NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupa wsparcia
Autor Wiadomość
maniszka
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 2
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 11:42 am   Grupa wsparcia

Czy ktoś czuje się też taki zdołowany, jak ja. Mieszkam na jakiejś totalnej wiosce w Loenen, nawet sklepu nie ma. Mojego męż nie ma całymi dniami w domu, -praca-mam nadzieję? Naokorągło siedze z dzieckiem w domu, juz powoli zaczyna mi odwalać.
W Polsce została rodzina i przyjaciele, od pogaduch, po prostu dno. Oprócz wczorajszej wizyty w zoo, wieje tu okropna nudą. HELP :cry: :cry: :cry: :027: !!!!!
 
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 11:53 am   

Maniszka, rozumiem jak sie czujesz mimo ze mieszkam w wiekszym miescie i mam tu przyjaciol...
Jutro jade z rodzinka do Amsterdamu i juz nie moge sie doczekac, to bedzie dla mnie jak wielkie swieto! :lol:
 
 
maniszka
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 2
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 12:43 pm   

no właśnie, ja czekam na każdą niedzielę jak na zbawienie, bo w soboty tez mąż pracuje , co prawda krócej ale wstać rano trzeba, a tu na wioskach tak wieje nudą że szok, jest tu plac zabaw dla dzieci, ale ani razu nikt na nim oprócz nas nie był, padaka. szkoda ze nie mieszka w amsterdamie albo w wiekszym miescie, ale cóz niektórzy sa poza wyborem
 
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 12:48 pm   

maniszka, ja mieszkam w Hadze, wyglada na to ze mozna byc samotnym nawet w najwiekszym miescie w grupie przyjaciol...
nic nie zsatapi rodziny, mowie o naszej wlasnej, ani siotra czy jakas ciocia... relacja maz:zona jest nie do zastapienia :lol:
 
 
maniszka
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 2
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 1:48 pm   

no właśnie a ja w Polsce siedziałam sama i czekałam az raz w miesiącu mąż przyjedzie i chodząc po ulicach szlag mnie trafiał ze cały czas jestem sama, a tu niby razem ale jego nie ma całymi dniami tylko niedziela zostaje, tam miałam chociaz znajomych rodzine, codziennie cos sie działo a tu nic tylko nuda i kazdy dzien identyczny depresyjny kraj jak jego położenie :o
 
 
 
marlena zdziech 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Cze 2007
Posty: 13
Skąd: Beek en Donk
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 2:50 pm   

Witam kobietki dolaczam sie do was ,tylko z mala roznica bo meze mam codziennie wieczorem,ale tez calymi dniami siedze w domu z dwojka maluchow urozmaiceniem jest szkola malego i sklepy nic poza tym.Szkoda ze tak daleko mieszkacie odemnie bo z checia bym sie z wami spotkala a i dzieci mialy by swoich rodakow do zabaw .Pozdrawiam
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 2:53 pm   

Witam Was wszystkie.Ja tez czuje sie taka samotna.A meza nie mam wcale.Pozdrawiam z okolic Amsterdamu :041:
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 3:10 pm   

zaraz zaraz dziewczyny... ale z drugiej strony... gdy moj maz jest w pracy to ja przynajmniej mam komputer dla siebie :lol:

.....


i w domu nikt nie robi balaganu...a przynajmniej do 18tej gdy juz maz wraca do domu...

.......

i nie jeczy mi nad uchem gdzie jest to czy tamto (zazwyczaj w jakims dziwnym miejscu w ktorym on to zostawil)....

....

i nie musze sie wkurzac patrzac gdy on nieporadnie probuje zlozyc mebelki dla dziecka...

i moge obejrzec kilka programow gastronomicznych a nie ciagle wpatrywac sie w wiadomosci BBC, CNN, EURONEWS czy National Geog....

Ehhhhh.....

W koncu doszlam do wniosku ze.........


.............

..........

.........

.......

i tak mi go brakuje caly dzien....

od 15 zaczynamy odliczanie :033:
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 3:46 pm   

No to i ja musze do was dolaczyc ze swoja nuda .Mieszkam w Zoetermeer i tez nie mam kolezanki z kora moglabym polazic po sklepach czy nawet zorganizowac sobie czas razem co prawda mam kolezanke z ktora swietnie mi sie rozmawia byla u mnie na wekeend ale jednak dzieli nas 150 km ia w dodatku spodziewa sie dziecka to tez jej juz czasu braknie by wsiasc w auto i dotrzec do mnie . Moj maz rowniez jak i wasi pracuje od rana do wieczora wiec mam go tylko wieczorem a w dodatku szybko chodzi spac :cry: No i jeszcze ta pogoda dobijajca normalnie :shock: wpedza mnie w depreche :roll:
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 3:51 pm   

witam dziewczyny - ja niestety nie moge powiedziec ze nuda mnie mnie dobija - aktualnie mam urlop i korzystam ile sie da.... siedze kilka godzin przy komputerze- czasem troche mące na forum - Renatka wie!- ale tylko troszeczke :081: i leniestwo caly dzien- !!!! poza tym jestem z natury domatorem wiec nie przeszkadza mi siedzenie w domu, moge robic to na co mam ochote- i tak jak Renatka popatrzec na mnie interesujace programy w TV. nikt nie pyta, nikt nie mowi- cisza- no ale moj urlop juz sie konczy wiec znowu trzeba bedzie wychodzic i powiem wam ze rozleniwilam sie troche, fajnie tak posiedziec w domu i nic nie robic- no oczywiscie bez przesady . Maniszka - a ty włączaj komputer - poraozmawiaj z nami, popisz- zobaczysz jak szybko czas ci zleci- a i ciekawych ludzi zapewne poznasz
 
 
yourij 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 19
Skąd: Myslovitz
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 4:32 pm   

no to ja sie z wami dziewczęta (mimo różnicy płci) solidaryzuje... pół szczęścia, że w czasie pracy mam co robić... ale za to koło 18-19 zaczyna się tragedia.. do nikogo gęby otworzyć... a lać piwo w siebie kolejny dzień w knajpie (polskiej :wink: ) to też mi się czasem nie chce... faktycznie, depresyjny kraj... :cry:
 
 
marlena zdziech 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Cze 2007
Posty: 13
Skąd: Beek en Donk
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 4:45 pm   

Dziewczyny fajnie nam sie gaduli ale szkoda ze nie w realu.Wy i tak z tego co widze nie mieszkacie tak daleko od siebie ,bo ja to troche mam w wasza strone.Ostatnio w waszym rejonie to bylam w Scheveningen i Den Haag w wakacje nad morzem z dzieciakami.Fajnie tam macie,planujemy w ktoras niedziele sie wybrac jak tylko pogoda dopisze,zeby dzieciaki pooddychaly morskim powietrzem.
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 4:51 pm   

no wiec kto mial organizowac to spotkanie, gdzie jest zabaco???

yurij, przyjdziesz na nasze damskie spotkanie, wymalujemy Cie, wypchamy koszulke wata i mozemy razem zie zalic na te nasze biedne zycie..
 
 
yourij 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 19
Skąd: Myslovitz
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 5:00 pm   

wybacz, ale w Holandii będąc nie dam się umalować nikomu... jeszcze mnie kto zacznie podrywać :roll:
podobno mam zgrabne, ale nieogolone nogi :lol:
 
 
maniszka
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 2
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 5:00 pm   

o jak fajnie kochani, że nie jestem sama i w tych małych domkach tak jak ja siedzą ludziki z Polski i też klikają i tęsknią i nudzą się .....w sumie miło tak solidarnie spędzać czas. Ja to non stop na kompie albo w tv sie gapie, musze sobie cos wymyślić, tylko na takiej wiosce co ja mieszkam to nawet jakby mi się chciało ludzika z plasteliny ulepić to byłby nielada problem

...na polskiej wsi to sie dopiero dzieje....

jakby u nas na wioche ktoś z zagranicy przyjechał, na :026: pewno miałyb weselej niż my tutaj
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group