NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktos wykonywal prace chalupnicza ?
Autor Wiadomość
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 10:22 am   Czy ktos wykonywal prace chalupnicza ?

Witam i tak jak w pytaniu czy kots wykonywal prace chalupnicza jesli tak to prosze o namiary i czy to sie oplaca . Chcialabym podjac taka prace jednak nie wiem gdzie mam tego szukac. Dzieki wielkie .
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
szeda 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 514
Skąd: Haga
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 12:09 pm   

Magda ja tez sie interesuje tym tematem tym bardziej ze siedze z mlodym w domu i kiedy spi moglabym sobie dorobic
zaloguj sie na tej stronie:
http://www.thuiswerknieuws.nl/Thuiswerk/Home.aspx
beda Ci przychodzily na maila aktualne propozycje jaka jest praca i za ile, srednio za pakowanie jakis drobiazgow maja tam 15,5 E/h

jesli interesujesz sie dana praca z tej strony (lub innej na ktora dostajesz na poczte linka przekierowujacego - glownie Aurora thuiswerk) to dzwonisz n 0900 ktory jest podany, podajesz kod pracy ktora jestes zainteresowana, a dalej...
nie wiem chyba przywoza Ci do domu te materialy ktore trzeba popakowac, czy poskladac itp.
ja sie na razie nie angazowalam, bo zmieniam adres i nie chcialabym balaganu przed wyprowadzaka
zycze powodzenia, tez mam zamiar dorabiac w ten sposob, bo solicytowanie kolejnych ogloszen na prace w zawodzie dlugo drwa a odpowiedzi tez nie sa na razie pozytywne
wiec Let's go ! :)
 
 
 
majuga 
Super gaduła

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 362
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 5:21 pm   

a sprawdzalas ile kosztuje polaczenie telefoniczne? i czy nie ma dalszych oplat? czy ktokolwiek znajomy nieznojomy (przyjaciel krolika) dostal zlecenie.


niestety trzeba uwazac na tego typu ogloszenia. moze sie nawet skonczyc na wyczyszczeniu konta....nie zawsze, ale tak sobie ostrzegam, bo strzezonego.... :twisted:
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 12 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 6:22 pm   

szeda chyba sie pomylilas 15.5 euro na godzine za pakowanie , az mi sie nie chce wierzyc ,ludzie ciezko pracuja za 8 euro na godzine , a tu pakowanie ,cieplo i 2 razy tyle? :shock:
 
 
 
marzanna
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 27
Skąd: haga
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 7:36 pm   

moze odezwie sie ktos kto taka prace wykonywal badz wykonuje to mielibysmy jakis punkt zaczepienia
 
 
mroweczka 
Gaduła


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 192
Skąd: Loenen aan de Vecht
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 8:52 pm   

moja matka wykonywala taka prace w PL ..i napewno nie bylo to na godzine tylko od ilosci zrobionego towaru!
_________________
You can't stop me
You can't break me
You can't reach me
You can't see me
You can try all you can
But you'll never defeat me!
 
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 9:28 am   

Ja w Pl kiedys tez pracowalam chalupniczo i tak jak mowi mroweczka nie placa za godzine tylko akordowo ile zrobisz tyle zaplaca. Pozdrawiam
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 9:33 am   

Ja nie wykonywalam takiej pracy,ale moi rozni znajomi.Na pewno placa nie za godzine tylko od ilosci.Przewaznie musisz miec auto,zeby sam odebrac towar (np.koperty,dlugopisy itd)ale niektorzy dostarczaja Ci to domu.Raz,ze chalupe masz zawalona i praca jest naprawde malo platna.Dwa,najczesciej pracuja wszyscy czlonkowie rodziny,bo jeden nie moze sie obrobic.
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 9:38 am   

jesli interesujesz sie dana praca z tej strony (lub innej na ktora dostajesz na poczte linka przekierowujacego - glownie Aurora thuiswerk) to dzwonisz n 0900 ktory jest podany, podajesz kod pracy ktora jestes zainteresowana,
cyt.szeda

Ostrzegam przed tymi ogloszeniami z numerem 0900,przewaznie sa to tzw lokkertjes.Nabijaja kase za Twoj telefon.Zanim odsluchasz caly tekst z sekretarki uplynie troche czasu,a potem nie otrzymujesz zadnej odpowiedzi.I jestes 10 euro do tylu 8)
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 9:42 am   

To p opierwsze a po drugie kiedys moj znajomy zadzwonil dla mnie po taka wlasnie prace i niedosc ze musial wysluchac tego wszystkiego co tam mu serkretarka mowila to pozniej powiedziano mu ze musi zamowic jakas ksiazke z ofertami pracy (oczywisice trzeba byloby za te ksiazke zaplacic) i wtedy przejzec i dzwonic jeszcze raz do nich .Takze tez mnie sie wydaje ze to jest nabijanie ludzi w butelke i naciaganie ich.
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
martucha1982 
Poczatkujacy

Dołączyła: 25 Lip 2007
Posty: 24
Skąd: Den Haag
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 1:22 pm   

Kurcze to tak jak w Polsce nabijaja ludzi w butelke ... maja identyczne metody...
 
 
 
szeda 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 514
Skąd: Haga
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 7:59 pm   

qrcze :o to rzeczywiscie nie fair dzialaja, ja wlasnie doszlam do tego 0900 i mi maz powiedzoial ze moze byc wtopa, pobieraja za minute jakies 80 ct - zastanowie sie jeszcze i poszukam bardziej normalnego zrodla z pracami chalupniczymi bo mnie to bardzo interesuje
 
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 8:21 pm   

jak znajdziesz cos konkretnego to daj znac na forum .Dzieki :)
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
ewa_palka 
Poczatkujacy


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sie 2009
Posty: 17
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Sie 26, 2009 10:43 am   

Hej, ja też sie tego typu pracą interesuje, bo mam małego dzidziusia i nic innego robić nie moge, poza pracą w domu. Szukałam na internecie i znalazłam strone www.productiewerk.nl, zadzwoniłam pod podany numer (niestety też 0-900 :/ więc po paru minutach mnie rozłączyło z powodu braku kasy na koncie i musiałam lecieć po nową karte :/) i dowiedziałam sie paru ciekawych rzeczy. Po pierwsze jest to rzeczywiście praca na akord (od ilości, nie na godzine) gdzie za sztuke zapakowanego czegoś dostaje się ok 2 centów, po drugie zarobek mięsięczny to ok 500 euro BRUTTO(!) i co najgorsze podatek trzeba odprowadzać samemu, gdyż nie jest to praca na kontrakt :/ i na koniec przemiły pan w słuchawce telefonu powiedział, że trzeba bardzo uważac na wszystkie internetowy strony o pracy w domu, gdyż 80% z nich to oszusci i żeby broń boże nie podawać w sieci numeru konta.
To tyle, mam nadzieje ze zaspokoiłam ciekawość zainteresowanych.
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 10:35 am   no to ja wam teraz powiem

bylo to w zeszlym roku. moja tesciowa poprosila mnie o znalezienie thuiswerk dla niej. znalazlam jak prosila (ale juz za wczasu ostrzeglam ze nie ponosze zadnych odpowiedzialnosci). wiec tak skorzystalismy z uslug LVOW. popatrzcie na www.lvow.nl

i teraz pomoge wam przeanalizowac nastepujace oferty pracy ktore znajdziecie juz na 1 stronie:

Reclamedrukwerk Bezorgen In Apeldoorn - proste chodzisz z ulotkami, za ta prace dostaniesz grosze i z domu trzeba wyjsc ( aha za pomylki sa kary pieniezne!)
Cosmetica Consulente - avon i innego rodzaju
Consulente Kinderkleding - podobnie jak powyzej siec domokrazcow
Zelfstandig Consultant M/v - jw
Welzijnsconsulent - jw
Depothouders Gevraagd - nie wiem co to jest
Negatieven Scannen - nie wiem co to jest
Telefonisch Talent Gezocht! - telemarketing tu siedzisz w domu i rozmawiasz a wlasciwie namawiasz do kupna czegos
Zelfstandige Verkopers M/v - podobnie jak wszystko powyzej.

Koperty? Dlugopisy? - zapomnijcie! oferte dostaniecie programista komputerowy poszukiwany!

w aanmelden zobaczycie ile to kosztuje niby nic 8,95 euro (no plus wejscie 3,55€) tylko ze oni nie sciagaja tego co miesiac ale raz w roku. logujesz sie codziennie, pracy odpowiadajacedj tobie brak i tak po 4 misiacach zapominasz o tej stronie , nikt sianka nie sciaga a tu po roku wow 107 euro sciagaja z twojego konta. dzwonisz chcesz zatrzymac ale nie mozesz bo opzegtermin masz 3 miesiace. haha 107 euro moze i nie wiele, ale 107 euro za pieczone powietrze (gwarantuje ze pracy nie znajdziesz!) to sa jakies koszta.

p.s.: moja babcia lat 65 wtedy w polsce szukala sobie pracy chalupniczej, jak zadzwonila pod wskazany numer mily pan zaproponowal jej super oplacalna prace chalupnicza- prostytucje. wiec kochani w polsce uwazajcie na takie oferty, a tu nl nie kusilabym sie na zaden numer 0900 bo to bujda jakich malo.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group