NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klub mam
Autor Wiadomość
tatazgro

Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 0
Wysłany: Pią Cze 27, 2014 10:12 am   

Szukam towarzystwa dla swoich pociech (chłopiec 2 i dziewczynka 4 lata). Uwielbiają zabawy z dziećmi, a bariera językowa przeszkadza. Mieszkamy w Groningen.
 
 
Bogi 
Poczatkujacy


Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 4
Wysłany: Śro Wrz 03, 2014 5:01 pm   Mama do mam w Rotterdamie.

Jesteś mamusią niemowlaka i mieszkacie w Rotterdamie? Dobrze trafiłaś. Również do takich się zaliczam i szukam bratniej duszy by pogadać, pośmiać się i ponarzekać (w końcu z Polski jestem, co nie? ;)
Moja córka, najcudniejszy i najbardziej zajebisty ssak na ziemi (tu przeprosiny dla tatusia, od którego otrzymałabym reprymendę za użyte przekleństwo) urodziła się w maju tego roku, jej matka - również prze zajebista, urodziła się zaledwie 27 lat wcześniej. Obecny etat matki to bycie matką i housewife.
Chciałybyśmy z moja małą Terrorystką poznać osoby podobne wiekiem, równie luzackie i optymistycznie nastawione do świata.

Gorąco pozdrawiamy,
Prive me!
:026:
 
 
ona23 
Poczatkujacy

Wiek: 33
Dołączyła: 05 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: rotterdam
Wysłany: Śro Wrz 03, 2014 6:14 pm   Witaj Bogi:)

Ja rowniez jestem mama,ale niekoniecznie juz niemowlaka,bo Moja córeczka ma juz 15 miesiecy.. dokladnie dzis rano,tez dodalam post,ze szukam mamusiek na pogawedki,spacery etc... mieszkam na Rotterdam Zuid a Ty?
pozdrawiam
 
 
Bogi 
Poczatkujacy


Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 4
Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 3:42 pm   

ona23 napisał/a:
Ja rowniez jestem mama,ale niekoniecznie juz niemowlaka,bo Moja córeczka ma juz 15 miesiecy.. dokladnie dzis rano,tez dodalam post,ze szukam mamusiek na pogawedki,spacery etc... mieszkam na Rotterdam Zuid a Ty?
pozdrawiam


Hey Ona 23,

Tak, mieszkam w południowej części Rotterdamu. Już wymieniłyśmy się wiadomościami na privie parę miesięcy temu, ale jakoś urwał się nam kontakt. Podałam Ci wtedy mój numer telefonu. Odezwij się, zgadamy się na reala :)
 
 
ona23 
Poczatkujacy

Wiek: 33
Dołączyła: 05 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: rotterdam
Wysłany: Nie Lis 16, 2014 3:15 pm   hej Bogi

Hej Bogi.
Pisalam do Ciebie smsa,ale nie odpisalas,wiec stwierdzilam sie moze zmienilas numer telefonu. Nie odzywalam sie tutaj predzej,bo cos mialam problem z wysylaniem wiadomosci.
Czekam na odpowiedz
 
 
Justyn@ 

Wiek: 36
Dołączyła: 23 Lis 2014
Posty: 0
Skąd: Venlo
  Wysłany: Nie Lis 23, 2014 4:38 pm   

Witam wszystkich rodziców! :)


czesc postu edytowana pomylilas temat
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lis 23, 2014 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rotta 

Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 0
Wysłany: Pon Gru 08, 2014 1:52 pm   mamy z okolic Almere

Witam,
jestem od sierpnia w Holandii (Almere), mam 15 miesięczną córeczkę. Poszukuję znajomych z dziećmi w podobnym wieku. Bądź po prostu znajomych:) Chciałabym, żęby moja córeczka poznawała świat, nie tylko 'kwitła ze mną w czterech ścianach' - także mamy z Almere i okolic, odezwijcie się.
 
 
 
madlenka666 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Gru 2014
Posty: 3
Wysłany: Czw Gru 11, 2014 10:19 am   

post nie ma nic wspolnego z tym tematem

przestan spamowac forum tym samym pytaniem
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Gru 11, 2014 12:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
konwalia 

Dołączyła: 19 Gru 2014
Posty: 0
Wysłany: Pią Gru 19, 2014 12:58 pm   

Witam, jestem mamą 1,5 chłopca mieszkamy w Honselersdijk chętnie poznam inne mamy z mojej okolicy :)
 
 
Iza84

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 0
Wysłany: Czw Sty 08, 2015 4:19 pm   

Czesc Mamusie:)

W kwietniu zostane mamusia 1ego malenstwa i z mila checia a moze nawet potrzeba spotkalabym sie z innymi mami:):)

Mieszkam w Hoofddorpie:)

:041:

Czekam na reakcje a moze info o spotkankach.

Buziaczki
 
 
Karolina83 

Dołączyła: 03 Lut 2015
Posty: 0
Skąd: Haga
Wysłany: Wto Lut 03, 2015 12:40 pm   

Witam wszystkie mamusie!!!
Jestem mamą 7 miesięcznego chłopczyka.
Mam pytanie, a raczej prośbę. Czy może mi ktoś udzielić informacji na temat działającego klubu mam w mieście Haga? Słyszałam że jest coś podobnego w Hadze. Proszę o jakieś informacje na ten temat. Siedzę w domu z maluszkiem całymi dniami, wolałabym spędzić ten czas w towarzystwie innych mam i w sposób bardziej aktywny.
_________________
Pozdrawiam, Karolina
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 9:53 pm   

jolka1986 napisał/a:


Ktos z Cuijk??

Hejka
Szukam osób mieszkających w Cuijk - Noord Brabant,
Najlepiej jakas matke z dzieckiem.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Maj 08, 2015 9:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ania pozdrawia 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Wrz 2009
Posty: 0
Skąd: Utrecht
Wysłany: Śro Lis 04, 2015 1:16 pm   

Dziendobry!

Mam 30 lat, pol Polka/pol Holenderka, mieszkam w Utrecht i jestem w ciazy od naszego pierwszego dziecka. Termin mam na luty. Chetnie bym spotkala innych mam czy kobiet w ciazy w okolicy Utrechtu.

Pozdrawiam Ania
 
 
Ewa.ewcia 
Ewa.ewcia

Dołączyła: 11 Lut 2011
Posty: 0
Wysłany: Pon Gru 07, 2015 5:00 pm   Szukam przyjaciol dla mojej 4 letniej coreczki

Hej, jestem mama 4 letniej Emilki. Od niedawna mieszkamy w Stegeren kolo Ommen. Chetnie zaprzyjeznimy sie z innymi mami i ich pociechami. Pozdrawiam wszystkie mamy z okolic Ommen :039:
 
 
kasia2184 
Kasia2184

Dołączyła: 29 Gru 2015
Posty: 0
Wysłany: Wto Gru 29, 2015 6:47 pm   Uithoorn

Witam,
Jestem w Holandii (Uithoorn) od miesiąca i chętnie poznam inne mamy z moich okolic, które pomogą mi się odnaleźć w nowym miejscu. Mam 3-letnią córeczkę, której przydało by się towarzystwo.
Pozdrawiam, Kasia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group