NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje i sugestie nt forum
Autor Wiadomość
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 11:11 am   

Ok a wiec czekam na wasze zdania...

Napiszcie co macie przeciwko temu forum a jakie sa jego zalety...

Rowniez co macie przeciwko moderatorom tego forum a co wam sie w nich podoba (wezcie pod uwage ze Duuvelke i ja dopiero od niedawna jestesmy moderatorkami wiec jakby co to wszystko na Pawla glowe ma leciec :twisted: :wink: )

Wszelkie sugestie mile widziane, przeciez forum jest utworzene z mysla o nas , polakach mieszkajacych w NL wiec utworzmy forum ktore bedzie dla nas jak najbardziej przyjazne :)
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 11:14 am   

Ja juz sie wypowiedzialam w tej sprawie ale jak mi sie cos przypomni to napisze :)
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 11:20 am   

no wiec dano nam szanse na wyrazenie swojej opini-
wiec jak juz wspomnialam kolor czcionki mi nie przeszkadza, rowniez duze litery- przeciez chodzi o to by forum bylo pomocne nam - a to ze ktos daje ogloszenie o pracy, ze da prace niebieskim kolorem - jakie to ma znaczenie? przeciez wiele osob szuka pracy i moze wlasnie z tego ogloszenia skorzysta- zanim jednak post nie trafi do kosza - za niedozwolony kolor! ilu wtedy moze stracic szanse na prace jak moderator wyrzuci post? i gdzie tu logika? nie rozumiem . po drugie owszem regulamin jest - ale moze trzeba go troche zmienic- ja rozumiem - nie wolno obrazac, wyzywac itp. dublowac tematow- ok- ale kolor i rozmiar czcionki to troche przesada by narzucac uzytkownikom.
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 11:25 am   

Ja nie lubie jak jest kolorowo lub litery sa pogrubione , tekst moze byc wiekszy mi to nie przeszkadza osobiscie.
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 11:26 am   

no wlasnie Renato- forum jest dla nas- a ostatnio dosc czesto mialam wrazenie ze tak nie jest- patrz- ktos szuka mieszkania - temat postu szukam mieszkania- i od razu odzew moderatora - temat nie zgodny z regulaminem- brak miejscowosci i jeszcze duza czcionka- sorry ale jakie to ma znaczenie- przeciez to my uzywamy klawiatury i myszki i jesli nas temat zainteresuje albo mamy jakas wiedze na temat mieszkania czy pokoju mozemy wejsc w jego tresc i zobaczyc gdzie ten ktos szuka. a wy od rzu wyrzucacie - i jak tu pomoc komus- a moze ten piszacy posta nie ma dostepu do internetu i tylko jednorazowo skorzystal by napisac posta podajac tam swoj numer telefonu- jak on ma wiedziec ze post wyladowal w koszu i nie bedzie odzewu na jego prosbe? a potem krazy opinia ze Polacy nie pomagaja- czasami odbiera im sie mozliwosc przez smieszne zasady- zreszta nikomu nie potrzebne
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 11:36 am   

Oki agata, masz racje.... mea culpa...
Przyznaje sie ze dzis wycielam 2 posty czarnego ze ktos szuka pracy...
Teraz sie tlumacze: czarny napisal ze KTOS (tu: kobieta i meszczyzni ;) ) szuka pracy i tyle, nie napisal gdzie i jakiej pracy...
Teraz ja chce zapytac jak mu przeszkodzilam w znalezieniu pracy: ile osob by chcialo do niego zadzwonic i zapytac czy chce rozpoczac prace w takiej-a-takiej miejscowosci na takim-a-takim stanowisku....gdyby sie nagle okazalo ze on szuka czegos na wschodzie a oferowana praca jest na polnocy i tez nie przy tulipanach bo on jest mechanikiem...
No wiec uwazam ze mialam prawo jako moderator wyciac jego posty skoro tu gdy ktos sie oglasza dajac wiecej informacji na temat pracy czy mieszkania to mimo to uzytkownicy zamiast dzwonic pod PODANY numer rzucaja pytaniami na forum... O ile mnie pamiec nie myli mialas rowniez takie sytuacji w zwiazku z mieszkaniem :)

Na dalsze swoje usprawiedliwienie dodam ze wyslalam wiadomosc do czarnego dokladnie wyjasniajac dlaczego nie znajdzie tu swojego tematu...

Dostane rozgrzeszenie? :wink:
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 11:54 am   

Renatko! owszem zgadzam sie z toba- chodzi tylko o to ze czasem wyrzucane posty w temacie sa moze niekonkretne ale od tego jest myszka i mozna kliknac, ewetualnie poprawic go - tak wlasnie bylo ze mna- chodzilo o nauczuciela j. holenderskiego- i tu chyle czola przed toba- ładnie zmienilas posta - bo fakt faktem byl dosc nieokreslony-. ale wlasnie wydawalo mi sie ze od tego sa moderatorzy- poprawic, naprawic- i owszem czasem wyrzucic do kosza- ale czcionka czy jej kolor ma az takie znaczenie? w 100% zgadzam sie z moderatorami na wyrzucanie dublujacych sie tematow- zreszta na ten temat tez juz sie wypowiedzialam- ale w tym wypadku chodzi rzeczywiscie o zasmiecanie forum. jesli chodzi zreszta o twoja prace moderatora forum - nie mam zastrzezen - czego np. bylas dowodem poprawy mojego tematu - i wlasnie o to chodzi- zrozum nie kazdy czyta regulamin, dwa nie kazdy ma zdolnosci pisania i precyzowania tak tematow jak i calych postow a wy ? no niestety musicie to korygowac- ale nie w ten sposob by od razu wyrzucac wszystko co wam nie pasuje do kosza- pozdarwiam i mam nadzieje ze wlanie ten temat pozwoli rowniez wam popatrzec na forum troche z innego punktu. pozdrawiam
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 11:58 am   

kasowanie postów:

Posty nie zgodne z regulaminem są przenoszone do kosza po upływie 48 godzin od upomnienia użytkownika gdy ten ich nie poprawi z kosza usuwane są po upływie 30 dni od daty ich napisania i to nie wszystkie.

pisanie dużymi literami i kolorową czcionką:

nikt nikomu nie zabrania wtrącenia słowa lub kilku słów taką czcionką ale cały post napisany taką czcionką staje sie nie czytelny dla większości użytkowników i trzymajmy sie jakiś zasad Netykiety

Uwagi dotyczące forum:
Każdy jak ma jakieś uwagi dotyczące forum zawsze może wysłać email do Administratora lub Moderatora i na pewno otrzyma odpowiedz
 
 
Administrator 
Site Admin


Wiek: 48
Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 283
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 7:17 pm   

Otwieram temat ponownie mozna pisac wszystko co komus sie podoba lub nie (dlaczego zawsze to drugie ;-P). W regulaminie jest rozniez podany moj e-mail, jakos nie widze zeby do mnie za duzo pisano, jednoczesnie prosze o krytyke konstruktywna, czyli dlaczego cos jest nieodpowiednie w swoim dzialaniu, dlaczego warto to zmienic i co ta zmiana spowoduje. Jezeli chcecie cos zmienic to dajcie tez cos z siebie.
_________________
Pozdrawiam
 
 
Kuba 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 76
Skąd: Zoetermeer/Gdynia
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 8:02 pm   

To ja sobie wtrace, moderatorzy dzialaja nie skutecznie, dlaczego przejzalem forum i znalazlem ok 8 tematow do wyrzucenia bo napisane sa wielkimi literami lub maja wykrzykniki, nie dopisujac juz wszystkich innych w ktorych po tytule nie wiadomo o co chodzi. Nie mozna w tematcie lodowki rozmawiac o parasolu. Dlatego tez uwazam ze nie walczycie ze spamem. przyklad temat Cos dla prawdziwych facetow.

Co do uzytkownikow to nie rozumiem stwierdzenia ze forum jest nudne i dlaczego nie mozna uzywac kolorkow. To proste to nie jest kolorowanka, przez kolorowanie staje sie mniej czytelne. Albo ze jak ktos nie napisze gdzie szuka czegos to jest wyzucane, moze nie miec internetu i tak dalej. A jezeli ktos ma cos do wynajecia i szuka klienta to co ma patrzec na szystkie tematy np szukar pokoju, tez moze nie miec internetu lub czasu.

Wiec tak na koniec wydaje mi sie ze mozna sobie z tym poradzic my nie piszmy duzymi literami i nie kolorujny a modowie do tytulu chyba moga dopisac miejscowosc bo chyba do tego jest edycja.

P.S. jak jeden mod zwroci uwage to drugi naprawde nie musi mu pomagac, a najlepiej jak by na poczatku napisan na priv zamiast kopiowac regulki,

Pozdrawiam i zycze sukcesow w dalszym uzytkowaniu forum.
_________________
Tak jestem honofobem
GA 1929
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 8:36 pm   

Dzieki moderatorom!!! no wlasnie Pawel o to chodzilo. wiem ze musicie pilnowac porzadku i zgadzam sie z wami- ze czasami panuje tu straszny balagan , ale mnie chodzi tylko o troszke kompromisu nic wiecej.
Pierwszy krok zrobiony w nasza strone i dzieki za to - mysle ze poprawi to troszke i wasz punkt widzenia i oczywiscie nasz na to forum , a moze wlasnie ta nasz dyskusja i wielu formuowiczom brdziej otworzy oczy na ich wlasne bledy niz regulamin- sama szczerze przyznam ze dopiero niedawno go przeczytalam
 
 
Pyra 
Gaduła
pyra

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Genemuiden
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 10:39 pm   

Jak dla mnie to forum jest bomba - ale moze dlatego, ze ja tu sie raczej nie wtracam, nie tworze nowych tematow, nie koloruje... tylko szukam informacji. Choc przyznam, ze ostatnio chialam cos napisac na jakis temat a tam mi wyskoczylo, ze tylko modelatorzy moga... albo ze w koszu... ?
Ps. a swoja droga to czemu temat np. wyborow zostal zamkniety? Przeciez do wyborow to jeszcze troche i fajnie byloby jeszcze poczytac o tym co wyborcy maja do powiedzenia!
 
 
zabaco
Gaduła


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 134
Skąd: vlissingen
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 10:55 pm   

kuba co ty gadasz człowieku?? spam??!! w moim temacie?? buhahahaa, nie pal tyle grassssssssss
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 9:54 am   zmiany

:idea: przemyślałam troche i mam cos do zaproponowania tz. zmiany w dzile ogloszenia- moze by tak w dziale PRACA I MIESZKANIE stworzyc dodatkowo dwa podtematy jeden Szukam drugi DAM-MAM DO WYNAJECIA- mysle ze wszystkim ułatwiłoby to korzystanie z forum a i moderatorom swa prace. :024: jezeli ktos bedzie szukal np. pracy to wpisze w odpowiedni podtemat a moderatorzy nie beda wyrzucali do kosza bo nie bedzie on zgodny z tematem . wydaje mi sie ze bedzie to dosc duze ulatwienie dla wszystkich no i mniej błedów a co za tym idzie mniej postow o złym tytule wyląduje w koszu. :117:
co do kolorow to mi nie przeszkadzaja choc nie chcialabym by kazda literka w zdaniu byla innym kolorem napisana.
Jak wczesniej sie juz wypowiadalam dublowane tematy i bezsensowno - kosz- i tu Pawel ma 100% racji- bałagan , zamieszanie. :074:
Jak na razie to tyle. mysle ze moj pomysl wyda wam sie godny rozpatrzenia . Pozdrawiam .
aha jeszcze jedno Pawel mam nadzieje ze nie gniewasz sie na mnie za moj upór i .cała reszte. :wink:
 
 
zabaco
Gaduła


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 134
Skąd: vlissingen
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 12:14 pm   

to ja swoj pomysł tez dodam : agata na moderatora :) moze teraz forumowicze moga wybrac sposrod wszystkich swojego moderatora?! ja swoj głos oddaje agacie!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group