NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Śro Mar 06, 2013 6:40 pm
Ku przestrodze tych co szukają polskiego mechanika
Autor Wiadomość
oklat 
Poczatkujacy

Wiek: 113
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 40
Skąd: holandia
Wysłany: Sob Cze 27, 2009 2:28 pm   mechanicy

Ja pracuje w autoryzowanym serwisie Holenderskim od kilku lat .Nie sadze ze ci ludzie z Roterdamu byli mechanikami?Tak samo jak wielu Plakow jest budowlancami hociaz nie maja pojecia o tych pracach!!! :039:
 
 
marcilm 
Poczatkujacy

Wiek: 43
Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 8
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Cze 27, 2009 8:10 pm   

wracając do poprzedniego mojego posta,uszkodzona została chłodniczka nie CHŁODNICA i uszkodzili ją w warsztacie.Więc trochę za póżno było na jaką kolwiek reakcję bo olej przedostał się błyskawicznie.
_________________
marcilm
 
 
 
techno_rock 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 86
Skąd: rotterdam
Wysłany: Sob Cze 27, 2009 10:48 pm   

mserwis napisał/a:
d tylko autoryzowany serwis.

Popatrzcie jak to robią Holendrzy, Niemcy (i inni). Jeśli samochód zaczyna się psuć, wymieniają go na nowy i za bardzo nie kombinują


wiec do autoryzowanego serwisu jedzie ten kto ma za dużo kasy bo serwisie jest kosztowny i tylko oryginalne drogie części.

a holendrzy to jak narazie najmniej dbajacy narod o samochody to są w sumie jeżdżące wraki
jak się spytasz w dużej części kiedy był olej byl wymieniany odpowiedza a trzeba albo pasek rozrządu wymieniają jak się już zerwie a potem placz i lament bo to sa wielkie koszty w tym kraju
a jeśli chodzi o mechanikiem ja swoja prace wykonuje rzetelnie i jak narazie nie mialem żadnej reklamacji na moja uslugie
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 6:40 pm   

techno_rock,
Cytat:
wiec do autoryzowanego serwisu jedzie ten kto ma za dużo kasy bo serwisie jest kosztowny

wiesz ...rozbawiles mnie tym powyzszym stwierdzeniem :043:
chcesz powiedziec ze wykonujesz swoja prace za pol darmo? chyba nie?

do holenderskiego autoryzowanego serwisu jezdze tu od lat i nie dlatego ze mam kasy jak lodu
tylko najzwyczajniej w swiecie dbam o wlasne bezpieczenstwo
Cytat:

a holendrzy to jak narazie najmniej dbajacy narod o samochody to są w sumie jeżdżące wraki

fajnie tylko zapomniales ze te wraki przez cale lata byly sciagane do Polski
i ktos tymi wrakami nadal tam jezdzi....
:039:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
techno_rock 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 86
Skąd: rotterdam
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 9:01 pm   

cytat
wiesz ...rozbawiles mnie tym powyzszym stwierdzeniem :043:

nie kazdego stac jezdzic volvem c70 co niektorzy jezdza jeszcze polonezami po holandi i innymi pojazdami nie majacymi prawa bytu
Cytat:

a holendrzy to jak narazie najmniej dbajacy narod o samochody to są w sumie jeżdżące wraki

fajnie tylko zapomniales ze te wraki przez cale lata byly sciagane do Polski
i ktos tymi wrakami nadal tam jezdzi....
:039:

a to tylko dlatego bo polak kombinuje jak najtaniej i jak najmlodszy samochod kupic do tego wiekszosc to powypadkowe co sie ledwo kupy trzyma poklejone na jakis kit taka kinder niespodzianka :031:
Ostatnio zmieniony przez techno_rock Czw Lip 02, 2009 9:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 8:40 am   

techno_rock napisał/a:
a to tylko dlatego bo polak kombinuje jak najtaniej i jak najmlodszy samochod kupic do tego wiekszosc to powypadkowe co sie ledwo kupy trzyma poklejone na jakis kit taka kinder niespodzianka :031:


A pozniej dziwne ze auta importowane z Holandii sa w Polsce tansze niz w Holandii :D

Jak kupowalem auto z pol roku temu, to auta import z NL byly polowe tansze niz tutaj, z polowe mniejszymi przebiegami :D I zaden handlarz nie zgodzil sie przez telefon na podanie numerow holenderskich zeby sobie sprawdzic przebieg ;)
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 10:36 pm   

techno_rock,
Cytat:
nie kazdego stac jezdzic volvem c70

skad wiedziales ze jezdze volvo C70 .... :033:

Cytat:
a to tylko dlatego bo polak kombinuje jak najtaniej i jak najmlodszy samochod kupic do tego wiekszosc to powypadkowe co sie ledwo..........

chyba jest w tym troche prawdy ...choc nie wszyscy kombinuja

cieszy jednak ze zaczynamy uczyc sie na bledach ... :028:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lip 07, 2009 10:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
techno_rock 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 86
Skąd: rotterdam
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 11:30 pm   

umiem czytac forum stad wiem co sie dzieje
 
 
 
tofel82 
Poczatkujacy
tofel82

Wiek: 41
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 30
Skąd: Rotterdam - Wrocław
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 6:53 pm   

ma ktoś namiary na jakiegos dobrego mechanika w rotterdamie??? jak cos to prosze pisac :039:
_________________
Ty nie pytaj co Ci zrobie kiedy złapie Cie...
 
 
 
co8ra 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 8:40 pm   

odnosnie service to nie moge powiedziec ze jest teprzy napewno jest drozszy dla przykladu koszt godziny w VW to 80 euro a w audi 120 za godzine gdzie obydwie marki to jedno i to samo
podrude w service pracuja normalni mechanicy jak wszedzie indziej jest tylko taka ruznica ze w service jednego na dziesieciu mechanikow wysylaja na szkolenie i do takich osob trafjaja tylko denne przypadki wiem to z praktyki
gdyz robilem w service forda w yorku i w belfascie
wiec nie gadajcie bzror
a jeszcze odnosnie czesci jeszcze do nie dawna byla taka mozliwosc stosowania czesci nie orginalnych ale to zmienila unia europejska
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lip 11, 2009 11:29 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
zonkil 
Poczatkujacy


Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 41
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Lip 22, 2009 4:55 pm   

Witam, podlacze sie do tematu. Zostalem oszukany przez polskiego mechanika. Nie moge powiedziec auto nie rozsypalo sie, zrobil je, ale policzyl sobie gosciu ceny czesci dziesieciokrotnie wyzsze niz w autoryzowanym bmw. Czy jest jakas szansa na odzyskanie pieniedzy, albo przynajmniej na utrudnieniu zycia takiemu warsztacikowi ?

Pozdrawiam serdecznie
 
 
syriusz 
Poczatkujacy
syriusz

Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 1
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 12:18 pm   

Ja równiez musze sie podłaczyc. Uwazajcie na klienta o nicku Kluser!!To zwykly oszust i złodziej!!!!a kolo mechanika to on chyba tylko stał!!!
 
 
bobikpl 
Super gaduła
:)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 352
Skąd: Friesland
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 2:51 pm   tak-Polak potrafi...

Cytat:

A pozniej dziwne ze auta importowane z Holandii sa w Polsce tansze niz w Holandii


Też odnoszę takie wrażenie.
Ostatnio zmieniony przez bobikpl Wto Sie 11, 2009 2:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 3:05 pm   

Bo zle patrzycie ;)
Ostanio porownajce ceny importowanych aut w polsce ktore maja stan licznka 100kkm z autami w holandii z przebiegiem 200kkm ;)
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
mlubinski 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 314
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 7:34 pm   

m4rcin napisał/a:
Bo zle patrzycie ;)
Ostanio porownajce ceny importowanych aut w polsce ktore maja stan licznka 100kkm z autami w holandii z przebiegiem 200kkm ;)


śmiało mogę stwierdzić, że 90% aut ściągniętych z Holandii, których cena jest niższa niż na autotrader.nl lub podobnych ma albo przekręcone liczniki o >100kkm albo są bite. Nie ma innej opcji. Tutaj ludzie głupi nie są przecież :033:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group