NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Reportaż -- chętni do wzięcia udziału!!
Autor Wiadomość
Dida
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 23
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 8:03 pm   reportaz

1. Jak długo jesteś w Holandii i co było impulsem do wyboru akurat tego kraju.

Do Holandii przyjechalam poraz pierwszy w listopadzie 2005, mieszkalam tutaj do lutego 2006. Wyjechalam na 11 miesiecy na Caraiby. Od stycznia 2007 wrocilam ponownie do kraju wiatrakow.
Zdecydowalam sie na Holandie ze wzgledu na mojego chlopaka, ktory tutaj mieszkal. Wczesniej mieszkalam przez 1,5 roku w UK i postanowilam sie dla niego, dla nas tutaj przeprowadzic.

2. Z jakich powodów zrecydowałaś się wyemigrować?

Nie dostalam sie na studia po maturze , i postanowilam wyjechac za granice na 8 miesiecy. Spodobalo mi sie na obczyznie, i dosyc szybko zdecydowalam, ze nie chce juz wracac do Polski...

3. Czy zamierzasz zostać na stałę, czy Holandia jest tylko przystankiem, czy zamierzasz wrócić do Polski

Holadnia jest na pewno jednym z przystankow, zapewne gdyby nie moj chlopak, nie zdecydowalabym sie tutaj zamieszkac.
W Polsce nie zamierzam juz mieszkac, acz oczywiscie bede czesto ja odwiedzac. Nie czuje sie zwiazana z tym krajem, moze dlatego ze jestem tylko w polowie Polka, i tulaczy tryb zycia moich przodkow mi odpowiada.

5. Czym zajmujesz się w Holandii

Jestem na kursie jezykowym, w przyszlosci zamierzam rozpaczac tu studia. Jak narazie nie pracuje, dlatego ucze sie holenderskiego.
_________________
"Swiatlo jest nietrwale, gasnie na wietrze, zapala sie od blyskawicy, trudno je uchwycic, niczym promien slonca- a jednak warto o nie walczyc..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group