NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Śro Mar 06, 2013 6:40 pm
Ku przestrodze tych co szukają polskiego mechanika
Autor Wiadomość
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Maj 19, 2013 11:21 pm   

baileys gwarancje moze i mozna dostac na wtryski po regeneracji ale jak cos bedzie nie tak z wyryskami to przy probie reklamacji bedzie odmowa poniewaz winny nie bedzie wtrysk a ropa i potem nalezy zalozyc sprawe dla stacji paliwowej bo to ona sprzedaje trefne paliwo a wtryski byly dobre i taka sprawa moze sie krecic latami a auto bedzie u mechanika ...

Prawda jest taka ze wiekszosc mechanikow wymienia czesci na SLEPO z nadzieja ze wlasnie ta czesc bedzie padnieta i nie ma znaczenia czy to Polak czy Holender ...
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 12:04 am   

Beny.rac napisał/a:
wda jest taka ze wiekszosc mechanikow wymienia czesci na SLEPO
i wlsnie dlatego chodze do renomowanych zrzeszonych w Bovag lub Focwa warztatow . Biore zawsze rachunki .
Co do opisanej sprawy nie uznania gwarancji to zapewne sa w warsztatach "z doskoku ".
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
dyzek 
Poczatkujacy

Wiek: 68
Dołączył: 19 Maj 2013
Posty: 2
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 7:13 am   

Jezeli chodzi o wtrysk to niebyl regenerowany tylko kupilem go w polsce jako czesc z drugiej reki,niebyl on jednak powodem problemu,awarie powodowaly dwa z pozostalych trzech wtryskow ,ktore byly demontowane przez pracownikow pana Piotra.Z kluczykim jest troche gorsza sprawa poniewaz mieszkam 240km od warsztatu pana P.a w nim znalazlem sie tylko przez awarie w trasie.Jednak w kazdym cywilizowanym warsztacie powinni zwrucic pieniadze i przeprosic za sytlacje,ale jak widac poziom Pana Piotra PD niestey tak wysoko nie siega.
Ostatnio zmieniony przez dyzek Pon Maj 20, 2013 7:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 3:52 pm   

Niestety nadszedł ten dzień w którym muszę skarcić mojego stałego mechanika. Jeżdziłem do niego dwa razy wcześniej, głównie z zawieszeniem. W maju miałem stłuczkę i do wymiany był cały zderzak w moim Volvo S60.

Mechanik uwijał się z tym miesiąc, na domiar złego po pierwszym spotkaniu i tak nie mógł zamontować zderzaka, bo zapomniał części o których mu mówiłem. Następnie zamówił ślizg, nie taki jak trzeba, za który oczywiście zapłaciłem, a nie pasował do auta.

Po złożeniu zderzaka okazało się, że są DUŻE szczeliny po bokach auta, w dziurach na nity pozostawione puste miejsca. Gość nie odbiera telefonów, SMSów. Na domiar złego czekam od niego na zaślepki do tego zderzaka już 1,5 miesiąca - raz się tłumaczył urlopem, potem ślubem, potem czymś innym. Zapłacony towar, a nie otrzymany.

Za wymianę zderzaka zapłaciłem mu już z robocizną lekko ponad 800 €, a i tak jest nie zrobiony. Mechanik to Mirek z Moerkapelle. Jeśli czyta wątek to powinien następnym razem powiedzieć wprost, że zapomniał, a nie robić głupka z klienta, że jutro, czy tam pojutrze części będą.
 
 
preex 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 10:13 pm   

rodacy omijajcie WOJCIECH SERWIS FULTONSTRAAT VLARDINGEN wedlug mnie sa to partacze i brudasy nie potrafia zrobic nic pozadnie czysto i na czas wrocilem wlasnie z polski i moj mechanik tam zlapal sie za glowe pozrywane gwinty,nie podokrecane sruby,auto niby przyszykowane na wyjazd wakacujny(odebrala zona)po 20km chek,brak zarowek ktorych wedlug nich nie bylo :031: ,wymienione swiece tzn.dwie inne jedna orginalna,jedna dwu elektrodowa :030: .Tez jestem mechanikiem a to ze oddaje auto komus na warsztat wynika tylko z braku warunkow do wlasnego grzebania,oni mysla ze kazdy jest ciemny i nie ma pojecia i do tego brud za karzdym razem wysmarowana kierownica,klamki i srodek auta,
auto jeszcze nigdy nie bylo zrobione na czas i mam tu na musli 3-4 dni opuznien a ostatnio stalo tam 2 tygodnie bo nie mieli czasu zalatwic czesci .Wedlug mnie nie wiem czy nadaja sie chociaz do wymiany oleju-BRUDASY I PARTACZE
Ostatnio zmieniony przez preex Wto Sie 27, 2013 10:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dabljug
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: Czw Lut 06, 2014 1:16 pm   

edytowane


taki post umiesciles juz w innym temacie
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Lut 06, 2014 3:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Maj 09, 2014 12:50 am   

A propos mojego wcześniejszego posta z 15 lipca 2013. Sprawa z Mirkiem została już dawno załatwiona, wszystko zostało skompletowane i zamontowane. Problemem nie były jego kwalifikacje, bo gość się ewidentnie zna, ale opóźnienia. Każdy jest człowiekiem i wystarczy się dogadać.

W każdym razie mogę go polecić z czystym sumieniem, choć ciężko się do niego dostać, co też świadczy, że musi się znać, skoro są klienci ;)
 
 
gall anonim
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 8
Wysłany: Śro Cze 04, 2014 11:12 am   

http://ogloszenia.niedzie.../advert/3306408 -czytaj: odkupie auta co sam popsulem
 
 
darocars
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 1
Wysłany: Pon Cze 09, 2014 8:08 pm   

Gall anonim - Widzę że konkurencja nie śpi. Pozdrawiam
 
 
gall anonim
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 8
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 5:53 pm   


post edytowany w calosci

patrz nizej
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Cze 19, 2014 10:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ekhm88 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 48
Wysłany: Wto Cze 17, 2014 8:47 pm   


post edytowany w calosci
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Cze 19, 2014 10:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gall anonim
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 8
  Wysłany: Śro Cze 18, 2014 11:40 pm   

edytowane

do tego sluzy opcja priw
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Cze 19, 2014 10:46 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Cze 19, 2014 10:46 am   



przeniescie sie z tym dogadywaniem na priw , to sa wasze brudy i pierzcie je miedzy soba a nie na ogole
 
 
ekhm88 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 48
Wysłany: Czw Cze 19, 2014 11:25 am   

post edytowany nie ma nic wspolnego z tym tematem
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Cze 19, 2014 2:09 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
gall anonim
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 8
Wysłany: Czw Cze 19, 2014 8:58 pm   

przeniescie sie z tym dogadywaniem na priw , to sa wasze brudy i pierzcie je miedzy soba a nie na ogole

koleżanko Małgorzato. z twoją reakcją sie nie zgodze.... ludzie mają prawo wiedzieć jakim jest czlowiek ,ktoremu składają w rękach swój majątek,a niekiedy nawet z związanymi naprawami -swoje życie. pomyśl jaka była by twoja reakcja jakbyś widziała że w twoim aucie hamulce,opony itp. zmienia ci naćpany koleś????jak byś reagowała?
Ostatnio zmieniony przez gall anonim Czw Cze 19, 2014 9:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group