadaje NIE POLECAM:) pozdrawiam i uwazajcie
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lip 06, 2010 6:18 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
gonia29 
Poczatkujacy
lola

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 1
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 4:15 pm   Re: firma FHS z Pietraszyna

post edytowany wulgaryzmy
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lip 06, 2010 5:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
miumiu 
Poczatkujacy
miumiu

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 1
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 12:47 am   Wasz komentarz świadczy o Waszej prostocie.. nie tego biura.

O firmie FHS mam mieszane zdanie. Pracowałam poprzez ich w okresie wakacyjnym oraz po studiach około pół roku ( potem niezależnie znalazłam super pracę ).

- teraz z perspektywy czasu myślę, że często niemiła atmosfera w pracy, czy w mieszkaniach, to wynik samych ludzi a nie pracowników tego biura - jeżeli grzecznie, czyli normalnie załatwiałam sprawy ( a nie jak większość albo klnie albo dużo mówi na biuro a nic nie robi) wszystko miałam wyjaśnione

- problem w tej firmie, to głównie sami ludzie.. pracują dla takiego pośrednika jak FHS tyle lat, nadal nie mówią po holendersku (ba! kiepsko nawet po polsku ), nie potrafią się odnaleźć w Holandii i to widać niestety..są bardzo prości i to może powoduje ich frustracje

- owszem wymienione osoby jak Halina, Beata, Mirek nie należą do orłów.. są równie proste jak ich pracownicy i może to ludzi wkurza, że im się udało wybić ..

- sama firma ma przyzwoite warunki mieszkaniowe, pensje są wypłacane regularnie.. jeśli chodzi o godziny pracy to absolutnie nie narzekałam (ok 40-50 tygodniowo, czasem wręcz za dużo - pracowałam w sławnym Menkenie ;) porównując doświadczenia Polaków, uważam, że to dobra firma na początek, potem warto poszukać pracy na własną rękę

- PS Nie trzymajcie się z osobami w pracy czy mieszkaniu, które więcej niż 2 lata pracują u takiego pośrednika, zazwyczaj nic Wam nie pomogą konkretnie, nic nie wiedzą oprócz podstaw, na które sami wpadniecie, a narobią Wam kichy.. bo tylko inwalidzi umysłowi zostają w takich firmach

- Także bardziej stresujące jest pracujące towarzystwo niż pracownicy biura
 
 
nima83 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Maj 2011
Posty: 16
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 7:30 pm   

witajcie mam pytanie jak się skontaktować z tym biurem proszę o pomoc będe bardzo wzięczna
 
 
asik595 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 2
  Wysłany: Wto Maj 24, 2011 1:01 am   

kontakt 324174419 co wy ludzie piepszycie pracowalam tam i bylo ok byly drobne zeczy ktore mi sie nie podobaly ale w porownaniu z praca w polsce tam jest bajka i to fakt ze czasem jest zastoj ale bylam za pierwszym razem na 3 miesiace i przez 3 tygodnie nie pracowalam a mimo to po tych 3 michach wrocilam do domu z 12 tys w kieszeni.
_________________
asiula
 
 
nima83 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Maj 2011
Posty: 16
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 8:30 am   

dzięki ci bardzo za numer telefonu, powiem ci że moja koleżanka też tam była i była bardzo zadowolona ale mam problem bo nikt tam nie odbiera i myślałam że numer się zmienił będe próbować :)
 
 
asik595 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 2
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 12:50 pm   

tam z tego co wiem to lepiej jest dzwonic po poludniu kolo 15-16 ale probuj mam jeszcze jeden numer tylko ze do holandi do biora ale spoko tam tez mowia po polsku jesli ci tu nie odbiora to sprobuj tam i niech ci dadza numer do biora w polsce. :038:

[ Dodano: Wto Maj 24, 2011 12:53 pm ]
a numer zapomnialam +31252344533 i nie martw sie moze i na poczatku nie jest idealnie ale jest ok moja ciotka pracuje tam juz 8 lat i nie narzeka teraz uczy sie chce zostac brygadzistka. powodzenia. :041:
_________________
asiula
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 6:22 pm   

asik595 napisał/a:
bylam za pierwszym razem na 3 miesiace i przez 3 tygodnie nie pracowalam a mimo to po tych 3 michach wrocilam do domu z 12 tys w kieszeni.


Więc w 2 miechy i 1 tydz ( 9 tyg ) ok 3 tys euro na tydz ok 330-340 euro netto hmmm ... ( nawet nie odejmuje jedzenia i innych wydatków ) JEDNYM SŁOWEM KONKRETNY ZAROBEk ... :029: :043:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
nima83 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Maj 2011
Posty: 16
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 12:11 pm   

mam pytanie czy wie ktoś dlaczego nie odbierają oni telefonu ani w polsce ani w holandii? może to biuro już nie istnieje proszę o kontakt
 
 
pelikan 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 18
Skąd: noordwijkerhout
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 12:53 am   

tel do pietraszyna (32)4174419 dzwonić po 19
tel do strzelec opolskich biuro pod nazwą Veronico (77)4612102 od rana do 16 chyba

dzwoń pod któryś z tych numerów do skutku bo czasami nie chce im sie odbierać

[ Dodano: Pią Cze 17, 2011 12:54 am ]
nima83 napisał/a:
nie istnieje
istnieje bo pracuję tam cały czas
 
 
nima83 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Maj 2011
Posty: 16
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 10:44 am   

dziękuje bardzo za namiary udało mi się z kontaktować z drugim zbiurem mam dzwonić podała mi kiedy? ale mam jeszcze jedno pytanie czy to biuro jest wporządku?
 
 
pelikan 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 18
Skąd: noordwijkerhout
Wysłany: Śro Cze 22, 2011 4:40 pm   

nima83 napisał/a:
czy to biuro jest wporządku?

Pracuję tam 2 lata prawie bez przerwy i nie narzekam.Organizacja i mieszkania są na wysokim poziomie i co najważniejsze są wypłacalni.Nigdy nie miałem problemu z wypłatą
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group